Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Starostwo - komunikacja

komunikacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 19:21:51

Wchodzę sobie niedawno do Starostwa, odebrać dowód rejestracyjny i pakuje się na pewniaka do pok.4, no bo przecież można.. a tu nagle Pan mnie informuje, że wszystkie sprawy załatwia pok.2, no i czekam w kolejce, po to żeby wejść na 3min. żeby odebrać dokument. No żenada roku! Myślałem, że po to jest kolejne stanowisko jest żeby usprawnić zapracowany wydział komunikacji i żeby nam - petentom było też lżej i szybciej. Kolega dziś natknął się na podobną sytuację. "władze" chyba wcale nie myślą :/ 

#2 ~Alan~

~Alan~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:36:54

kto?

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 09:00:55

kto?

to pytanie jakieś nieadekwatne, bo niby do czego?

#4 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 18:46:48

W sumie od paru miesięcy naprawdę działanie wydziału było dość sprawne. A poza tym w innych miejscowościach jest nawet do 10 stanowisk, gdzie każda osoba robi coś innego, więc 4 na Radziejów to wcale nie było dużo. Wyszło jak wyszło, szefostwo rządzi.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 13:19:49

Dziś spotkała mnie nie miła niespodzianka . 9,50 nikogo nie ma , nic nie można załatwić . Całe starostwo wolne sobie zrobiło , świętują . Co to jest ? Jechałem 25 km aby pocałować klamki . Żadnego urzędnika . Ciekaw czy na sucho ta "uroczystość" się odbyła ? . A gdzie KP , KPA panie starosto ? Niewiarygodne aby móc tak olać petentów .

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 08:48:12

Dziś spotkała mnie nie miła niespodzianka . 9,50 nikogo nie ma , nic nie można załatwić . Całe starostwo wolne sobie zrobiło , świętują . Co to jest ? Jechałem 25 km aby pocałować klamki . Żadnego urzędnika . Ciekaw czy na sucho ta "uroczystość" się odbyła ? . A gdzie KP , KPA panie starosto ? Niewiarygodne aby móc tak olać petentów .

Tak mo być na zawdy demo kracja

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 14:38:38

Informacja, że w piątek Starostwo pracuje do 10 była przez tydzień na drzwiach i stronie internetowej Starostwa. A to, że pan/pani nie potrafi korzystać z dobrodziejstw internetu to już niczyja wina.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 06:00:00

Informacja, że w piątek Starostwo pracuje do 10 była przez tydzień na drzwiach i stronie internetowej Starostwa. A to, że pan/pani nie potrafi korzystać z dobrodziejstw internetu to już niczyja wina.

Panie , przy każdej wizycie gdziekolwiek, do sklepu , lekarza , weteryniarza , ślusarza , stolarza , zaglada pan do interneta ? . Samorząd  to nie służba urzędnikom a wręcz odwrotnie . Z czego przystojni  panowie w ładnych garniturach i ładne panie mają wynagrodzenia ?

#9 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 07:40:48

oj prawda balety igrzyska a szpital??????????????? cisza co tam sie dzieje?

słyszalm ze oddzialy zamykaja

#10 ~KUUUUUTTAAASSSS~

~KUUUUUTTAAASSSS~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 09:39:55

oj prawda balety igrzyska a szpital??????????????? cisza co tam sie dzieje?
słyszalm ze oddzialy zamykaja

ciebie szmacioro maja w psychiatryku zamknąć.

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 20:40:45

Pozdrawiam wszystkich

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komunikacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych