Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk nauczycieli

149 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 11:24:45

Banda nieodpowiedzialnych ludzi. Terroryści.
Robią wielką krzywdę uczniom i rodzicom. Źle jako nauczyciel, to zmienić pracę. .w każdym normalnym kraju tak się dzieje. Dodać godzin i nadmiar ludzi zwolnić. Wtedy dostaną więcej kasy za godziny. Zostaną tylko najlepsi a nie po uczelniach za pieniądze gdzie każdy kończy.
Wstyd.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:01:00

W3źcie sie do pracy!!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 20:22:08

Piłsudzki szybko by z tym zrobił porządek ...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 08:27:20

Do pracy do pracy do pracy do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!

#5 axelmax

axelmax

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 09:43:25

A to im się nie należy?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 11:27:40

Nie kosztem naszych dzieci

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 13:52:29

Popieram nauczycieli w ich żądaniach ale w formie prowadzenia strajku, nie! My z zoną już nie mamy pomysłu co zrobić z 8-mio letnim synem? Dziadków nie ma bo nie żyją. My juz nie mamy urlopów a ile można brać zwolnień lekarskich? W końcu nas z roboty wyrzucą. Co robić??? 
Przedłużenie roku szkolnego też nie wchodzi w grę bo mamy wykupiony w styczniu wyjazd wakacyjny. No i co? czy ktoś myśli o takich sytuacjach?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 14:06:36

Popieram nauczycieli w ich żądaniach ale w formie prowadzenia strajku, nie! My z zoną już nie mamy pomysłu co zrobić z 8-mio letnim synem? Dziadków nie ma bo nie żyją. My juz nie mamy urlopów a ile można brać zwolnień lekarskich? W końcu nas z roboty wyrzucą. Co robić??? 
Przedłużenie roku szkolnego też nie wchodzi w grę bo mamy wykupiony w styczniu wyjazd wakacyjny. No i co? czy ktoś myśli o takich sytuacjach?

POpierajcie dalej płacowe roszczenia nauczycieli i wspierajcie POlityczne zapędy Pana Broniarza !!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 21:54:46

Wracać za biurko

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:41:48

BRAWO Broniarz - dziękujemy! 

BRAWO NAUCZYCIELE - pokazaliście na własnym przykładzie, że żyjemy w klientelistyczno - reżimowym państwie. Można zmienić prawo na kolanie, byle nie stracić stołka. 

a problemy społeczne i przyszłość narodu mieć głęboko gdzieś 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:43:54

BRAWO Broniarz - dziękujemy!

BRAWO NAUCZYCIELE - pokazaliście na własnym przykładzie, że żyjemy w klientelistyczno - reżimowym państwie. Można zmienić prawo na kolanie, byle nie stracić stołka.

a problemy społeczne i przyszłość narodu mieć głęboko gdzieś

Ha ha ha totalna kapitulacja i kompromitacja.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:29:04

Jakbym była członkiem znp to dzisiaj bym się wypisała!!! Miał być strajk do skutku!!! Porażka!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:52:25

- Nadal trwamy w strajku. Dostaliśmy informację dosłownie 15 minut temu, że prezes Sławomir Broniarz zawiesza strajk. Byliśmy w trakcie burzliwej dyskusji w pokoju nauczycielskim, nie mamy telewizora, ja się dowiedziałam od koleżanki, która do mnie zadzwoniła. Jesteśmy w szoku, nie zgadzamy się z tą decyzją. Prezes Broniarz musi odejść, zdradził nas - mówi Onetowi Izabela Płotka, przedstawicielka poznańskiego Międzyszkolnego Komitetu Strajkowego.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:55:41

ZNP ulega władzy i porzuca strajkujących. Wstyd Panie Broniarz! Czas na nowe otwarcie w związkach zawodowych!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:58:51

Ciekawe co teraz z następną kadencją przewodniczącego Bronirza. Poprowadził nauczycieli do strajku, na którym nieczego nie ugrano, a oni sami stracili pół pensji miesięcznej. Postawa rządu to jedno, ale można było przewidzieć, że PiS się nie ugnie. Gdzie był plan B?

#16 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:59:17

A ja się zastanawiam na kogo będziecie teraz pluć i wylewać pomyje? A! Wiem! Teraz na pracowników opieki! 

Żałosne. 

Biedni ludzie co wyzwiskami anonimowymi w internecie wyrównują  sobie braki w miłości, wykształceniu, zainteresowaniu drugiej osoby, czy ja wiem jeszcze w czym ...? Muszą być samotni i zakompleksieni. Biedni!

Mają niby wszystko ale tak naprawdę nic.

Smutne. Plujcie dalej BIEDNI MALI LUDZIE!

Pozdrawiam lekarzy, sędziów,  nauczycieli, pracowników opieki! Wszystkich którzy protestowali, protestują i protestować będą.  Doceniam każdego za jego pracę.   :)

A hejterom mówię szkoda mi WAS! 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:35:50

Jak teraz nauczyciel spojrzy rodzicowi w oczy ...? Co za wstyd !

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 14:45:00

Zakpiliście z nas wszystkich, tych którzy do związku nie należą, a widzieli szansę w solidarnym strajku. Dziś stanęliście po stronie rządu. Dawno nie czułem się tak rozczarowany i zapewne tak samo czuje się wielu nauczycieli.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 15:54:33

Zakpiliście z nas wszystkich, tych którzy do związku nie należą, a widzieli szansę w solidarnym strajku. Dziś stanęliście po stronie rządu. Dawno nie czułem się tak rozczarowany i zapewne tak samo czuje się wielu nauczycieli.

To nie jest ani rosyjski, ani niemiecki rząd tylko TWÓJ! POLSKI. Wybrany w demokratycznych wyborach. Fakt dziwnym sposobem ten rząd daje, a nie zabiera, ale to nie znaczy żeby dla swej prywaty w pozaparlamentarny sposób go niszczyć. Chcecia zarabiać jak Niemiec. Wszyscy chcą , ale nikt nie zarabia. Natomiast średnia unijna to 25 godzinne pensum. I w tym momencie już EUROPA przestaje się Wam podobać. Ludzie ogarnijcie się , a z polityką do urn a nie na ulice !! 

#20 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 15:58:19

A ja się zastanawiam na kogo będziecie teraz pluć i wylewać pomyje? A! Wiem! Teraz na pracowników opieki!
Żałosne.
Biedni ludzie co wyzwiskami anonimowymi w internecie wyrównują sobie braki w miłości, wykształceniu, zainteresowaniu drugiej osoby, czy ja wiem jeszcze w czym ...? Muszą być samotni i zakompleksieni. Biedni!
Mają niby wszystko ale tak naprawdę nic.
Smutne. Plujcie dalej BIEDNI MALI LUDZIE!
Pozdrawiam lekarzy, sędziów, nauczycieli, pracowników opieki! Wszystkich którzy protestowali, protestują i protestować będą. Doceniam każdego za jego pracę. :)
A hejterom mówię szkoda mi WAS! </p></p>

Protestować to by wszyscy chcieli (i mogli) tylko robić nie ma komu!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych