Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprawdzony dentysta na terenie Bydgoszczy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~R~

~R~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 09:14:10

Witam. Czy możecie mi polecić dobrego, sprawdzonego dentystę na terenie Bydgoszczy, z usług którego będę mógł skorzystać w ramach NFZ ?

#2 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 10:05:19

Lepiej korzystaj z usług prywatnie. Materiały w ramach umowy z NFZ sa tak kiepskiej jakości,że nawet najlepszy dentysta nie jest w stanie porzadnie wyleczyć zebów. Poza tym część  usług i tak nie jest refundowana z NFZ. Mogę polecić Alfa-med na Pestalozziego korzytałam i jestem super zadowolona

#3 ~Paulina Ciosk~

~Paulina Ciosk~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 19:23:59

Z czystym sercem polecam doktora Adriana Marcola, który przyjmuje w Centrum Stomatologicznym PrismaDent przy ul. Gniewkowskiej 2 w Bydgoszczy, niestety nie na NFZ tylko prywatnie  jeżeli zależy Ci na indywidualnym podejściu i dobrej jakości usługach. Bardzo miły lekarz i zna się na tym co robi. Ps. ma super podejście do dzieci! 

#4 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 19:52:48

A jakiś gdzie niekoniecznie na NFZ ale po prostu sprawdzony ?

#5 ~irka~

~irka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 10:38:24

Ja akurat jak coś się dzieje (chociaż teraz już bardzo rzadko) to przychodzę do gabinetu stomatologicznego Cenker na Karolewskiej. Wcześniej miałam u nich robione spore leczenie zębów i na szczęście każdy udało się uratować. Niedługo jak sobie zaoszczędzę na licówki to też będę zakładała tam.

#6 ~Alijkaa~

~Alijkaa~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 11:17:11

Polecam gabinet doktor Barbary Rybarczyk, robiłam u niej licówki efekt powalający i myślę, że dość korzystnie cenowo wg innych lekarzy bydgoskich. 

#7 ~Proteza po 40 tce~

~Proteza po 40 tce~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2018 - 08:14:43

Ja akurat jak coś się dzieje (chociaż teraz już bardzo rzadko) to przychodzę do gabinetu stomatologicznego Cenker na Karolewskiej. Wcześniej miałam u nich robione spore leczenie zębów i na szczęście każdy udało się uratować. Niedługo jak sobie zaoszczędzę na licówki to też będę zakładała tam.

Taka koleność rzeczy; wybielanie, drogie licówki, koronki/często się rozszczelniają/, potem usuwanie zepsutych pod koronką zębów..implanty i protetycze uzupełnienia,/ często źle dopasowane/ które powodują rozchwianie pozostałych zębów..

#8 ~dari~

~dari~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 08:56:01

Jest bardzo fajna klinika Stomatologii Estetycznej w galerii na Ugorach w Toruniu, tej gdzie Piekuś. Wcześniej tam nie chodziłam bo wyglądali mi tak dość luksusowo i podejrzewałam że też ceny mają zawrotne ale okazało się, że cennik nie różni się niczym od tego co sobie życzą w innych gabinetach. Na stronie kse.dental mają uczciwie podane co i ile kosztuje, czego też często inne gabinety nie udostępniają...

#9 ~dawidd~

~dawidd~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 12:04:42

Jest bardzo fajna klinika Stomatologii Estetycznej w galerii na Ugorach w Toruniu, tej gdzie Piekuś. Wcześniej tam nie chodziłam bo wyglądali mi tak dość luksusowo i podejrzewałam że też ceny mają zawrotne ale okazało się, że cennik nie różni się niczym od tego co sobie życzą w innych gabinetach. Na stronie kse.dental mają uczciwie podane co i ile kosztuje, czego też często inne gabinety nie udostępniają...

tez polecam

#10 ~ccvb~

~ccvb~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 09:04:15

W Toruniu będę podpowiadała klinikę na Ugorach (KSE: kse.dental). Sympatyczne podejście, można się bez problemu umówić na wizytę wtedy kiedy mi pasuje. Zęby mi wyleczyli wszystkie, szybko to poszło, nie trzeba było chodzić na jakieś poprawki poprawek...a mam takie wspomnienia z innych gabinetów.

#11 ~Alijkaa~

~Alijkaa~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 12:45:09

Lekarz z pasją, korzystny cenowo, w moim odczuciu jeden z lepszych w Bydgoszczy. Na stronie można znaleźć przykłady prac. Stomatolog Barbara Rybarczyk, leczy na Czyżkówku. 

#12 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 22:19:55

Przykładowe pracę na jej stronie robią wrażenie. Stomatolog Rybarczyk tylko teraz na Czyżkówku. 

#13 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 12:50:42

A jakiś gdzie niekoniecznie na NFZ ale po prostu sprawdzony ?

My z rodziną chodzimy do Platiunium - na ul. Gackowskiego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych