Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk nauczycieli

397 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 08:11:32

Tym się kończy rozdawnictwo , rozpieprzą system pisiory

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 08:14:39

oooo nagonka na nauczycieli się zaczęła, no proszę działania rodem z PRL. Ty tak to piszesz od siebie czy ktoś Ci za to płaci?

Jak była nagonka rodem z prl-u już by siedzieli na Wałach... a tak sobie bezkarnie strajkują.

#43 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 08:44:55

Przecież nauczyciele tak kochaja biedronke , zawsze mozna sie zatrudnić na kasie .

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 10:49:20

Głupie gadania ale wykształcenie każdy by chciał mieć dobre.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 13:33:30

że co, co ty mi człowieku imputujesz? Co ateista ma wspólnego z pisem ??

ateista dla niepoznaki, a w rzeczywistości pewnie krzyżem w kościele leży

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 13:38:26

Ciekawe co zrobią dyrektorzy szkół z pozwami za odszkodowanie bo znając życie to teraz będą skracac wakacje przez strajk tylko ktoś będzie musiał zwrucic za zapłacone wczasy kolonie itd

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 13:48:30

dobrze mówisz znam takich w Żninie sam widziałem jak na tacę dał 50 zł jak go spotkałem po kościele to mu powiedziałem czy nie lepiej dać biednemu  dziecku , wskazałem mu palcem to wyobraźcie sobie chciał mnie zażreć . To jest polski katolik bo on myśli dałem księdzu niebo czeka.Ze mnie średni katolik to mu powiedziałem słowami Jezusa " cokolwiek byście uczynili jednemu z tych maluczkich mieście uczynili".No widzicie polskie owieczki.  

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 14:31:57

Tak siedzę i liczę :ile zaoszczędzi system oświaty i w tym gminy na strajku bo przecież za czas strajku nie należy się wynagrodzenie- za ten czas zapłaci przecież Broniarz....

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 14:46:24

No wiecie co dopiero się dowiedziałem ile pracuje polski nauczyciel w stosunku do pozostałych krajów nie tylko europejskich. Z tego wynika że im trzeba nie podwyższyć pensji a obniżyć Podwyższyć to trzeba im pensum no i 3 m-ce wolnego w najpiękniejszym okresie roku. Jak komuś nie odpowiada praca to ją zmienia. Czytam że w byłej cukrowni ciągle potrzebują pracowników do robót budowlanych

popieram w 100%

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 14:54:30

Wprowadzić kasy fiskalne za  udzielanie korepetycji, rozliczać z wyników egzaminów, prace klasowe można sprawdzać w szkole itp.

Wakacje prawie 3 miesiące, licząc zimowe, świąteczne , letnie.

I 18 godz  tygodniowo- chyba inne grupy zawodowe tak dobrze nie mają. A też mają wykształcenie. Musi być różnorodność zawodowa, ale źle nie mają, niech tak nie narzekają. 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 14:57:03

popieram w 100%

Ale przeciez nauczyciele podostawali juz podwyżki to czego oni w końcu chcą? Ile to chcą zarabiać? Więcej od wszystkich grup zawodowych? Ile i za co? Spójrzymy prawdzie w oczy. Nie mają mało i do tego różne przywileje. Czas urlopowy o jakim inni mogą sobie pomarzyć. Urlopy na podreperowanie zdrowia, roczne i pełnopłatne. Jak grupa zawodowa tak ma? Niech zwiększy się ich czas pracy, niech będzie zniesiona Karta Nauczyciela, niech urlop będzie adekwatny do tego jaki mają inne grupy zawodowe. Dosyć ciągłego żyłowania!

#52 ~Ateistka~

~Ateistka~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 14:59:38

dobrze mówisz znam takich w Żninie sam widział em jak na tacę dał 50 zł jak go spotkałem po kościele to mu powiedziałem czy nie lepiej dać biednemu  dziecku , wskazałem mu palcem to wyobraźcie sobie chciał mnie zażreć . To jest polski katolik bo on myśli dałem księdzu niebo czeka.Ze mnie średni katolik to mu powiedziałem słowami Jezusa " cokolwiek byście uczynili jednemu z tych maluczkich mieście uczynili".No widzicie polskie owieczki.  

i tu się mylicie.. prawdziwy ateista kolędy nie wpuści, będzie antykościelny antyreligijny i antyklerykalny i oczywiście popiera Ruch Palikota tak jak ja .... :)

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:02:57

Ale przeciez nauczyciele podostawali juz podwyżki to czego oni w końcu chcą? Ile to chcą zarabiać? Więcej od wszystkich grup zawodowych? Ile i za co? Spójrzymy prawdzie w oczy. Nie mają mało i do tego różne przywileje. Czas urlopowy o jakim inni mogą sobie pomarzyć. Urlopy na podreperowanie zdrowia, roczne i pełnopłatne. Jak grupa zawodowa tak ma? Niech zwiększy się ich czas pracy, niech będzie zniesiona Karta Nauczyciela, niech urlop będzie adekwatny do tego jaki mają inne grupy zawodowe. Dosyć ciągłego żyłowania!

Jak to czego chcą ? Sami nie wiedzą bo przecież ludzie dzielą się na normalnych i nauczycieli ...i to wszystko na temat...

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:09:31

Popatrzcie ile nauczyciele w Żninie maja nadgodzin. Podaje wynagrodzenia bez dodatków, bez nadhodzin. Wielu ma 1,4 etatu. 1000 zł to gruba przesada.

Popatrzcie ile nauczyciele w Żninie maja nadgodzin. Podaje wynagrodzenia bez dodatków, bez nadhodzin. Wielu ma 1,4 etatu. 1000 zł to gruba przesada.

Sprawdzcie to co możecie czyli oświadczenia majątkowe radnych nauczycieli w gminie i w powiecie, szukając w BiP (Biuletyn Informacji Publicznej) gminy lub powiatu, a w zakładce oświadczenia majątkowe znajdziecie dokładne dane

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:17:28

Jak można żądać tysiaka podwyżki za co pracują po 4 godziny dziennie nauczanie polega na zadaniu tematu i tekstu poszukajcie w internecie 3 miesiące wolnego płatnego dawniej byli nauczyciele z powołania i nie zarabiali wielkich pieniędzy a teraz na zasadzie szantażu wymuszają podwyżki jak się nie podoba to na budowę zobaczą co to jest praca

Edyta nauczycielka z tzw. zawodówki na Browarowej przed chwilą usunęła wątek gdzie podano jej zarobki na podstawie danych z  jej oświadczenia majątkowego - na na BIP powiatu są jej oświadczenia majątkowe jako radnej członka zarządu naszego powiatu. Wstydzi się przyznać, że tak dużo zarabia, fe

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:24:59

Nauczyciele z Torunia są oburzeni bo każą im strajkować 8 godz, dziennie a oni chcą siedzieć tyle ile trwa ich czas lekcyjny! Co za farsa i co za lenie, nawet strajkować im się nie chce :lol:

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 15:58:19

Urlop na podreperowanie zdrowia. A w jakich to oni ciężkich warunkach pracują że trzeba brać płatne wolne na ten cel. I który inny zawód ma taki przywilej?

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 16:01:30

Nauczyciele z Torunia są oburzeni bo każą im strajkować 8 godz, dziennie a oni chcą siedzieć tyle ile trwa ich czas lekcyjny! Co za farsa i co za lenie, nawet strajkować im się nie chce :lol:

Ja bym na ich miejscu w poniedziałek i wtorek siedział po 9 godzin. 18 godzin i do poniedziałku wolne. To jest fajny wymiar etatu.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 16:15:53

Już się trolle wyszczekały czy jeszcze potrzebują trochę czasu?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 16:19:04

Czy główna przedstawicielka PiSu jako reporter radia Żnin to ktoś obiektywny?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych