Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

stomatolodzy w Grudziądzu

251 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 13:55:27

Co myślicie na temat stomatologów, którzy przyjmują w Grudziądzu?

#2 ~Wdzięczny pacjent.~

~Wdzięczny pacjent.~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 14:42:07

Jako pacjent polecam całym sercem doktora Adomowicza, przyjmuje w praktyce "Caldent" przy markecie Billa. Jest to człowiek, który zajmuję się nie tylko tym z czym kojarzy nam sie stomatolog czyli zębami, ale patrzy szerzej na cały układ zgryzowy. Trafiłem do Pana doktora z bólami głowy, które jak się okazało były spowodowane bruksizmem i jeszcze niestety innymi sprawami. Pan doktor Adamowicz poświecił bardzo wiele wolnego czasu na badanie moich dolegliwości, nawiązał współprace z lekarzami w kraju i zagranicą, aby ten problem zrozumieć i w końcu rozwiązać. Obecnie czuję się dużo lepiej i to dzięki temu lekarzowi. Myśląc o doktorze Adomowiczu mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy lekarz, któremu nie obca jest przysięga Hipokratesa. Trudno mi opisać słowami szacunek którym darze tego człowieka, więc jeżeli chcesz fachowej opieki, albo Ty lub ktoś w Twojej rodzinie cierpi na bóle głowy i nic nie pomaga, naprawdę musisz tam się udać.
Tutaj znajduję sie opis rozwiązania stosowanego w leczeniu bólu głowy. Pokazuje on też sposób pozwalający sprawdzić czy ból może być spowodowany przez układ zgryzowy. Polecam przeczytać http://www.fmdental....owary/pdf/9.pdf

#3 ~mitka~

~mitka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 15:35:45

Dla mnie świetnym stomataologiem jest Pan dr Ireneusz Pająk. Leczę u niego się od dobrych 10lat. Polecam tego fachowca.

#4 ~PACJENTKA RE~

~PACJENTKA RE~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2008 - 16:09:42

nad wszystkimi stomatologami przedkladam pana bartka olesinskiego przyjmuje koło nowej policji wspaniale wyposażenie cudowne podejście do dzieci oby takich stomatologow więcej

#5 ~jjjj~

~jjjj~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 16:08:36

ja się podpisuje pod odpowiedzią wyżej, mogę jeszcze tylko podać adres http://www.studio-dentis.pl/

a jak to wyglada cenowo u niego?

#6 ~alu~

~alu~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 20:41:54

Ja polecam p.Granicę z Piłsudskiego,przyjemna i niedroga

#7 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 21:36:06

Ja polecam p.Granicę z Piłsudskiego,przyjemna i niedroga

w żadnym wypadku

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 18:44:04

Ja polecam Niedzina - www.niedzin.pl

#9 ~alu~

~alu~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 18:49:03

[quote name='Krzysztof' date='22.04.2009, 22:36:06' post='153241']
w żadnym wypadku

A dlaczego taki ostry sprzeciw??

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 09:36:05

najlepszy jest Pająk!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2009 - 20:16:59

Tanio,szybko,dobrze,profesjonalnie,bezboleśnie - dr.Sienkiewicz !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2009 - 12:50:35

jaki cennik leczenia zebow ma olesinski? bo podobno jest bardzo dobry?!

#13 ~~karol~~

~~karol~~
  • Goście

Napisano 24 maj 2009 - 16:04:44

a Christ Dent to pies? taka klinika że lepszej ni ma

#14 ~herubin~

~herubin~
  • Goście

Napisano 07 luty 2010 - 18:03:35

a Christ Dent to pies? taka klinika że lepszej ni ma

Chist Dent chyba jest dobry w wyciąganiu kasy. Plombowali mi zęby co pół roku. Poszedłem do drugiego stomatologa i zaproponował mi korony porcelanowe. Trzy lata mam spoko.Mojej córce sama właścicielka chciała wyrwać zęba z trzema kanałami, gdyż stwierdziła , że Polsce to chyba tylko w Szczecinie ktoś może spróbować to zrobić. Dr. Bolałek z Kwidzyna bez problemu wyleczył ten ząb i pięć lat nic się nie dzieje.
Nie polecam nikomu Christ Dent.

#15 ~fajnyyogi~

~fajnyyogi~
  • Goście

Napisano 07 luty 2010 - 19:26:29

Ja polecam Niedzina - www.niedzin.pl

Ogólnie może być.Ale ma bardzo długie terminy.

#16 ~gk~

~gk~
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 23:21:56

Pająk OK, ale przeniosłam się do Olesińskiego. Przemiły, konkretny, delikatny, profesjonalny i niedrogi :-)

#17 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 10:52:39

Pająk przereklamowany.Jest tak dużo dobrych specjalistów,że tylko wybierać.Cenowo i krótsze terminy.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 11:31:00

Jest paru dobrych dentystów i ceny u nich w granicach rozsądku np Sienkiewicz czy Marcińska.Warto spróbować!!Kolejki też nie tak odległe!

#19 ~fajnyyogi~

~fajnyyogi~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 19:16:58

Najlepszym w Grudziądzu stomatologiem jest p. Radziszewska. Profesjonalistka, wszystko wyleczy i co najważniejsze bez żadnego bólu. Robi tak delikatnie, że zawsze bez znieczulenia mam robione zęby, nie drogo i co najważniejsze nie trzeba nic poprawiać, plomby trzymają mi się jakieś 6 lat i nic się złego nie dzieje.

Nigdy w życiu!
Mnie wszystko robiła bez żadnego znieczulenia(sic!),choć wyraźnie o to prosiłem.Wyobraźcie sobie borowanie trzech zębów,prawie do korzenia,bez znieczulenia.
Nigdy więcej!
Prawdą jest zaś to,że plomby trzymają kilka lat.

#20 ~~maria~~

~~maria~~
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 19:52:57

Pani Radziszewska jest doskonała nie zawsze da znieczulenie szczególnie facetom bo to tchórze ale ceny naprawdę umiarkowane
plomby trzymają kilka lat chodzimy do niej całą rodziną od 20 lat, najważniejsze nie wyszukuje dziur jak inni stomatolodzy jestam bardzo zadowolona polecam wszystkim znajomym,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych