Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk nauczycieli

397 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gerka~

~Gerka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:01:49

A ty byś za darmo siedział? Jeśli twoje dzieci mają rozumowanie po tobie, to współczuję n- lom, którzy się z nimi muszą użerać. A jeśli mają w klasie takich mądrali więcej, to jeszcze powinni mieć dodatek za szkodliwe warunki. Szanuj innych, człowieku i dawaj przyklad swoim dzieciom.

#82 ~Gerka~

~Gerka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:02:07

A ty byś za darmo siedział? Jeśli twoje dzieci mają rozumowanie po tobie, to współczuję n- lom, którzy się z nimi muszą użerać. A jeśli mają w klasie takich mądrali więcej, to jeszcze powinni mieć dodatek za szkodliwe warunki. Szanuj innych, człowieku i dawaj przyklad swoim dzieciom.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:43:35

Szkoły są terroryzowane przez  ZNP ...strajkujący  nauczyciele to terroryści ta mówią już w mediach. Współczesny terroryzm :ph34r:

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:50:45

Ludzie dzielą się na normalnych i nauczycieli. Wśród nauczycieli jest z 25 % normalnych i liczę że oni skończą z tą hucpą i jutro egzaminy odbędą się. A te 75% trzeba spisać na straty bo nawet do łopaty się nie nadają....

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:10:30

Jak ty...

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:21:27

Do czasu rządów PIS-u był terroryzm ogólny... teraz można trochę oddychać choć nadal klechistan  :blink:

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:25:28

Państwo upadłe, za pisu nic nie działa, szkoły, szpitale, sądy jeden wielki rozpizdrzaj

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:42:03

Państwo upadłe, za pisu nic nie działa, szkoły, szpitale, sądy jeden wielki rozpizdrzaj

Jesteś chory i się lecz... byłam na SOR w Żninie niedawno bardzo dobra opieka profesjonalna.. znieczulenie lekarze świetni.. czego nie można powiedzieć o paniach pielęgniarkach z przychodni specjalistycznej.

#89 ~wer~

~wer~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:13:47

Krótki komentarz tego strajku: POszło stado oślic i osłów za czerwonym jak ruska flaga Baranem....

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 19:56:27

Nie jestem nauczycielem ale ich wspieram. Rzygam jak widzę wasze chamskie wpisy, idź jeden z drugim uczyć. Rozpuszczone wasze bachory. Ktoś to musi robić i godnie zarobić a jak nie popierasz to nie posyłaj dzieciorów do szkoły. Niech będą głąbami. Takie nasze Rzeczpospolite jak jej młodzieży nauczanie.

Jeśli ja miałym nie posyłać dzieci do szkoły jeśli nie popieram strajku to może nauczyciele jeśli jest im tak źle niech poprostu się zwolnią i znajdą sobie lepszą prace

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 19:59:44

Jak szczekają psy jak już nie wiedzą co napisać. Przegrywacie pisory.

Nie POpaprańcy to wy jesteście pełni strachu

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 20:30:04

Jak już to spieprzaj, widzisz, niczego się nie nauczyłeś, więc nie dziwię się, że szkoły nienawidzisz. Biedaczku, tyle lat poszlo na marne. Ja pracowników Biedronki szanuję, w przeciwieństwie do ciebie. Bycie sprzedawcą to żaden wstyd. Ale bycie takim osłem jak ty to wielkie nieszczęście...

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 23:08:49

Krótki komentarz tego strajku: POszło stado oślic i osłów za czerwonym jak ruska flaga Baranem....

Współczuję Twoim rodzicom, to musi być dla nich trudne doświadczenie, patrzeć jak z ich dziecka wyrósł prymityw i ignorant

#94 ~$$$~

~$$$~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 06:27:08

Ciekawi mnie jak długo będzie trwał strajk (bez wynagrodzenia 8gdz. dziennie 5 dni w tygodniu) bardzo ciekawe.

#95 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 06:37:43

Jak już to spieprzaj, widzisz, niczego się nie nauczyłeś, więc nie dziwię się, że szkoły nienawidzisz. Biedaczku, tyle lat poszlo na marne. Ja pracowników Biedronki szanuję, w przeciwieństwie do ciebie. Bycie sprzedawcą to żaden wstyd. Ale bycie takim osłem jak ty to wielkie nieszczęście...

chamie niemyty specjalnie przez sz , a co do biedronki czy pracowników to twój wybór widocznie twoje ambicje są na tym poziomie

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 13:19:34

Widzą Państwo, co to za człowiek udziela się na forum. Nie wymaga to dłuższego komentarza. Smuci tylko fakt, że państwo placi takim ludziom, pozbawionym wszelkiej kultury i pewnie rozumu, za wychowanie, a raczej wyhodowanie dzieci, które ten model wypowiedzi i zachowania będą powielać. Bo pewnie jakieś dotacje za nic pobiera. Wyrazy współczucia.

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 13:20:52

Ten komentarz poprzedni jest do tego, co to od chamow wyzywa.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 13:57:12

Nie robta szopek. Wrocta potulnie do szkoły. Się podwyżek zachciało. Robią w kilku szkołach i ciagle im mało, się zarobki nie podobają, proszę bardzo. Firmy szukają specjalistów. Tyle, ze tam trzeba robić 8 godzin dziennie. W wakacje tez.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 15:08:28

Ciekawe jak tłumaczą się wuefiści.Przychodzi wcześniej i myje piłki?

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 15:15:00

Jesteś chory i się lecz... byłam na SOR w Żninie niedawno bardzo dobra opieka profesjonalna.. znieczulenie lekarze świetni.. czego nie można powiedzieć o paniach pielęgniarkach z przychodni specjalistycznej.

Chyba sobie jaja robisz.Rozwalony łeb,krew leci,zawroty głowy,pusto na sor,jeden pacjent,czekałem 4 godz,dopiero po wielkiej kłótni,że idę się dobić na schodach, bez prześwietlenia czy badania,mogłem mieć wstrząs mózgu,do szycia.X lat temu 8 godzin z zapaleniem trzustki,wyłem z bólu.Tylko prywatne szpitale,0 zus.Płacisz wymagasz.Weterynarz by tyle nie pozwolił cierpieć zwierzęciu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych