Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Supermarket budowlany

supermarket remont budowa

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 21:57:34

Chodzą pogłoski, że podobno na placu koło supermarketu Netto ma powstać supermarket budowlany. Prawdopodobnie jest już zgoda lokalnych władz na inwestycje. Czy ktoś jeszcze coś o tym słyszał lub wie coś więcej?

#2 Keram.

Keram.

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 386 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 06:40:11

Chodzą pogłoski, że podobno na placu koło supermarketu Netto ma powstać supermarket budowlany. Prawdopodobnie jest już zgoda lokalnych władz na inwestycje. Czy ktoś jeszcze coś o tym słyszał lub wie coś więcej?

Z tego co kiedyś wspominał pan burmistrz odnośnie inwestycji w mieście to miała tam powstać stacja paliwa i - jak się nie mylę - chyba była też podana jej nazwa

#3 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 07:41:36

Z tego co kiedyś wspominał pan burmistrz odnośnie inwestycji w mieście to miała tam powstać stacja paliwa i - jak się nie mylę - chyba była też podana jej nazwa

A ja słyszałam, że kiedyś pan burmistrz mówił coś o włoskiej fabryce perfum na Halinowie.

#4 Keram.

Keram.

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 386 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 07:51:50

A ja słyszałam, że kiedyś pan burmistrz mówił coś o włoskiej fabryce perfum na Halinowie.

Taka "wersja" krążyła po mieście jak zaczynała się budowa Twojego Marketu na ul. Parkowej :-)

A co do budowy na Halinowie to krążą wieści o budowie z branży mleczarskiej lub przemysłu mleczarskiego

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:01:10

Nie  na ul. Halinowo ale na ul. Przemysłowej miała być fabryka perfum.Na ul.Przemysłowej miała też powstać fabryka mleka w proszku.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd podając mylnie  ulice.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:21:30

Nie  na ul. Halinowo ale na ul. Przemysłowej miała być fabryka perfum.Na ul.Przemysłowej miała też powstać fabryka mleka w proszku.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd podając mylnie  ulice.

Halinowo jak znam laksandrów to podobno dzielnica -nie ulica - czytaj ze zrozumieniem, a dojdziesz do celu , takim sposobem doszło już wielu ....

#7 ~Gość 23~

~Gość 23~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 14:17:59

Halinowo jak znam laksandrów to podobno dzielnica -nie ulica - czytaj ze zrozumieniem, a dojdziesz do celu , takim sposobem doszło już wielu ....

Jak widać nie znasz Aleksandrowa Kujawskiego.Zawsze Halinowo to była i jest nazwa ulicy a nie dzielnicy.Nie znać nazwy ulic w miejscu gdzie się mieszka do WSTYD.

Proponuję zasięgnąć informacji w Wydziale Ewidencji UM celem podniesienia niezbędnych informacji:)

Chciało się błysnąć a tu taka wtopa hehehe.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: supermarket, remont, budowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych