Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Staże z PUP Lipno

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2013 - 22:29:57

Czy ktoś może wie coś w sprawie staży z PUP Lipno, kiedy zacznie się coś dziać ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 04:17:52

Nawet jak się zacznie to masz nikłe szanse, że dostaniesz. Chyba, że masz znajomości w UP, inaczej możesz zapomnieć. A jak już byłeś raz na stażu to kaplica amen. Tylko osoby bliskie dostają po kilka razy staż z UP, i nie ważne czy to pieniądze unijne czy starostwa. Może ktoś się kiedyś za to kumoterstwo weźmie - jak na razie nie zapowiada się.

#3 ~Ziomal etc.etc.~

~Ziomal etc.etc.~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 07:41:33

Nawet jak się zacznie to masz nikłe szanse, że dostaniesz. Chyba, że masz znajomości w UP, inaczej możesz zapomnieć. A jak już byłeś raz na stażu to kaplica amen. Tylko osoby bliskie dostają po kilka razy staż z UP, i nie ważne czy to pieniądze unijne czy starostwa. Może ktoś się kiedyś za to kumoterstwo weźmie - jak na razie nie zapowiada się.

jeżeli jest tak jak opisujesz, to jest to " wasze japaństwo", o czym tacy jak ja(!) wiemy od " stuleci"(!)
A może by np. z radnymi porozmawiać... Odpowiesz..., już wiem; nie warto, to może Panu posłowi zająć pół godz\iny; niech wie z czym należy w I-szej kolejnosci zrobić porządek, zeby w kolenej ( kolejności) domagać się strefy!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 08:59:01

jeżeli jest tak jak opisujesz, to jest to " wasze japaństwo", o czym tacy jak ja(!) wiemy od " stuleci"(!)
A może by np. z radnymi porozmawiać... Odpowiesz..., już wiem; nie warto, to może Panu posłowi zająć pół godz\iny; niech wie z czym należy w I-szej kolejnosci zrobić porządek, zeby w kolenej ( kolejności) domagać się strefy!

Temida, a którego pana posła proponujesz? Bo musiałby być z partii koalicyjnej, nieprawdaż?

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 10:19:15

Może się weźmy wszyscy i za 2 lata przegońmy od koryta PSL. Czy to coś zmieni? Tego nie wie nikt, ale jak nie spróbujemy, to się nie dowiemy. Tak robią trenerzy, jak nie idzie drużynie na boisku wymieniają zawodników. Raz się uda, raz nie. Prawdopodobieństwo 50/50. Z władzą PSL masz 100%, że już tak pozostanie!

#6 ~NPZC~

~NPZC~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 11:13:18

Żeby taki eksperyment przeprowadzić, musiałbyś zmusić Lipnowian do pójścia do wyborów, a takie numery z tym obywatelskim społeczeństwem nie przejdą. Zdanie mojego sąsiada: "A niech się same k..y wybierają!" jest nadal aktualne.
No to się wybierają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych