Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stypendia motywacyjne

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:47:15

Czy to prawda, że dzieciaki spełniały kryteria,złożyły podani, a  komisja podniosła próg i wielu odpadło?

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 21:25:25

Czy to prawda, że dzieciaki spełniały kryteria,złożyły podani, a komisja podniosła próg i wielu odpadło?

Tak prawda i pewnie dostaną tylko znajomi burmistrza.

#3 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 21:38:47

Było ponad 80 wniosków a tylko 50 dostanie,mogli podzielić wszystkich po równo bo reszta dzieci jest poszkodowana.Taka motywacja dla dzieci.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:55:37

Było ponad 80 wniosków a tylko 50 dostanie,mogli podzielić wszystkich po równo bo reszta dzieci jest poszkodowana.Taka motywacja dla dzieci.

Miasto ,,zaoszczędziło" na strajku duże pieniądze. Wystarczyło przeznaczyć część pieniędzy na ten cel, zwłaszcza, że nie było problemu z opłaceniem wycieczki do Włoch.

#5 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:38:21

Zaskakujące jest powoływanie komisji, która zmienia kryteria przyznawania stypendium. Mimo, że wniosek przyjęty z racji spełnionych warunków co do uchwały rady, podczas rozpatrywania śrubuję się wymagane średnie i 30 uczniów się eliminuje. Tak się po prostu nie robi, a jeśli się robi to o czymś świadczy. Przykry obraz.

#6 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 18:18:45

Zaskakujące jest powoływanie komisji, która zmienia kryteria przyznawania stypendium. Mimo, że wniosek przyjęty z racji spełnionych warunków co do uchwały rady, podczas rozpatrywania śrubuję się wymagane średnie i 30 uczniów się eliminuje. Tak się po prostu nie robi, a jeśli się robi to o czymś świadczy. Przykry obraz.

Masz racje, powinni podzielić wszystkich po równo a nie dzielić na lepszych i gorszych.Macie swojego Pawła co nie potrafi decyzji podjąć.Więc nasze dzieci co nie dostaną stypendium to gorszy sort.

#7 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 20:37:11

Przecież było mało pieniędzy,bo reszta poszła na wyjazdy radnych do Włoch.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 08:29:14

Przecież było mało pieniędzy,bo reszta poszła na wyjazdy radnych do Włoch.

Brawo Basiu.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 12:30:49

Były radny aresztowany,to ten co miał oddawać dietę na stypendium a jej nie dawał.Cwaniak.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 13:50:45

A teraz jadą urzędnicy miejscy do Rosji , na to jest

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 14:11:05

Dużo jest nowych radnych, więc z diety nikt nie zrezygnuje, muszą się nachłapać. Na wszystko jest tylko dla dzieci zabrakło, zajebisty jest ten nasz Pawełek że pozwolił na to.Śmiech na sali.

#12 ~Dama~

~Dama~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 14:15:56

A ja mam w du*** ich diety i tą jałmużnę po 100zł,stać mnie dam dziecku ze swoich.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 18:06:11

A ja mam w du*** ich diety i tą jałmużnę po 100zł,stać mnie dam dziecku ze swoich.

Nie chodzi o 100 zł tylko o to, że dzieci spełniały kryteria w momencie składania wniosku. To jest co najmniej nadużycie.

#14 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 20:50:32

Nie chodzi o 100 zł tylko o to, że dzieci spełniały kryteria w momencie składania wniosku. To jest co najmniej nadużycie.

Jak to w rypinie układy, na pewno znajome nazwiska burmistrza i komisji dostaną stypendium.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 21:27:13

I to wielkie

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 08:11:33

A czy to że spełniały kryteria oznacza, że muszą to stypendium otrzymać? Czy gdzieś było napisane że dostanie absolutnie kazdy uczen, który spełnia kryteria? Bo mi się wydaje, że nie... Ale może źle zrozumiałam. Poza tym... Jaki sens ma przyznawanie 100tce dzieciaków stypendium po 100 zł, czy nie lepiej wyłonić tych naprawdę najzdolniejszych i dać im po 500? Moim zdaniem właśnie to była by prawdziwa motywacja, a tak to dzieci biegają do nauczycieli i żebrzą o podniesienie oceny, dwóch ocen, 3, 4. Jak dla mnie głupota i powinno się to zmienić tak, żeby stypendium dostawało kilkoro, kilkanaścioro dzieci, ale naprawdę najzdolniejszych. Takie jest moje zdanie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 09:18:59

A czy to że spełniały kryteria oznacza, że muszą to stypendium otrzymać? Czy gdzieś było napisane że dostanie absolutnie kazdy uczen, który spełnia kryteria? Bo mi się wydaje, że nie... Ale może źle zrozumiałam. Poza tym... Jaki sens ma przyznawanie 100tce dzieciaków stypendium po 100 zł, czy nie lepiej wyłonić tych naprawdę najzdolniejszych i dać im po 500? Moim zdaniem właśnie to była by prawdziwa motywacja, a tak to dzieci biegają do nauczycieli i żebrzą o podniesienie oceny, dwóch ocen, 3, 4. Jak dla mnie głupota i powinno się to zmienić tak, żeby stypendium dostawało kilkoro, kilkanaścioro dzieci, ale naprawdę najzdolniejszych. Takie jest moje zdanie.

Skoro wszystko bylo ok, to czemu  zmieniano kryteria?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:19:01

tylko czy najzdolniejsze, czy znajome? w normalnych okolicznosciach, pelna zgoda, ale czy tak jest, mam watpliwosci! zyje tu i teraz, i znam zycie

#19 ~Oni~

~Oni~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:54:56

Skoro wszystko bylo ok, to czemu zmieniano kryteria?

No właśnie czemu? Bo znajomi burmistrza mało by dostali, a tak będzie po więcej.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 13:32:27

Po co to wszystko jest potrzebne.Dzieci trzeba nauczyc, ze ucza sie dla siebie i tylko dla siebie.
Przyznawanie 100zl stypendium i to w takich kryteriach- to przeciez jest obciach.Burmistrzu daj sobie spokoj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych