Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strzemięcin spotkanie

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Strzemięcin spotkanie~

~Strzemięcin spotkanie~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 22:27:56

Mówił o ataku młodego człowieka ma jego osobę a nic o gościu z siekierą?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 22:54:04

Raz Szczodrowski młody to już nie jest, zęby już zjadł jako zaplecze Sikory, dosłownie i w przenośni! Dwa uciekł, dając 50! Podpisów pod kłamstwem Nowaka i drużyny oderwanej od koryta. No normalnie mistrz, że spaślak tego na żywo nie widział!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 05:41:59

Moją uwagę zwróciły inne aspekty.

Po pierwsze: w spotkaniu z Prezydentem uczestniczyło około 10 mieszkańców osiedla. Pozostali obecni podczas konferencji to radni i pracownicy Ratusza.  Bardzo niska frekwencja jak na kilkunastotysięczne osiedle Strzemięcin.

Mieszkańcy  Grudziądzamają Glamowskiego w ..głębokim" poważaniu i nie wierzą w jego obietnice ani praworządność.

Drugi aspekt to taki, że jeżeli Pan Prezydent przedstawia obecnym slajdy promujące pakiet glamowskiego, to wypadałoby, aby te slajdy nie miały żadnych błędów ortograficznych, ani merytorycznych.

Nie wiem czy błędy są wynikiem kompetencji Prezydenta, czy jego protegowanych pracowników, ale szacunek do odbiorcy wymaga kompetencji i rzetelności.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 05:44:53

Moją uwagę zwróciły inne aspekty.

Po pierwsze: w spotkaniu z Prezydentem uczestniczyło około 10 mieszkańców osiedla. Pozostali obecni podczas konferencji to radni i pracownicy Ratusza.  Bardzo niska frekwencja jak na kilkunastotysięczne osiedle Strzemięcin.

Mieszkańcy  Grudziądza mają Glamowskiego w ..głębokim" poważaniu i nie wierzą w jego obietnice ani praworządność.

Drugi aspekt to taki, że jeżeli Pan Prezydent przedstawia obecnym slajdy promujące pakiet glamowskiego, to wypadałoby, aby te slajdy nie miały żadnych błędów ortograficznych, ani merytorycznych.

Nie wiem czy błędy są wynikiem kompetencji Prezydenta, czy jego protegowanych pracowników, ale szacunek do odbiorcy wymaga przejrzystości i rzetelności.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 05:51:44

Mieszkańcy  Grudziądza mają Glamowskiego w ..głębokim" poważaniu

pisz za siebie i nie jąkaj się wrzucając podwójne posty.

Mieszkańcy Grudziądza wybrali Pana Prezydenta w demokratycznych wyborach i uszanujmy to. To tyle w temacie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 06:54:50

Nie jąkam się.  Zweryfikowałem napisany post, ale przeszedł jeden i drugi.

Wybory na Prezydenta były demokratyczne, ale zostały wygrane w oparciu o kłamstwa.

Postępowanie Glamowskiego jest dalekie od praworządności.  Straty miasta związane z jego błędnymi decyzjami to mega miliony.

Do Twojej wiadomości - równie demokratyczne jak wybory będzie referendum w sprawie odwołania Glamowskiego. Wtedy to uszanujemy. Tyle w temacie.

Zamiast szczekać tu na forum zwróć uwagę Glamowskiemu, że nietaktowne jest przedstawianie słuchaczom slajdów z błędami.

Albo sam je zweryfikuj jeżeli potrafisz.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:01:51

pisz za siebie i nie jąkaj się wrzucając podwójne posty.
Mieszkańcy Grudziądza wybrali Pana 9Prezydenta w demokratycznych wyborach i uszanujmy to. To tyle w temacie.

Jako mieszkaniec potwierdzam mam Glamowskiego w głębokim poważaniu

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:29:40

Nie jąkam się. Zweryfikowałem napisany post, ale przeszedł jeden i drugi.
Wybory na Prezydenta były demokratyczne, ale zostały wygrane w oparciu o kłamstwa.
Postępowanie Glamowskiego jest dalekie od praworządności. Straty miasta związane z jego błędnymi decyzjami to mega miliony.
Do Twojej wiadomości - równie demokratyczne jak wybory będzie referendum w sprawie odwołania Glamowskiego. Wtedy to uszanujemy. Tyle w temacie.
Zamiast szczekać tu na forum zwróć uwagę Glamowskiemu, że nietaktowne jest przedstawianie słuchaczom slajdów z błędami.

nie było żadnych błędów. Na kłamstwach, pomawianiu daleko nie znajdziecie, patrz Nowak, porażka straszna, teraz przepadł i zajada suszone jabłuszka. Glamowski już raz was pokonał i jak będzie trzeba zrobi to raz jeszcze.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:33:54

Nie jąkam się.  Zweryfikowałem napisany post, ale przeszedł jeden i drugi.

Postępowanie Glamowskiego jest dalekie od praworządności.  Straty miasta związane z jego błędnymi decyzjami to mega miliony.

Ależ się ''odszczekałeś''

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:35:45

nie było żadnych błędów. Na kłamstwach, pomawianiu daleko nie znajdziecie, patrz Nowak, porażka straszna, teraz przepadł i zajada suszone jabłuszka. Glamowski już raz was pokonał i jak będzie trzeba zrobi to raz jeszcze.

Zgadzam się z Tobą w 100%

#11 ~kobieta z miasta~

~kobieta z miasta~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:41:44

A ja zrobiłam węgierki bez cukru w soku własnym z przepisu Pana Nowaka!  smaczne są. :)

Jabłek jeszcze nie suszyłam, ale zrobię to.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 07:51:13

Włącz telewizje kablową eboa.
Nacisnij na ikonkę wideoteka z dnia 17 października.
Przejrzyj reportaż. Na slajdzie przedstawianym przez Glamowskiego jest kilka błędów i literówek.
Ponadto wysoce charakterystyczna i mało profesjonalna gestykulacja włodarza.
Powtórka emisji ze spotkania w telewizji TVSM o godz. 9.15. Można skonfrontować.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 08:22:12

Bo jesteś baranem a baran błędów nie widzi.

Błędy są udokumentowane i tego kłamstwem jak twój pryncypał nie zmienisz.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 08:52:34

Bo jesteś baranem a baran błędów nie widzi.

Błędy są udokumentowane i tego kłamstwem jak twój pryncypał nie zmienisz.

Od razu wydać,że jesteś pisowcem, tylko wyzwiska potrafisz stosować, jak zabraknie argumentów.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 09:07:52

Wolę oryginał niż podróbę

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 10:51:30

Od razu wydać,że jesteś pisowcem, tylko wyzwiska potrafisz stosować, jak zabraknie argumentów.

W którym miejscu wyzwiska?
Może delikatne pominięcie ze stanem faktycznym.
Błędów nie robi baran tylko popularnie nazywając sloganem uczniowskim - OSIOŁ

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 12:14:56

W którym miejscu wyzwiska?
Może delikatne pominięcie ze stanem faktycznym.
Błędów nie robi baran tylko popularnie nazywając sloganem uczniowskim - OSIOŁ

Pisząc o baranie miałem skojarzenie ,że osioł robi błędy a baran tego nie widzi.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 12:43:50

Dobre :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 12:47:16

Chołota Malinowska chieny parszywe PO

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 12:54:40

Chołota Malinowska chieny parszywe PO

PO jest prawicowa tak samo jak PiS i czego wyzywasz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych