Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

starostwo -ZAZ.

96 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 20:13:23

Czy w ten długi weekend majowy organizowane są jakieś ciekawe imprezy i atrakcje ?

#22 ~dingo~

~dingo~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 20:51:24

yes,yes ale dla kundli

#23 ~Pies na baby~

~Pies na baby~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 21:24:46

To ona taka rasowa? :o

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 21:27:29

A to widać wedle tego święto z 24 na 25 było, fest biba w ZAZie, ostro zakrapiana i zakąszana z uciechami na rzecz obecnego kierownictwa fabryki.
Jak ma się szerokie znajomości i niczym nie ograniczoną władzę to ma się nawet gdzieś ustawę o wychowaniu w treściwości na terenie szkoły, a co na to dyrektor ZSM ciekawe ???

Wolny kraj, wolni ludzie, to się na wesoło bawią i to pewna prawidłowość ! :)

#25 ~TVN~

~TVN~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 23:46:46

Widać mieszkańcom Radziejowa brakuje rozrywki, bawić się nie mają gdzie, bądź nie mają z kim. A kiedy grupa ludzi bawi się dobrze to zaraz pół miasta zazdrością pała... warto poszukać sobie innego obiektu tzw. "westchnień" bo wypisywanie nieprawdy i głupot na forum to chyba mało ambitne zajęcie...może przytoczę co się działo-... na golasa tam latali wszyscy którzy byli, drzwi od basenu połamali-chyba z 12 sztuk, kąpali się i to za darmo w basenie, wypili całą wodę z jacuzzi,sprzedali zjeżdżalnię, strzelali do siebie na strzelnicy w ZSM, jeździli czołgami po całym obiekcie, zjedli trawę z orlika(mimo tego że sztuczna), i wylecieli w kosmos z obserwatorium astronomicznego przy liceum na koniec...ŻENADA!. Z resztą i tak ktoś podłapie to co zostało napisane... taka natura...

#26 ~7%~

~7%~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:37:32

Widać mieszkańcom Radziejowa brakuje rozrywki, bawić się nie mają gdzie, bądź nie mają z kim. A kiedy grupa ludzi bawi się dobrze to zaraz pół miasta zazdrością pała... warto poszukać sobie innego obiektu tzw. "westchnień"hyba mało a bo wypisywanie nieprawdy i głupot na forum to cmbitne zajęcie...może przytoczę co się działo-... na golasa tam latali wszyscy którzy byli, drzwi od basenu połamali-chyba z 12 sztuk, kąpali się i to za darmo w basenie, wypili całą wodę z jacuzzi,sprzedali zjeżdżalnię, strzelali do siebie na strzelnicy w ZSM, jeździli czołgami po całym obiekcie, zjedli trawę z orlika(mimo tego że sztuczna), i wylecieli w kosmos z obserwatorium astronomicznego przy liceum na koniec...ŻENADA!. Z resztą i tak ktoś podłapie to co zostało napisane... taka natura...

Byliście w cztery dupy pijani to nie pamiętacie wszystkiego i nie ma co teraz kombinować, cwaniaczki za dychę, udało się wam tym razem - co !!! :ph34r:

#27 ~JoJo~

~JoJo~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:56:34

jeżeli ktoś nie był to niech najlepiej Zamilknie a ludzie w radziejowie i okolicach nie mają co robić to niech się wezmą za składanie długopisów .... jeżeli jeden grill robi taką sensacje to współczuje braku zajęcia, weźcie się za wychowywanie dzieci i pilnowanie własnego podwórka ....... żal.pl

#28 ~Lolo~

~Lolo~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 01:20:48

A może dobrze było by się zwrócić do pana starosty o wyjaśnien8ie tego incydentu ? :ph34r:

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 06:29:20

Heniu wyjasni he he

#30 ~znużony~

~znużony~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 10:58:57

Ktoś komu bardzo zależy na wyjaśnieniu może udać się do starostwa, bądź od razu do samego niby winowajcy- do ZAZ-u, tam, kompetentne osoby na pewno udzielą informacji. A jak ktoś jest jeszcze bardziej dociekliwy to niech sobie przejrzy monitoring, i wątpliwości zostaną rozwiane... ja pierdziele, Ludzie! co z Wami się dzieje, obłuda, zazdrość, zawiść, i byle tylko komuś tzw "łatkę" przypiąć,..
Widać wszyscy jak usłyszeli o grillu to na tą okoliczność się święci zrobili i tak porządni że zgorszeni się poczuli, oj Radziejówku! co sie z Tobą dzieje ?!?!?!?!?

#31 ~7%~

~7%~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 11:45:28

Ktoś komu bardzo zależy na wyjaśnieniu może udać się do starostwa, bądź od razu do samego niby winowajcy- do ZAZ-u, tam, kompetentne osoby na pewno udzielą informacji. A

Nie mam nic przeciwko orgiom, sam na taką super odjazdową z grillem też bym się załapał jak i każdy zdrowy z tych co tu podczytuje ukradkiem, no a i chyba nawet sam on, starosta powiatowy nic nie ma na przeciwko z wyższej póki formom rozrywki - nieprawdaż ? :D

Ale po co chodzić osobiście, fatygować ludzi tak wysoko, jak wystarczy stworzyć odpowiednie pismo i drogą elektroniczna wysłać, niechaj nabiera mocy urzędowej - prawda ? :ph34r: :ph34r: :ph34r:

TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY !!!

Zapamiętajcie sobie to raz na jutro, a p.o. tam dyrektorstwa szczególnie !!! :P

Pozdrawiam logicznie myślących !

#32 ~Krycha Ronavczewska~

~Krycha Ronavczewska~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 14:20:06

A mówią: ni to miasto ni to wieś, ni za ruchać ni to zjeść, a co dziś tam na obiadek serwujemy, jak bogate menu, można tu prosić o info ? :)

#33 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 15:09:40

W Radziejowie to juz plaga z tym obrazaniem ,pomawianiem knuciem i ujadaniem byle komus late przyszyc .Mysle ze kiedys ktos sie posunie za daleko i wreszcie sprawy znajda final w sadzie !Ludzie troche ludzkosci...Czy wy nad swoja podloscia straciliscie juz kontrole ?!

#34 ~ABC~

~ABC~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 17:26:16

A kogo on przedtem zwolnił?

"Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka" i bardzo dobrze, czas na następnych !!! B)

#35 ~pan Wołodyjowski~

~pan Wołodyjowski~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 17:36:13

#36 ~przyszły z-ca dyr. ZAZ- 7%~

~przyszły z-ca dyr. ZAZ- 7%~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 20:30:01

Ciekawe co nowa dyr umie i jaki ma doświadczenie,mam inf że żadne

Sie zdziwisz jeszcze, wnet skończy się bezkrólewie i ktoś na bruk pójdzie, zapanuje dopiero lad i porządek !!! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 10:12:50

popieram cie zły na 7%

#38 ~ZŁY NA 7%~

~ZŁY NA 7%~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 10:14:50

7% nierób plotek jak chcesz się upewnić to i sprawdź monitoring jak jesteś tak ciekawy co się dzieje w ZAZ A JAK JESTEŚ BEZROBOTNY TO ZŁÓŻ PAPIERY DO ZAZU I SIĘ DOWIESZ JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA PRACA W ZAZIE BO JAK LUDZIE ZAZDROSZCZĄ TO PISZĄ PLOTKI ( A PYCHA CHCIWOŚĆ ZAZDROŚĆ PLOTKI TO SĄ WŁAŚNIE GRZECHY ZAPAMIĘTAJ TO PROSZĘ) A JEŚLI MASZ DOWÓD NATO ŻE TAKIE RZECZY SIĘ DZIAŁY TO PRZYNIEŚ DOWODY NATO MORZE COŚ USŁYSZAŁEŚ ZE BYŁ GRILL A TY DODAŁEŚ PIĘKNĄ BAJECZKĘ NA PRAWDĘ 7% ODKRYŁEŚ SWOJE POWOŁANIE PISZ BAJKI DLA DZIECI NAPRAWDĘ DO BRZE NA TYM WYJDZIESZ I KASY BĘDZIESZ I NIE BĘDZIESZ PRACOWNIKOM ZAZU ZAZDROŚCIŁ

ZGADZACIE SIĘ ZEMNĄ CI CO TU PISZĄ ŻE 7% POWINIEN BAJKI PISAĆ NIŻ GŁUPOTY PISAĆ NA NACIE JEŚLI TAK PODSYŁAJCIE MU TEŻ RÓŻNE POMYSŁY NA BAJKI.

Ja mam dla ciebie 7% FAJNY pomysł na super bajkę o naszym ukochanym powiecie radziejowskim czyli o starostwie PUP NAPRAWDĘ mieszkańcy powiatu i okolic będą to kupować i kasy zarobisz
sorki że się tak rozpisałem ale mnie 7% WKURZYŁ POPIERACIE MNIE CI CO TU PISZĄ

#39 ~zsa~

~zsa~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 15:55:13

7% nierób plotek jak chcesz się upewnić to i sprawdź monitoring jak jesteś tak ciekawy co się dzieje w ZAZ A JAK JESTEŚ BEZROBOTNY TO ZŁÓŻ PAPIERY DO ZAZU I SIĘ DOWIESZ JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA PRACA W ZAZIE BO JAK LUDZIE ZAZDROSZCZĄ TO PISZĄ PLOTKI ( A PYCHA CHCIWOŚĆ ZAZDROŚĆ PLOTKI TO SĄ WŁAŚNIE GRZECHY ZAPAMIĘTAJ TO PROSZĘ) A JEŚLI MASZ DOWÓD NATO ŻE TAKIE RZECZY SIĘ DZIAŁY TO PRZYNIEŚ DOWODY NATO MORZE COŚ USŁYSZAŁEŚ ZE BYŁ GRILL A TY DODAŁEŚ PIĘKNĄ BAJECZKĘ NA PRAWDĘ 7% ODKRYŁEŚ SWOJE POWOŁANIE PISZ BAJKI DLA DZIECI NAPRAWDĘ DO BRZE NA TYM WYJDZIESZ I KASY BĘDZIESZ I NIE BĘDZIESZ PRACOWNIKOM ZAZU ZAZDROŚCIŁ

ZGADZACIE SIĘ ZEMNĄ CI CO TU PISZĄ ŻE 7% POWINIEN BAJKI PISAĆ NIŻ GŁUPOTY PISAĆ NA NACIE JEŚLI TAK PODSYŁAJCIE MU TEŻ RÓŻNE POMYSŁY NA BAJKI.

Ja mam dla ciebie 7% FAJNY pomysł na super bajkę o naszym ukochanym powiecie radziejowskim czyli o starostwie PUP NAPRAWDĘ mieszkańcy powiatu i okolic będą to kupować i kasy zarobisz
sorki że się tak rozpisałem ale mnie 7% WKURZYŁ POPIERACIE MNIE CI CO TU PISZĄ

oj się dzieję

#40 ~7%~

~7%~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 23:43:55

ZGADZACIE SIĘ ZEMNĄ CI CO TU PISZĄ ŻE 7% POWINIEN BAJKI PISAĆ

O dziwo i ja też z tym się zgadzam, a i chętnie bym tam nie tylko na grilla się załapał .. :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych