Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spot Gralaka niezgodny z przepisami

Gralak wybory burmistrz Aleksandrów Kujawski spot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sztoss~

~Sztoss~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 09:16:08

Nie wiem czy zwrociliscie uwage ale pan kandydat gralak troche sobie nagial prawo do potrzeb wyborow . nie mozna przeciez wykorzystywac do kampanii wyborczych jednstek samorzadu terytorialnego a taka jednostka jest przeciez urzad miasta. tymczasem gralak sobie pod tym nagral spot. nie wiem jak wy, ale ja nie chce burmistrza ktory nagina sobie prawo pod wlasne potrzeby i mysli ze ludzie tego nie zobacza 

#NIEdlaGralaka 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 09:35:47

Tez to widziałem . Już prawie burmistrz

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 10:44:20

1..Kolejny wpis...1..

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 10:48:44

Z tymi wyborami to jest tak. Mamy w mieście grupę ludzi która narcystycznie uważa się za innych i skacze z jednej publicznej posady na drugą. Zadna kandydatura nie wyszła od mieszkańców . Mechanizm jest prosty, potencjalny kandydat wpada na pomysł zarobienia kasy i biega po mieście żeby zebrać odpowiednia liczbę podpisów . Później zaczyna się argumentacja typu ja jestem najlepszy i nic więcej . Żaden z tych kandydatów nie może się pochwalić osiągnięciami na gruncie pracy samorządowej . Bo przecież zajmowanie stanowiska urzędniczego czy wypełnianie mandatuvradnego to żaden sukces . Mówienie że w mieście trzeba zadbać o porządek to jak mówienie o codziennym oddawaniu stolca. Czystość i porządek o elementarne zasady XXI wieku. Pani i Panowie kandydaci, noszenie garsonki czy garnituru to nie jest argument do objęcia tego stanowiska. Kazdy z kandydatów ma za sobą grupę kolesi która czeka na miejskie posady. Dlaczego żaden z kandydatów nie powie w jaki sposób i skąd pozyska pieniądze dla miasta? Tak na marginesie średnio inteligentna małpa nie pretendowalaby na to stanowisko, gdyż budżet tego miasta jest pusty, nie ma żadnych szans na stworzenie nowych miejsc pracy a ponadto to miasto od wielu kat było zaniedbywane. Morał jest tylko jeden, że kazdy z was nie chce objąć tego stanowiska tylko czeka na pieniądze z etatu burmistrza. Nie idę na żadne wybory bo wam nie wierzę.

#5 ~gość1~

~gość1~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 10:51:14

1..Kolejny wpis...1..

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 10:58:45

Gralak jest ok! Jego spot jest ok! Będzie z niego burmistrz ok!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gralak, wybory, burmistrz, Aleksandrów Kujawski, spot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych