Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stop kawie Jacobs Kronung ! stop oszukańczej promocji!

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sól w oku~

~Sól w oku~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 14:03:29

Uwielbiam kawę , jak na złość tę markę .Tym bardziej jestem rozgoryczona, wściekła, zawiedziona , że oto mój ulubieniec Jacobs robi mnie od 5 dni " w konia" .Szumnie ogłaszana promocja. Piękne puszki zaprojektowane przez celebrytów tak znanych jak sama kawa Kronung. I co z tego? gdy dla smakosza tej kawy (od 20 lat!!!) nieosiągalne? Dlaczego?
Oto moje zeznanie najprawdziwsze, bez słowa koloryzującego.
Od 5 dni poluję na puszkę autorki Grocholi.
Jeżdżę od 5 dni po 7 km do punktu odbioru w (tylko dwa w Grudziądzu!) , galeria grudziądzka nawet!!! i co słyszę za każdym razem? Nie ma! Rozeszły się. Dostaliśmy na tydzień tylko 24 szt. Proszę pytać za tydzień, we wtorek, w środę, wieczorową porą albo z samego rana jak kurier dojedzie, gdy nie zaśpi. A może wcale, może pani zadzwoni .... by usłyszeć zdawkowe "nie ma"! , za tydzień będzie 24 szt. jak sporządzimy raport.

Skandal. Ustawione całe palety z kawą w centrum np. Kauflandu, kupujemy po 2 kg. bo warto dla puszki zrobić zapas bo piękna i pytanie? dobrze że kupują idioci? .Sprzedaż rośnie a....obietnica? Sprzedawane dziennie po 3-4 palety kawy i na cały Grudziądz wysłane raz w tygodniu 48 puszek? Kto z nas drwi? Kto nas znowu ma za idiotów, kto nas wprowadza w błąd kłamliwą reklamą? Akcja kompletnie nie przygotowana, oprócz sprzedaży naturalnie. Kawy nie brakuje. .Od dzisiaj zawieszam picie tej niehonorowej marki kawy. Jest gorzka nawet osłodzona.

#2 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2519 postów

Napisano 06 marzec 2013 - 15:01:26

Uwielbiam kawę , jak na złość tę markę .Tym bardziej jestem rozgoryczona, wściekła, zawiedziona , że oto mój ulubieniec Jacobs robi mnie od 5 dni " w konia" .Szumnie ogłaszana promocja. Piękne puszki zaprojektowane przez celebrytów tak znanych jak sama kawa Kronung. I co z tego? gdy dla smakosza tej kawy (od 20 lat!!!) nieosiągalne? Dlaczego?
Jeżdżę od 5 dni po 7 km do punktu odbioru w (tylko dwa w Grudziądzu!) , galeria grudziądzka nawet!!! i co słyszę za każdym razem? Nie ma! Rozeszły się. Dostaliśmy na tydzień tylko 24 szt. Proszę pytać za tydzień, we wtorek, w środę, wieczorową porą albo z samego rana jak kurier dojedzie, gdy nie zaśpi. A może wcale, może pani zadzwoni .... by usłyszeć zdawkowe "nie ma"! , za tydzień będzie 24 szt. jak sporządzimy raport.

Skandal. Ustawione całe palety z kawą w centrum np. Kauflandu, kupujemy po 2 kg. bo warto dla puszki zrobić zapas bo piękna i pytanie? dobrze że kupują idioci? .Sprzedaż rośnie a....obietnica? Sprzedawane dziennie po 3-4 palety kawy i na cały Grudziądz wysłane raz w tygodniu 48 puszek? Kto z nas drwi? Kto nas znowu ma za idiotów, kto nas wprowadza w błąd kłamliwą reklamą? Akcja kompletnie nie przygotowana, oprócz sprzedaży naturalnie. Kawy nie brakuje. .Od dzisiaj zawieszam picie tej niehonorowej marki kawy. Jest gorzka nawet osłodzona.

Czy tego właśnie szukasz? http://allegro.pl/li...0&description=1

Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność :P

#3 ~Sól w oku~

~Sól w oku~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:09:40

No widzisz Kubusiu jak to działa sprawnie na Allegro?. Oprócz kawy mogę sobie kupić za 38 zł puszkę od pracowników dystrybucyjnych ?, chociaż oficjalna cena puszki 14,90 zł.
. Smakosz, ale do tego słoika z bohomazami własnymi dopisz z 6 powieści, z 12 opowiadań - wtedy będziesz miał komplet własny. Inaczej tylko słoik.

#4 ~Pustelnik~

~Pustelnik~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 14:42:49

Sól w oku jest rozgoryczona. A ja się śmieję z tych, którzy dadzą się jeszcze nabrać. Na stronce jacobsart.pl jest do wyboru odbiór osobisty, albo wypełnienie formularza i przesłanie listem. Poleconym! Ale spróbujcie tam znaleźć adresy punktów do odbioru osobistego! Ha! Ha! Ha! Perfidnie i wrednie nakłaniają wszystkich do wypełnienia formularza, a zatem do zdradzenia swoich danych osobowych! I o to w tej całej hecy chodzi!!!
Nie wypełniajcie tego formularza!!! Wypełnicie - będziecie zalewani spamem!!!!
Jak najbardziej popieram tutaj Smakosza! Od dawna do kawy mam słoik oklejany na bieżąco różnymi naklejkami i też mam fajne bohomazy!

#5 Sól w oku

Sól w oku

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 761 postów

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:20:45

A ja ciągle nie dzisiejsza. Jak mówią publicznie, to kłamać aż tak nie mogą. Jednak mogą. Zmieniłam markę pitej kawy, ale te 2 k g jeszcze trzeba zaparzyć , chociaż gorzka w smaku od tej pory, jak piołun.

#6 posrebrzany

posrebrzany

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1555 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 06:28:28

A ja ciągle nie dzisiejsza. Jak mówią publicznie, to kłamać aż tak nie mogą. Jednak mogą. Zmieniłam markę pitej kawy, ale te 2 k g jeszcze trzeba zaparzyć , chociaż gorzka w smaku od tej pory, jak piołun.

Nie żałuj tych puszek, są bardzo ciężkie, niewygodne w użytkowaniu, ja po kilku dniach zrezygnowałem z nich. Więcej w tym interesie jest reklamy, niż pożytku.
Pozdrawiam- zawiedziony :ph34r:

Gdybyż tak rozum w parze szedł z wiekiem,

Mądrzejszym dzisiaj byłbym czlowiekiem :)

#7 ~kawosz~

~kawosz~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 10:24:46

Nie żałuj tych puszek, są bardzo ciężkie, niewygodne w użytkowaniu, ja po kilku dniach zrezygnowałem z nich. Więcej w tym interesie jest reklamy, niż pożytku.
Pozdrawiam- zawiedziony :ph34r:

stary dziad jestem, ale pamietam za komuny jak sie w chałupie kawe parzyło, to sasiadki na wskutek zapachu do matki sie zbiegały

#8 Sól w oku

Sól w oku

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 761 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:26:22

A kawę mielono w każdym sklepie i ten sklep pachniał jak najprawdziwsze delikatesy, mimo że GS czy Społem.. Już mnie pocieszyłeś Kawosz i Posrebrzany , już nawet nie chcę tych ich puszek , skoro kosztowały mnie parę gram złości a miały być całkiem gratis.

#9 ~zdziwiona~

~zdziwiona~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 18:00:22

stary dziad jestem, ale pamietam za komuny jak sie w chałupie kawe parzyło, to sasiadki na wskutek zapachu do matki sie zbiegały

A kawę mielono w każdym sklepie i ten sklep pachniał jak najprawdziwsze delikatesy, mimo że GS czy Społem.. Już mnie pocieszyłeś Kawosz i Posrebrzany , już nawet nie chcę tych ich puszek , skoro kosztowały mnie parę gram złości a miały być całkiem gratis.

Dlaczego dobre zawsze juz było ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:13:36

a ja wlasnie dzis odebralam w carrefour puszke chcialam puszke sistars a zostaly same grocholi

#11 ~Andy~

~Andy~

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 694 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:22:37

Niektórzy to mają problemy... Tylko pozazdrościć takich...
"Jednomyślność jest rzeczą bardzo nudną w rozmowie."
(Michel de Montaigne)

#12 Michu_Gru

Michu_Gru

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:27:59

Niektórzy to mają problemy... Tylko pozazdrościć takich...

To są tzw. problemy pierwszego świata.

#13 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 11:43:30

a w Poznaniu już w ogóle puszek nie ma....taki mały psikus, chyba za mało jednak tych puszek zrobili....i nadal zachęcają do kupna, mimo iż puszki się kończą...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 12:19:53

Czym o tej prawdziwej,życiowej tragedii z kawą i myślę sobie,że niektórzy zwyczajnie mają pustą puszkę w głowie zamiast rozumu.

#15 ~KRYSTYNA~

~KRYSTYNA~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 21:03:08

JA ROWNIEZ BEZSKUTECZNIE PROBOWALAM WYMIENIC OPAKOWANIA PO JACOBSIE NA PUSZKE. POZOSTALY OPAKOWANIA I ZAPAS KAWY . POZDRAWIAM WSZYSTKICH SMAKOSZY JACOBSA

#16 ~Fantastic Star~

~Fantastic Star~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 22:03:36

A ja mam 5 puszek, podzielonych po rodzinie bez kłopotu. Warto mieszkać w dużym mieście :P

#17 ~już nie ma~

~już nie ma~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 15:19:41

na stronie Jacobs widnieje informacja o tym ,że puszek już nie ma http://jacobsart.pl/jak-zdobyc-puszke

#18 obserwator

obserwator

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1282 postów

Napisano 11 maj 2013 - 15:17:12

Jacobs Kaffee, to smakowo pomiedzy Fiatem a Volkswagenem, a cenowo Audi, Mercedes. Dlatego - Tschibo Privat Kaffee - jest nie do podrobienia. A te wszystkie puszki, to jak lep na muchy.

#19 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 16:52:43

Jacobs Kaffee, to smakowo pomiedzy Fiatem a Volkswagenem, a cenowo Audi, Mercedes. Dlatego - Tschibo Privat Kaffee - jest nie do podrobienia. A te wszystkie puszki, to jak lep na muchy.

I tu się z tobą absolutnie zgadzam,a puszki to można brać do gwożdzi

#20 ~yetty~

~yetty~
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 20:13:42

Nie kupię już kawy Jacobs! Stop naciągaczom!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych