Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strzelno

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 16:00:10

Bardzo rozczarowałem się wizytą w Strzelnie po dłuższym czasie. Słyszałem, że jest nowy burmistrz. Liczyłem na zmiany na lepsze. A tu niestety bród, smród i ubóstwo. Nie widać efektów pracy nowego wlodarza i wcale nie chodzi o wielkie inwestycje, a przede wszystkim estetykę. Powalający jest smród wydzielajacy się z kanalizacji i co gorsza bram w centrum miasta. Ogólnie wygląda tak jakby nie było gospodarza. Dodatkowo ma się wrażenie, że żyje się tu na skraju ubóstwa. I gdzie te wszystkie programy socjalne typu 500+ oraz środki unijne. Strzelno chyba ominęły. A przecież wiedzie tu jeden z ważniejszych szlaków od granicy zachodniej na Mazury. Szkoda takiego miasteczka, ale to przecież sami mieszkańcy skazują się na takie życie.

#2 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 19:09:10

No niestety Strzelno jest bardzo zaniedbane.Szpital wygląda jak za komuny.W miescie jest za mało lamp oświetleniowych,poza tym żarówki moglby byc mocniejsze.Wieczorem trzeba uważać,zeby kogos nie potrącic na pasach.Nie mowie juz gdy pada deszcz,bo wtedy juz masakra.Druga sprawa to ogromny ruch samochódow,przydalaby sie obwodnica.Tiry jezdzace przez rynek to jest masakra.Mam nadzieje,ze juz niedlugo zostanie wyremontowana droga dojazdowa od strony Strzelec,bo wygląda tragicznie.Wolę jechac od strony Bronisławia,aby wbic sie na droge krajową.Naprawde szkoda mieszkańcow.... A zeby nie było,ze powtorzy sie  sytuacja gdy miasto bylo zakorkowane z powodu sniezycy...Teraz niby nie ma takich zim jak dawniej,ale... nigdy nic nie wiadomo.

#3 ~adrian~

~adrian~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:34:51

W strzelnie większość to patologia- tam utrzymują się tylko firmy dające chwilówki- nawet Play padł. 

#4 ~czesia~

~czesia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 23:13:15

burmistrz mało co robi to samo powiat umie tylko rozdawać kase na etatowego członka zarządu i wiele innych bzdur . śpiące królewicze jak dla mnie biorący kase , a najgorzej śpiący mikołajczak i bardzo zarozumiały człowiek sam rozum u tego 

#5 ~maurycy~

~maurycy~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 23:35:34

jo on bardzo zarozzumiały to prawda , mialem z nim styczność to mam takie same zdanie jak ty czesia . on nigdy sie nie zmieni.

#6 ~Aniela~

~Aniela~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 23:47:18

zgadzam sie z wami moim zdaniem też budz pierwszej kategorii 

#7 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 23:54:15

nadawaja sie do siedzenia przy stoliku , spania, i brania pieniedzy a ten mikołajczak szczególnie spiacy zamyslony , nieprzyjemny

#8 ~Anielka~

~Anielka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:31:21

A ciekawe czy mądruch wie co piszemy

#9 ~Amstaw~

~Amstaw~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 18:15:17

Wszyscy zaspani rycerze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0