Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stacja paliw MaxOil

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kwiat~

~kwiat~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 17:49:20

Co sądzicie o paliwach tam sprzedawanych i o pracownikach stacji ???

#2 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 13:34:23

Tankowałam tam kilka razy ale ... co do jakości paliwa się nie wypowiadam bo się nie znam na tym ale na pewno mogę się wypowiedzieć co do obsługi. Kilka razy trafiłam na panią (blondynke), która obsługiwała klientów jakby była tam za kare.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 23:00:48

Dopiero sie ucza nowi,ale pewnie nie maja powodów do radości bo jak znam życie najniższa i 2 osoby na całą pompe a roboty w hu...i za szystko obciążą pewnie jakby co.A co do paliw to podejrzewam że na poczatku będie ok bo za miastem i trzeba klijenta przyzwyczaic,taniej zeby 2gr hah bylo.Więcej sie straci na dojazd,ale sa tacy co za 2 gr dadzą sobie na sucho ogolić :D

Przy okazji tam tankowałem zupe i gaz.Pistolet jak wszędzie co pół litra mniej się wyłącza/może mam coś sp?? nie wiem/ale zalałem i jakoś poszło.Zboirniki nowe raczej mają,choć to nic pewnego./mogli tanio stare gdzieś odkupić/więc powinno byc ok,tak sądze.

Oczywiście najważniejsze że mają stoisko parówa i buła,i % :D to podstawa prowadzenia pompy w POlsce haha.

Paliwo w Szubinie Bydgoszczy i tak tańsze od 40 lat niż w Żninie zmowie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 13:07:49

czy mi się wydaje czy cienko przędzą skoro mniej już osób tam pracuje ?????????

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 14:51:42

Tankowalam dwukrotnie, paliwo zeczywiscie ok, cieszylam sie, ze nie musze sama tankowac, tylko mlody czlowiek zrobil to z usmiechem za mnie. Nieco mniej milo bylo w srodku; pani od niechcenia.

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 12:27:07

Mojemu sąsiadowi zamiast benzyny nalali ropy..  :o

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 21:17:43

No to nie wróże tej stacji długiego pobytu na rynku. Te kilka groszy na litrze to tylko chwyt psychologiczny. Ktoś może wie więcej na temat tej firmy? Bo raczej w okolicy takiej nazwy na stacjach się nie spotyka. ??

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 08:02:13

Podobno właściciel jest z Gorzowa, ale czy to prawda? Byłem tam wczoraj i stoją maszyny do grania. Hazard na stacji :lol:

#9 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 17:17:55

Od kiedy pojawila sie ta stacja za kazdym razem tam tankuje. Jakosc paliwa może równać sie tylko z paliwami Orlenu. Obsługa zawsze mila, nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 17:21:06

to chyba jesteś znajomą szefa

#11 ~KLIENT~

~KLIENT~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 23:38:33

HEJ.JA OD POWSTANIA TEJ STACJI TANKUJĘ TAM .PALIWO OD-DOBRE,TANKOWAŁEM ZIMA AUTO STAŁO POD GOŁYM NIEBEM I WSZYSTKO OK CHOĆ BYŁY MROZY.OBSŁUGA TEZ MIŁA, I BYŁEM W ŚRODKU I PANIE TEZ OK.ZAWSZE ZNAJDZIE SIE KTOŚ KTO KOGOS NIE LUBI , ALBO Z KONKURENCJI I WYSTAWI NEGATYWNA OPINIĘ.WCZESNIEJ TANKOWAŁEM SIĘ NA MAGNUM TAM TO DOPIERO OBSŁUGA PATRZY NA KLIENTA -PO CO TU PRZYSZEDŁ MYŚLA SOBIE,TAK SAMO NA ORLENIE TAM TO PÓŁ DNIA ZAJMUJE IM WYKLEPANIE TEGO CO IM POWIEDZIANO-WKURZAJACE,A NA NIEMIŁA OBSŁUGE TRAFIŁEM NA PRZEMYSŁOWEJ-TAM TO PANIE NIE MIŁE-ALBO GADAJA PRZEZ TELEFON,ALBO WYCIERAJA TELEFON -PÓŁ GODZINY CZEKAŁEM AŻ KTOŚ MI GAZ ZATANKUJE,ALE PO CO WYJŚĆ DO KLIENTA JAK NA STACJI PEŁNO CHŁOPAKÓW PIWO CHLEJE-KLIMAT BURACZANY.JA OGÓLNIE POLECAM TA STACJĘ TAK SAMO JAK STACJE NA WILCZKOWSKIEJ

#12 ~Grand~

~Grand~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 12:46:04

Tez polecam

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 23:31:26

Żart?

#14 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 12:17:11

Może coś więcej o tej stacji? :huh:
Bo z tego co widzę zdania są podzielone. ;)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 12:37:03

ciagle co jade to jest pusto

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 20:33:50

Pusto, widocznie słabo przędą. Albo kicha paliwo, albo obsługa. Może to i to. Kiedyś tankował tam swoje auta jeden z właścicieli firmy transportowej (często jadąc widziałem tam jego samochody) ale teraz już od dobrych kilku tygodni nie ma go. Może on coś więcej wie na temat ich paliwa.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 08:12:41

Wydaje mi się czy na stacji pracują nowe osoby?? :blink: 
A z tymi "starymi" co się stało??
Dlaczego zostali zwolnieni, skoro pracują nowi? :huh:

#18 ~sambor~

~sambor~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 09:33:09

Może miejsce dla znajomych trzeba było zrobić. Jak wszędzie tylko układy.

#19 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 11:49:28

Trudno się wypowiedzieć na temat tej stacji, bo tam chyba same burasy jeżdzą. :D

#20 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 12:44:18

Trudno się wypowiedzieć na temat tej stacji, bo tam chyba same burasy jeżdzą. :D

zgadzam sie.. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych