Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprawa pobitego dziecka

125 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:26:03

Nie wierzę w to co oglądałam ta Julia to jakiś umysłowo chorych człowiek jak tak można co ona wogole gadała ....

#2 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:31:45

Wróciła do domu w poniedziałek następnego dnia zawiozła dziecko do szpitala i nie wie co się stało.O co tu chodzi???!!!

#3 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:32:30

Ja też nie wierzę, w to, co usłyszałam...Dziecko pobite, a ta czeka aż "ukochanemu" prokurator winę udowodni... Przez tyle dni nie mogła synka odwiedzić...Zdecydowanie powinno się jej odebrać prawa rodzicielskie. Choć z drugiej strony nie jetem pewna, czy babcia chłopca to najwłaściwsza osoba do opieki nad nim...Najbardziej w tym wszytskim żal Piotrusia :-(

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:33:05

Tym bardziej nie wierzę że mops na siłę odseparował ją od matki (babci) gdyby ona sama jej nie wyrzuciła z osiedla. Siebie warte są

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:33:28

no widać że dzieciak miał dzieci

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:45:43

Dokładnie !! Ona ma dowody ! Na co ja się pytam ?? Mało tego chce z nim być dalej no żart jakiś już wogole .... Skoro on pobił dziecko w nocy to ona była już w domu ! Bo jak to możliwe że dzieciaczek z połamanymi nóżkami czekał ileś tam dni ??? Mi się wydaje że bylo tak że ona wróciła ze szpitala i w ta noc się to właśnie stało a ona nie reagowała i tyle

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:52:01

Dokładnie !! Ona ma dowody ! Na co ja się pytam ?? Mało tego chce z nim być dalej no żart jakiś już wogole .... Skoro on pobił dziecko w nocy to ona była już w domu ! Bo jak to możliwe że dzieciaczek z połamanymi nóżkami czekał ileś tam dni ??? Mi się wydaje że bylo tak że ona wróciła ze szpitala i w ta noc się to właśnie stało a ona nie reagowała i tyle

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:53:11

Julia to jakiś niedorozwój 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:56:28

Ona nie wie co się stało.Jak nie on to zrobił to ona.Tyle w tym temacie

#10 ~Hmm~

~Hmm~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:56:31

Absolutnie nie bronie Julii, ale warto zastanowić się dlaczego taka jest, może takie wzorce widziała w domu, może tak została wychowana... Może bardziej wychowywała ja ulica niz matka...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:56:50

Nawet sobie nie potrafię wyobrazić, co czuł ten chłopczyk, jeśli rzeczywiście musiał spędzić noc z połamanymi nóżkami...Sama jestem matką...

#12 ~Hmm~

~Hmm~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 20:57:04

Absolutnie nie bronie Julii, ale warto zastanowić się dlaczego taka jest, może takie wzorce widziała w domu, może tak została wychowana... Może bardziej wychowywała ja ulica niz matka...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:19:08

Nikt nic nie wie nikomu winy nie udowodniono.Dziecko same sobie nóżki połamało,,,!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:46:52

PATOLOGIA .

Ojciec dziecka. Tak. Kocha. Odwiedza w szpitalu ale ...... ma w du*** dziecko ... bo !!!!! oddaje je "babci".

Matka dziecka. Biedna. Zagubiona. Nie kochana .... bo ... w wieku 16 lat wyrzucona z dzieckiem z domu przez własną "matkę" i "babcię".

Gdyby matka dziecka, pani asystent, kierownik MOPSu, pan burmistrz mieli........... tupet pseudo babci .........

#15 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:49:12

Dzieci mają takie pomysły i tak słabe kości, że niewiele potrzeba żeby doszło do tragedii. Wystarczy niefortunny skok z mebli, czy parapetu. Poza tym, istnieje taka choroba jak wrodzona łamliwość kości, kiedy dziecko potrafi złamać rękę, czy nogę podczas snu! Nie mówię, że dotyczy to akurat tego przypadku, bo nie zajmuje się dochodzeniem. Ocenić jest łatwo, nie znając okoliczności. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 22:16:59

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień...

Podaj mi eno majster swój adres i dokładnie wytłumacz które to Twoje okna  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

#17 ~Diego~

~Diego~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2018 - 23:52:38

Mama ma mocne zaburzenia emocjonalne ciekawe czy to ona tez nie bila dziecka

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 04:34:14

Po pierwsze: jebać TVN, niemiecka propaganda, co chcą to pokazują, prawda ich nie interesuje. Po drugie: odwalcie się od tej biednej pani asystent, nic złego nie zrobiła, chciała pomóc, mówiła o tym, co widziała, co ma kłamać pod zadowolenie i aplauz rypińskiej publiki „na poziomie”? Przynajmniej się dziewczyna potrafi wysłowić. Po trzecie: babka kłamie, dorabia sobie aureolę, a córkę oczernia bezczelnie, zamiast starać się jej pomóc. Co to za matka, co ma totalnie wyje***e na własne dziecko? Po czwarte: z wypowiedzi matki dziecka wynika, że chłopakowi nadal nic nie udowodniono, więc nadal nie wiadomo, co się wydarzyło. Widocznie prokurator ma jakieś wątpliwości co do 100% winy chłopaka. Zarzucacie jej, że wypowiada się jak niedorozwój, a jak wy byście formułowali swoją wypowiedź, wiedząc, że jedno dziecko zabrali, drugie w szpitalu, życiowy partner w areszcie, a wsparcia zero nawet ze strony rodziny. Zapewne byście sypali elokwencją na lewo i prawo...rypińska elito...Po piąte: beka z rypińskiej „arystokracji” z parciem na szkło. Same reprezentacyjne osoby xD

Zamilcz bezmózgowcu,pisowski cwelu.

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 05:05:51

Nie wierzę w to co oglądałam ta Julia to jakiś umysłowo chorych człowiek jak tak można co ona wogole gadała ....

Asystentka to gwiazda ,a nasz grzyb co tam robił.asystował,jak on sie nie wstydzi

#20 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 07:43:45

On tylko chcial zalagodzic ale pani asystent nie dala mu czasu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych