Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk nauczycieli

397 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 17:49:03

Czy główna przedstawicielka PiSu jako reporter radia Żnin to ktoś obiektywny?

He, he pani sołtys  M.W. o ile wiem nie jest nie tylko główną przedstawicielką pisu ale nie jest zadną przedstawicielką pisu bo nie ma zadnej funkcji w pisie nawet w gąsawie

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 17:54:57

Jak była nagonka rodem z prl-u już by siedzieli na Wałach... a tak sobie bezkarnie strajkują.

Ale przecież Twój bohater spał do południa

#63 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 18:56:20

Brawo nauczyciele!  :) 

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 22:51:06

Edyta nauczycielka z tzw. zawodówki na Browarowej przed chwilą usunęła wątek gdzie podano jej zarobki na podstawie danych z  jej oświadczenia majątkowego - na na BIP powiatu są jej oświadczenia majątkowe jako radnej członka zarządu naszego powiatu. Wstydzi się przyznać, że tak dużo zarabia, fe

Wstydzi się, że wymiata tak wielką kasę i jeszcze strajkuje. Wstyd pani radna, wstyd

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 07:16:48

Nauczyciele z Torunia są oburzeni bo każą im strajkować 8 godz, dziennie a oni chcą siedzieć tyle ile trwa ich czas lekcyjny! Co za farsa i co za lenie, nawet strajkować im się nie chce :lol:

No właśnie. Strajk - nie ma zajęć, klasówek do sprawdzania. To siedzcie w szkole 8 godzin. Ale widać że nie jest to proste.

#66 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:41:58

A ile dni wolnych oprócz sobót i niedziel nają nauczyciele w roku.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 13:05:18

A paragon za korepetycje dają ??

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 13:47:00

Tym się kończy rozdawnictwo , rozpieprzą system pisiory

Nauczyciele to głównie zwolennicy i członkowie PO i stąd ten strajk żeby rozpier..lić pisowski rząd.

#69 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 14:15:14

A ile dni wolnych oprócz sobót i niedziel nają nauczyciele w roku.

Niech miesiąc popracują 40 godzin.
Wtedy docenią te swoje 18.

#70 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 15:42:18

Gdybyś za młodu nie rzucał w szkołę kamieniami a się uczył, skończył dobre studia to i może byłbyś bardziej sprawiedliwy w ocenie ich pracy. Zamknij oczy i pomyśl jakie to trudne obcować z kimś takim jak Ty??

#71 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 15:45:58

Gdybyś za młodu nie rzucał w szkołę kamieniami a się uczył, skończył dobre studia to i może byłbyś bardziej sprawiedliwy w ocenie ich pracy. Zamknij oczy i pomyśl jakie to trudne obcować z kimś takim jak Ty??

Ja nie rzucalam kamieniami uczylam sie i skonczylam stiudia
A i tak jestem przeciwna!
Kazdy zawow wymaga pewnych predyspozycji Praca w innym miejscu tez jest stresujaca
Przesadzaja tym bardziej ze jest to kosztem dzieci

#72 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 15:46:13

Kazdy zawow wymaga pewnych predyspozycji Praca w innym miejscu tez jest stresujaca

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 16:32:59

Nie jestem nauczycielem ale ich wspieram. Rzygam jak widzę wasze chamskie wpisy, idź jeden z drugim uczyć. Rozpuszczone wasze bachory. Ktoś to musi robić i godnie zarobić a jak nie popierasz to nie posyłaj dzieciorów do szkoły. Niech będą głąbami. Takie nasze Rzeczpospolite jak jej młodzieży nauczanie.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 16:35:39

tylko odbębnisz 8h zapewne w urzędzie i masz wszystko w du***, zapewne nie zabierasz roboty do domu, nie musisz się przygotowywać do następnego dnia w pracy, chyba że musisz się umalować

#75 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 16:38:08

a co na to czarny kruk czy jak tam zwa? jej idol silidaryzuje sie ze strajkujacymi...co ona na to?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 16:39:04

tylko odbębnisz 8h zapewne w urzędzie i masz wszystko w du***, zapewne nie zabierasz roboty do domu, nie musisz się przygotowywać do następnego dnia w pracy, chyba że musisz się umalować

ja jestem dobrze zorganizowana w pracy, wiec pracy do domu nie zabieram. Ale są takie dni, ze trzeba to robić. Ty siedzisz w szkole na lekcjach średnio 4h, a w ciągu następnych 4h mogłabyś sprawdzić te sprawdziany i przygotować się do lekcji. Gdybys przez 2 miesiącu po 8 godzin w dni robocze przygotowywała się do roku szkolnego w wakacje, nie musiałabyś już tego robić w roku szkolnym.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 17:36:01

Popieram pracują po 4 godziny dziennie i wielkie pretensje 3 miesiące wolnego w roku jakie przygotowanie do lekcji ciągle klepia to samo

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 17:55:35

Jak szczekają psy jak już nie wiedzą co napisać. Przegrywacie pisory.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 17:58:03

Jak szczekają psy jak już nie wiedzą co napisać. Przegrywacie pisory.

Jak szczekają psy jak już nie wiedzą co napisać.???????????????????

#80 ~Gerka~

~Gerka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:01:21

A ty byś za darmo siedział? Jeśli twoje dzieci mają rozumowanie po tobie, to współczuję n- lom, którzy się z nimi muszą użerać. A jeśli mają w klasie takich mądrali więcej, to jeszcze powinni mieć dodatek za szkodliwe warunki. Szanuj innych, człowieku i dawaj przyklad swoim dzieciom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych