Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Straż miejska

Straż Miejska Rypin Warszawska

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Barney~

~Barney~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 23:56:59

Dlaczego straż miejska nie reaguje na źle zaparkowane pojazdy na ulicy Warszawskiej [ a dokładniej na odcinku rondo- Nowy Rynek] Pojazdy parkują powierzchni wyłączonej z ruchu stwarzając niebezpieczeństwo poprzez ograniczenie widoczności lub co nie którzy parkują na sekundkę na wjazdach. Samochody zaparkowane na chodniku po stronie ulicy gdzie jest apteka, kino etc, utrudniają poruszanie się pieszych oraz prawidłowe wjeżdżanie na teren posesji.
Dlaczego straż miejska nie reaguje pomimo że wie o tej sytuacji pomimo że była świadkiem takich zdarzeń?.

#2 ~$$~

~$$~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 07:22:30

Co Cię d*** szczypie. Nie ma parkingów, to gdzie ludzie mają parkować.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 07:28:24

A czy kierownik urzędu moze przed urzędem wyznaczyć miejsce do parkowania dla siebie??? Czy w związku z tym nie powinien opłacać dzierżawy za to miejsce???
Proszę o odpowiedzi.

#4 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 07:38:48

Dlaczego straż miejska nie reaguje na źle zaparkowane pojazdy na ulicy Warszawskiej [ a dokładniej na odcinku rondo- Nowy Rynek] Pojazdy parkują powierzchni wyłączonej z ruchu stwarzając niebezpieczeństwo poprzez ograniczenie widoczności lub co nie którzy parkują na sekundkę na wjazdach. Samochody zaparkowane na chodniku po stronie ulicy gdzie jest apteka, kino etc, utrudniają poruszanie się pieszych oraz prawidłowe wjeżdżanie na teren posesji.
Dlaczego straż miejska nie reaguje pomimo że wie o tej sytuacji pomimo że była świadkiem takich zdarzeń?.

Pies ogrodnika.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 08:19:50

dorzucę oliwy, a co powiecie o miejscach parkingowych dla petentów naszego zus-u, brak możliwości, a jeszcze niedawno były opłaty za parkowanie na mławskiej, nie wiem jak jest teraz

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 08:22:23

To uWas jeszcze taka formacj funkcjonuje? :blink:

#7 ~Barney~

~Barney~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 19:32:56

Co Cię d*** szczypie. Nie ma parkingów, to gdzie ludzie mają parkować.

Rozumiem że jest brak miejsc ale niech kierowcy nie utrudniają  ruchu pieszych na chodnikach albo  niech nie zagrażają bezpieczeństwu. Dwa razy musiałem hamować gwałtownie bo ktoś musiał sie wychylić maską na pas ruchu aby coś zobaczyć a na powierzchni lub chodniku stało zaparkowane auto i przeszkadzało 

#8 ~Barney~

~Barney~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 20:19:59

dorzucę oliwy, a co powiecie o miejscach parkingowych dla petentów naszego zus-u, brak możliwości, a jeszcze niedawno były opłaty za parkowanie na mławskiej, nie wiem jak jest teraz

To nie problem burmistrza, tylko ZUS'u że nmie maja miejsc parkingowych dla swych petentów 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 07:11:04

Rozumiem że jest brak miejsc ale niech kierowcy nie utrudniają  ruchu pieszych na chodnikach albo  niech nie zagrażają bezpieczeństwu. Dwa razy musiałem hamować gwałtownie bo ktoś musiał sie wychylić maską na pas ruchu aby coś zobaczyć a na powierzchni lub chodniku stało zaparkowane auto i przeszkadzało 

Od tego masz hamulce,żeby hamować.Przeprowadż się do Skudzaw tam nie będziesz musiał. :D

#10 ~Barney~

~Barney~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2016 - 22:54:01

Od tego masz hamulce,żeby hamować.Przeprowadż się do Skudzaw tam nie będziesz musiał. :D

Nie jeżdżę na Skudzawy, szkoda auta.
Czasem jest za późno na hamowanie i autko można rozwalić :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 07:34:50

Nic nie robią bo to nie "straż miejska" tylko "strasz miejska", zajmują się straszeniem nie strzeżeniem.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 08:39:31

Nic nie robią bo to nie "straż miejska" tylko "strasz miejska", zajmują się straszeniem nie strzeżeniem.

A w piecach ludzie świństwem palą, styropianownia ciągle wali czarnych świństwem z komina, po mieście łażą bezpańskie psy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 12:44:38

tych naszych pizduń sraznikow cos ostatnio nie widać . W sumie fajna fucha gowno robie piniądz mam

#14 ~STARK~

~STARK~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 13:01:44

To ile m-cznie dostają na "rękę"? Za tą ciężką robotę- służbę? Są gdzieś oświadczenia majątkowe?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 18:45:07

z 3 koła plus 13

#16 ~Barney~

~Barney~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 21:37:16

tych naszych pizduń sraznikow cos ostatnio nie widać . W sumie fajna fucha gowno robie piniądz mam

Racja, raz sie przejadą, wykroczeń mnóstwo a oni nie widzą ich
Może coś trzeba z tym zrobić

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Straż, Miejska, Rypin, Warszawska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych