Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spotkanie Lenza z Burmistrzem Miasta Golubia-Dobrzynia Mariuszem Piątkowskim

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 08:19:12

Bardzo się cieszę, że Pan Burmistrz spotkał się z Panem Lenzem liderem listy PO.
Szkoda , że zabrakło na tym spotkaniu Pani Dominiki Piotrowskiej  kandydatki z naszego pięknego miasta. Czy to znak , że Pani Dominika przejdzie na stronę Burmistrza ? 
Osobiście zawsze wierzyłam, że Burmistrz jest po dobrej stronie mocy czyli PO i Nowoczesna. 
Brawo !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 16:14:13

No tak wyraźnie widać, że trzyma z PO. Takie spotkanie przed wyborami to mocna deklaracja

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 18:33:03

No tak wyraźnie widać, że trzyma z PO. Takie spotkanie przed wyborami to mocna deklaracja

Ciekawe kiedy kolorowe marsze wprowadzi do Golubia-Dobrzynia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 18:49:52

A JA MAM PYTANIE DO PANA LENZA !!!
Kiedy ostatni raz był w Golubiu -Dobrzyniu i nie chodzi mi jak przy okazji jechał do WARSZAWY tylko kiedy celowo , i co wymiernie zrobił dla NASZEGO MIASTA przez czas sprawowania przez niego funkcji ???

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:17:03

Kiedy ostatni raz był w Golubiu -Dobrzyniu i nie chodzi mi jak przy okazji jechał do WARSZAWY tylko kiedy celowo , i co wymiernie zrobił dla NASZEGO MIASTA przez czas sprawowania przez niego funkcji ???

Szkoda, że nie zabrał ze sobą tej utalentowanej wokalistki K.Jachiry to by ludzie po autografy przynajmniej przyszli.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:30:10

Szkoda, że nie zabrał ze sobą tej utalentowanej wokalistki K.Jachiry to by ludzie po autografy przynajmniej przyszli.

My mamy swoją Jachirę w mieście :D

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 05:42:32

No to chyba mamy powtórkę z Romana T No o prywatnym folwarku i naloznicach to ludzie gadaju już od dawna.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 21:30:24

Czy to znowu PO rządzi w gd?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 22:34:48

Bardzo się cieszę, że Pan Burmistrz spotkał się z Panem Lenzem liderem listy PO.
Szkoda , że zabrakło na tym spotkaniu Pani Dominiki Piotrowskiej  kandydatki z naszego pięknego miasta. Czy to znak , że Pani Dominika przejdzie na stronę Burmistrza ? 
Osobiście zawsze wierzyłam, że Burmistrz jest po dobrej stronie mocy czyli PO i Nowoczesna. 
Brawo !

Najgorsze, że on sam nie wie po której jest. Jak zawieje tak jest.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2019 - 09:34:21

Z kimś przecież musi trzymać. Startował z SLD do rady to chyba teraz do poko mu najbliżej. Tyle tylko że koalicja raczej wyborów nie wygra

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 23:25:38

wybory to znalazł Golub Dobrzyń

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 12:20:36

To będzie teraz pisiorów wycinał

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 20:33:48

Ludzie ruszcie sie 13 idzcie na wybory i głosujcie na KONFEDERACJE wybierzmy partie młodych i ambitnych ludzi a lesne dziady spuscmy w kanał.

Tylko KONFEDERACJA.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 00:25:00

Ponoć już się za nich wziol i robi pozadek z pisiorskimi.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 21:55:25

Czy dobrze widziałem w kablówce, że na spotkaniu był Piątkowski, Marszałek i Tasarz?

To znaczy co, że taki był zły i miasto niby zadłużył a teraz razem na spotkaniach?

Może się myle ale coś to dziwnie wygląda

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 23:40:19

Zrozumiał swój błąd. To jest dopiero hipokryzja albo dobry układ. Tasarz rozdaje dotacje z uśmiechem i to jest satysfakcjonujące.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 22:23:00

W um gadają, że ziutek ma na pieniku ze swoją byłą vice?

No jo ale jak on z platformersami trzyma.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2019 - 21:35:14

No to teraz te foto z lenzem pewnie usuną. PiS wygrywa wybory.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 10:28:00

Czy dobrze widziałem w kablówce, że na spotkaniu był Piątkowski, Marszałek i Tasarz?

To znaczy co, że taki był zły i miasto niby zadłużył a teraz razem na spotkaniach?

Może się myle ale coś to dziwnie wygląda

To tyle było gadania na Tasarza, że długów narobił i że zły a teraz to oni razem? Jaka wiarygodność skoro tak to wygląda.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 11:28:04

To tyle było gadania na Tasarza, że długów narobił i że zły a teraz to oni razem? Jaka wiarygodność skoro tak to wygląda.

Jaki ty głupi jesteś aż cię szkoda. Każdy na to spotkanie rzedwyborcze mógł iść

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych