Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

strach

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:59:23

PiS funduje nam niepewne jutro. Nigdy nie wiadomo z jakim pomysłem obudzi się Kaczyński i co zafunduje Polakom. Jego pomysły staja sie prawem i nie ma od tego ucieczki. Dał się poznac jako wyjątkowo podły człowiek otumaniony własnymi fobiami. Boże chroń Polske.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:46:26

Prośba do administratora o usuwanie postów takich nieudaczników

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:22:17

PiS funduje nam niepewne jutro. Nigdy nie wiadomo z jakim pomysłem obudzi się Kaczyński i co zafunduje Polakom. Jego pomysły staja sie prawem i nie ma od tego ucieczki. Dał się poznac jako wyjątkowo podły człowiek otumaniony własnymi fobiami. Boże chroń Polske.

Boże chroń Polskę przed takimi jak; Tusk, Schetyna, Kopacz, Arłukowicz, Kosiniak Kamysz, Biedroń i inni kolorowi...................

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:34:47

Koniec pisiorków już blisko :D i was deb***i razem z nimi

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 13:09:57

Jarosław zrobi porządek z takim zerem jakim jesteś Ty. Genetyczne zero i dno

#6 ~elektor~

~elektor~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 14:28:53

To się okaże. Byłem dziś na targowisku i dyskretnie podpytywałem o wybory w pażdzierniku, nie spotkałem nikogo, który, przynajmniej tak twierdził, będzie głosował na.............., POzostaje się domyślać.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 06:31:52

PO poko pozostanie tylko smrod ktory splywa z Wisla
do Baltyku

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 18:55:42

To się okaże. Byłem dziś na targowisku i dyskretnie podpytywałem o wybory w pażdzierniku, nie spotkałem nikogo, który, przynajmniej tak twierdził, będzie głosował na.............., POzostaje się domyślać.

No właśnie .... targowisko ......sondażownia pisu ......

#9 ~PO w kosmos~

~PO w kosmos~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 20:30:09

Po-wskiemu "ciapactwu" nic nie pasuje, na księżyc z wami.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:16:13

I to jest ta wlasnie pogarda POpaprancow w stosunku do ludzi ktorzy ciezko pracuja.
To komuna robotnika miala za cos gorszego z pelna geba frazesow ,ze partia robotnicza dla robotnika.Podobnie jak Bolek walczyl o robotnikow.
Pracowalem a prawie calej Europie i w wiekszosci krajow ludzie dla czlowieka w ubraniu roboczym mieli szacunek, a wiesz dlaczego? Bo kazdy wiedzial, ze on ma pieniadze.To ludzi w krawatach traktowano podejzliwie,bo krawat nosi teraz najwiecej oszustow.
( nie umiejszajac ludziom uczciwym)
Sondazownie ,to firmy pracujace za pieniadze na zlecenie i najwiecej procent zawsze ma zleceniodawca.
Klasycznym przykladem jest Komorowski ,ktoremu sondazownie TVN przepowiadaly wysoka wygrana w wyborach.
Gdyby poszedl do ludzi i natargowisko by juz dawno wiedzial jakiego kopa dostanie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 09:42:52

I to jest ta wlasnie pogarda POpaprancow w stosunku do ludzi ktorzy ciezko pracuja.
To komuna robotnika miala za cos gorszego z pelna geba frazesow ,ze partia robotnicza dla robotnika.Podobnie jak Bolek walczyl o robotnikow.
Pracowalem a prawie calej Europie i w wiekszosci krajow ludzie dla czlowieka w ubraniu roboczym mieli szacunek, a wiesz dlaczego? Bo kazdy wiedzial, ze on ma pieniadze.To ludzi w krawatach traktowano podejzliwie,bo krawat nosi teraz najwiecej oszustow.
( nie umiejszajac ludziom uczciwym)
Sondazownie ,to firmy pracujace za pieniadze na zlecenie i najwiecej procent zawsze ma zleceniodawca.
Klasycznym przykladem jest Komorowski ,ktoremu sondazownie TVN przepowiadaly wysoka wygrana w wyborach.
Gdyby poszedl do ludzi i natargowisko by juz dawno wiedzial jakiego kopa dostanie.

Widać że ....pracowałeś...bo na naukę to Ci czasu stanowczo zabrakło..... 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 15:01:02

Widać że ....pracowałeś...bo na naukę to Ci czasu stanowczo zabrakło.....

Studiowałem na studiach dziennych w dużym mieście .Po ukończeniu ( epoka postępu i dobrobytu PO )zaproponowano mi pracę za mini płacę .Wyjechałem zarobić .Udało się .Pracowałem fizycznie .Potwierdzam nawet pracodawca szanuje "robola". 0

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 16:00:48

Wtedy nie statczalo teraz tak.jednak po rozmowie z jedna z pania dr.matematyki, ktora powiedziala mi cytuje- lepiej byc swietnym fachowcem w swojej dziedzinie niz byle jakim inzynierem.Na zaocznych studiach tylko ten student nie zalicza ktorego tramwaj przejedzie - koniec cytatu.
Wiem .ze np.w Gdansku taki np. Plutkarz dostaje za rem lazienki os 6-9 tys.
Robi 2 w miesiacu.Czy sa mu studia potrzebne?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 03:53:00

Jest brak dobrych fachowcòw .Nie ma szewcòw,nie ma punktów naprawy pralek ,sprzętu RTV, i sprzętu domowego.Po prostu brak jest fachowców po szkołach zawodowych.Dawniej takie punkty naprawy były w Rypinie,można było tam zawieść swój sprzęt lub fachowiec przyjechał do domu i naprawił.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych