Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Suplementy diety

97 odpowiedzi w tym temacie

#1 Łona

Łona

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 20:53:22

Jak to u was jest, uzywacie suplementów diety? Zaczynam sie zastanawiać czy nie zacząć przyjmować. Zapraszam do dyskusji. 

#2 Mela

Mela

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 25 kwiecień 2015 - 15:52:52

Ale w sensie witamin czy coś innego masz na myśli?

#3 Łona

Łona

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 20:57:47

Nie, że witaminy, ale coś na "wzór" suplementów diety. niektórzy takie przyjmują przy diecie. 

#4 ~dusiowa~

~dusiowa~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 16:23:42

To zależy jakie, wiadomo,że nie ma co z nimi przesadzać, ale czasami warto po nie sięgnąć, ja sama teraz biorę oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie, bo mocno mi wypadały włosy. Już widzę pierwsze efekty :), oczywiście poza tym trzeba zdrowo się odżywiać.

#5 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 22:30:09

Ja używałam zaraz po zimie, bo zawsze o tej porze roku strasznie łamią mi się i rozdwajają paznokcie oraz wypadają włosy. Brałam Bio silicę 40+, bo odpowiada mojemu wiekowi ;) Sprawdziła się w 100%, ale na wiosnę przerzucam się na świeże warzywka z polskich ogródków ;)

#6 alamalwicka

alamalwicka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2015 - 20:43:40

niestety, coraz częściej trąbią w mediach o tym, że suplementy nie tylko nic nie dają, ale mogą być szkodliwe. szkodliwość może wynikać z syntetycznie otrzymywanych składników oraz z ich przedawkowywania.

#7 Łona

Łona

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 03 maj 2015 - 21:04:29

A na przykład coś blokującego przyjmowanie węglowodanów? Słyszałem, że fasola ma podobne właściwości. 

#8 panjacek1985

panjacek1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 04 maj 2015 - 06:43:44

Uważam że należy do tego podejść z rozsądkiem, obecnie możemy znaleźć sporo suplementów na każdy problem.

#9 ~homuy~

~homuy~
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 08:16:11

Preparat który stosowałam i który bardzo przyśpieszał chudnięcie to Slimcea. Wcześniej stosowałam identyczną dietę wiec miałam porównanie. Z preparatem slimcea szło kilkukrotnie lepiej. Motywowało mnie to aby dalej działać i dojść w końcu do upragnionej sylwetki. 

#10 Łona

Łona

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 04 maj 2015 - 20:05:20

Tzn. mi nie chodzi o spalacze tłuszczu. Trochę źle się zrozumieliśmy :)

#11 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 08:47:35

O blokującym wchłanianie węglowodanów nie słyszałam. A ogólnie z suplementów diety mogę polecić jeden którego używam związany z urodą. Beta Solar wspomagający opalanie z beta karotenem i miedzią. Zanim nie spróbowałam nie wierzyłam w działanie takich preparatów. Ale zmusiły mnie do spróbowania poparzenia słoneczne, których się nabawiłam zeszłorocznej wiosny. I po pewnym czasie stosowania zaczęłam zauważać zmianę barwy skóry z białej na lekko złotawą, a z urlopu wróciłam bez poparzeń słonecznych. Drugi już nie z własnego doświadczenia, ale mojej Mamy Essentix który wspomaga pracę wątroby. I z tego co mówi przestało ją boleć odkąd używa. A tak poza tym mogę polecić zbilansowaną dietę :)

#12 pralinka

pralinka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 08 maj 2015 - 10:29:46

Opalanie jakoś nigdy nie było moją pasją, więc i taki przyspieszać mi nie jest potrzebny.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 09:58:23

skusiłam się na ten suplement diety SLIMCEA. Przesyłka przyszła na drugi dzień. No i rozpoczełam kuracje. Po kilku dniach zwątpiłam. Za dużo się nie działo. Następnego dnia jednak zaczełam już odczuwać blokadę głodu. jadłam już mniej. Efekt się powiększał. Pierwsze spadki wagi zauważalne po 2 tygodniach. Po miesiącu już byłam w pełni zadowolona z działania i nie wątpiłam w ten suplement. Waga a raczej jej spadek się rozkręcał. Rozkręcił się tak że schudłam 10kg przez całą kuracje Slimcea.

#14 jeff182

jeff182

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 11 maj 2015 - 12:18:04

Jak to u was jest, uzywacie suplementów diety? Zaczynam sie zastanawiać czy nie zacząć przyjmować. Zapraszam do dyskusji. 

Nie wierz w suplementy diety. Tylko zmniejszenie bilansu kalorycznego wspomagane aerobami do szybki i pewny efekt :) W/g mnie suplementy diety to ściema koncernów farmaceutycznych.

#15 ~malinka~

~malinka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 14:00:39

Nie wierz w suplementy diety. Tylko zmniejszenie bilansu kalorycznego wspomagane aerobami do szybki i pewny efekt :) W/g mnie suplementy diety to ściema koncernów farmaceutycznych.

Zgadzam się w 100%. Tabletki to ściema. Ja mam swoją Smacznie Dopasowaną dietę, uczę się zdrowego odżywiania i do tego ćwiczę.

#16 ~grgeg~

~grgeg~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 06:52:08

Ja się odchudzałam pół roku sama, efekt mizerny. Następnie zamówiłam tabletki Slimcea. Nic po za tym nie zmieniałam. Przy tej samej prostej diecie waga spadała 2x bardziej. Polecam. Odpowiednia dieta i slimcea i można ładnie i szybko schudnąć.

#17 Anna_J

Anna_J

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 18:10:31

Wybór suplementów diety jest tak duży, ze tak na prawdę nie trzeba jeść owoców i warzyw a tylko tabletki. Jednak takie podejście nie jest dobre bo tabletki są bardzo groźne dla naszej wątroby. No ale co tam przecież na wątrobę tez są suplementy :)

#18 kisiel123

kisiel123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:44:24

Łykam magnez. Resztę dostarczam organizmowi w jako tako zbilansowanej diecie. A przynajmniej mam nadzieję.

#19 Anna_J

Anna_J

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 13 czerwiec 2015 - 18:42:16

Młody jęczmień? Tego jeszcze nie słyszałam, ale wiem że ludzie na wsiach często jedzą ziarna prosto z pola. Kiedyś byliśmy u znajomych i właśnie koleżanka na spacerze nas poczęstowała i faktycznie było to smaczne. A jak by tak z jogurtem naturalnym? 

#20 agnieszka.woloska

agnieszka.woloska

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 11:05:03

A na przykład coś blokującego przyjmowanie węglowodanów? Słyszałem, że fasola ma podobne właściwości. 

Jak chcesz żeby Twój organizm przyswajał mniej węglowodanów to ich mniej dostarczaj. Ale ja wiem, że niektórym marzy się żeby jeśli 5 tys. kalorii dziennie i chudnąć... :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych