Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk nauczycieli

349 odpowiedzi w tym temacie

#341 ~Dokken~

~Dokken~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 21:01:01

Masz uraz do belfrów? Nie zdałes egzaminu, czy matury? Jakieś kompleksy? A co Ty? Jakaś wyrocznia jesteś?

#342 Don Dokken

Don Dokken

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 03 maj 2019 - 21:13:06

Jesteś moim psychofanem?. Pochlebia to trochę mojej próżności ale muszę cię rozczarować.Nie lubię chłopców.

#343 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 21:17:50

Jak ktoś zamierza prowadzić wojnę to jego strategia musi zakładać wariant zarówno pozytywny jak i negatywny a taktyka działań musi być elastyczna do tych wariantów. Trzeba było myśleć a nie uznawać,że urodziliście się mądrzejszymi od reszty. Teraz Was belfry trawi degrengolada defetyzmu,wzajemnych oskarżeń i rozliczeń. Przecież wszyscy biegaliście za politycznymi guru.Pamięć dobra ale krótka

Odnoszę wrażenie, że tutaj tacy jak Ty uważają, że "urodzili się mądrzejsi od innych". A nauczycielom należy się szacunek i wsparcie. Oni odgrywają ważną rolę w kształtowaniu przyszłych pokoleń. Nie rozumieją tego tylko ci, którzy nic nie rozumieją.

#344 ~Dokken~

~Dokken~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 21:25:52

Jesteś moim psychofanem?. Pochlebia to trochę mojej próżności ale muszę cię rozczarować.Nie lubię chłopców.

co tam gęgasz znowu Donie? Weź Pan ochłoń i ogarnij się. Twoja orientacja mnie tyle obchodzi, ile to, gdzie są zgubione są dały wuja Janusza. Weź pan te zabawki. Nie pij już dziś więcej.

#345 Don Dokken

Don Dokken

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 03 maj 2019 - 21:27:33

Odnoszę wrażenie, że tutaj tacy jak Ty uważają, że "urodzili się mądrzejsi od innych". A nauczycielom należy się szacunek i wsparcie. Oni odgrywają ważną rolę w kształtowaniu przyszłych pokoleń. Nie rozumieją tego tylko ci, którzy nic nie rozumieją.

No przecież,że należy się wsparcie i szacunek.Szacunek zawsze jest za coś i niech do niego dążą a nie podążają w przeciwnym kierunku. Co ja za to mogę,że miałem rację ?

#346 Don Dokken

Don Dokken

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 03 maj 2019 - 21:41:02

co tam gęgasz znowu Donie? Weź Pan ochłoń i ogarnij się. Twoja orientacja mnie tyle obchodzi, ile to, gdzie są zgubione są dały wuja Janusza. Weź pan te zabawki. Nie pij już dziś więcej.

Nie licz tu na konwersację ze mną na poziomie dramy brazylijskiej czy wenezuelskiej. Byłoby to zbyt komiczne. Z drugiej strony nie znam cię i nie mam żadnej motywacji by cię intelektualnie masakrować. Do niezrównoważonych odnoszę się z wyrozumiałością. Idź może do lekarza.

#347 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 21:45:24

No przecież,że należy się wsparcie i szacunek.Szacunek zawsze jest za coś i niech do niego dążą a nie podążają w przeciwnym kierunku. Co ja za to mogę,że miałem rację ?

Miałeś rację? Widzisz, jakoś nie widzę, by ktoś to potwierdzał poza samym Tobą? Masz chyba jakiś problem z własną wartością. Nie mnie jednak to oceniać i Tobą się zajmować. W przeciwnym kierunku to chyba podąża Twoje pojmowanie i rozumienie otaczającej Cię rzeczywistości. Zapewniam Cię, że ludzie mądrzy i roztropni szanują nauczycieli i doceniają ich pracę. Przykro mi, że do nich nie należysz.

#348 Don Dokken

Don Dokken

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 03 maj 2019 - 21:50:57

Miałeś rację? Widzisz, jakoś nie widzę, by ktoś to potwierdzał poza samym Tobą? Masz chyba jakiś problem z własną wartością. Nie mnie jednak to oceniać i Tobą się zajmować. W przeciwnym kierunku to chyba podąża Twoje pojmowanie i rozumienie otaczającej Cię rzeczywistości. Zapewniam Cię, że ludzie mądrzy i roztropni szanują nauczycieli i doceniają ich pracę. Przykro mi, że do nich nie należysz.

Dziękuję za troskę ale nie potrzebuję psychoanalityka. Ty zaś rozejrzyj się wokoło. Co pozostało ze strajku nauczycieli jako efekt? Same straty. Ja mogę dyskutować z myślącymi abstrakcyjnie. Tu nie znajdziemy zbieżności. Przykro mi.

#349 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 22:06:29

Dziękuję za troskę ale nie potrzebuję psychoanalityka. Ty zaś rozejrzyj się wokoło. Co pozostało ze strajku nauczycieli jako efekt? Same straty. Ja mogę dyskutować z myślącymi abstrakcyjnie. Tu nie znajdziemy zbieżności. Przykro mi.

Nie zarzucaj mi czegoś, co ja dawno stwierdziłem u Ciebie. Zresztą potwierdziłeś tym wpisem, że masz duże kłopoty z pojmowaniem rzeczywistości. Nauczyciele to porządna i rozsądna część naszego społeczeństwa. Zawieszenie strajku to była bardzo słuszna decyzja. Słuszność ich postulatów i ta ww. mądra decyzja tylko utwierdziły dużą część społeczeństwa w tej opinii. Szczególnie tą część społeczeństwa, która troszczy się o przyszłość swoich dzieci i swojego kraju. A nie myśli egoistyczne i krótkowzrocznie.

#350 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 07:19:29

Nie zarzucaj mi czegoś, co ja dawno stwierdziłem u Ciebie. Zresztą potwierdziłeś tym wpisem, że masz duże kłopoty z pojmowaniem rzeczywistości. Nauczyciele to porządna i rozsądna część naszego społeczeństwa. Zawieszenie strajku to była bardzo słuszna decyzja. Słuszność ich postulatów i ta ww. mądra decyzja tylko utwierdziły dużą część społeczeństwa w tej opinii. Szczególnie tą część społeczeństwa, która troszczy się o przyszłość swoich dzieci i swojego kraju. A nie myśli egoistyczne i krótkowzrocznie.

Jest tylko jeden problem: ludzie dzielą się na normalnych i nauczycieli.Wśród nauczycieli 30 % też jest normalnych i dobrych fachowców. Ale te pozostałe 70 % to degrengolada...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych