Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sport w Barcinie

barcin klub gmina

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 18:52:08

W dniu dzisiejszym ogloszono wyniki konkursu na upowszechnianie kultury fizycznej w gminie Barcin
dwa najwieksze klubu otrzymaly odpowiednio 66 i 55 tys złotych

o innych nie bede pisal bo nie mam porownania

i sie pytam panie burmistrzu co to za podzial w Zaglebiu na 2 druzyny 55 tys, a w Dębie 66 na 4 zespoły
jaka to logika????

czy ktos z Was to rozumie...

#2 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 18:56:36

a moze w Barcinie niechca klubu w Janikowie podobno tez juz nie ma unii

chociaz 66 tys chcialbym mniec co tyle kosztuje?

66 tys na 4 = 16,5 tys
albo 55 tys na 2 = 27 tys to sa koszty co

#3 ~yk~

~yk~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 19:07:30

żal mi Was

#4 ~Em~

~Em~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 19:22:46

W dniu dzisiejszym ogloszono wyniki konkursu na upowszechnianie kultury fizycznej w gminie Barcin
dwa najwieksze klubu otrzymaly odpowiednio 66 i 55 tys złotych

o innych nie bede pisal bo nie mam porownania

i sie pytam panie burmistrzu co to za podzial w Zaglebiu na 2 druzyny 55 tys, a w Dębie 66 na 4 zespoły
jaka to logika????

czy ktos z Was to rozumie...

Gdyby kasa była "na drużyny" jak Ty piszesz to po co się męczyć z ofertami na konkurs? Ty prosto myślisz: ustalić stawkę x ilość drużyn i po kłopocie. Idź do gminy i popatrz w papiery (to jest jawne) to będziesz wiedział i nie będziesz pisał głupot.

#5 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 19:48:51

PIECHCINKOWO dostalo wiecej bo ma dalej do miasta.Tabela mowi cos innego.Zaglebie nie lideruje i liderowac nie bedzie.

#6 ~milosz~

~milosz~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 21:51:06

dokladnie tyle dyscyplin koszykowka siatkowka a gmina uparcie w pilke lozy i znowu najwiecej dab to jest nudne

#7 ~pilkarz~

~pilkarz~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 23:11:35

a mi jest smutno i tyle

#8 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 09:16:54

Niestety to prawda, burmistrz staje się całkowicie Burmistrzem Piechcina !!!!
Ale już niedługo wybory!!!
Stadion niech sobie wsadzi w buty!!!! Chyba że Zagłębie będzie grało na nim, bo Dębu może już nie być.
A dla wiedzącego inaczej odnośnie remontu na obiekcie Zagłębia link http://barcin.pl/por...894fe06569bcf20

#9 ~pilkarz~

~pilkarz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 22:43:51

a ja widze rozwiazanie zlikwidowac seniorow i niech mlody zarzad realizuje swoje cele szkoli mlodziez i po problemie

#10 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 10:53:44

I po co to halo, rozwiązać seniorów ,bo pewnie i tak lepiej nie będzie zając się szkoleniem młodzieży, bo przecież taki plan był jak młodzi działacze obejmowali stery - i za pół roku grać w ligach wojewódzkich, ale po co - przecież seniorzy najważniejsi :)

pozdrawiam

#11 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 12:38:02

wasze myslenie jest bardzo płytkie a wiecie dlaczego bo pewnie sie nie iteresjecie pilka w Barcinie
jestescie jak sa wyniki, a jak ich nie ma to wieszacie najpierw pilkarzy, ze slabo graja, potem dzialaczy ze nic nie robia
a ktos z was ruszyl dupska z domu i zobaczyl jak cwicza seniorzy Dębu w tej chwili i kto tam gra?
pewnie nikt - a ja wam napisze
16 praktycznie wychowankow klubu i mieszkancow naszej gminy
i co teraz powiedzic im ze nie ma dla nich miejsca puknijcie sie w glowke
a co do skzolenia mlodziezy jesli ten zarzad sie utrzyma to spotkojna glowa beda sile druzyny mlodziezowe i dobrzy seniorzy
a dzis na ognisko bo klub organizuje dla niedowiarkow

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 12:51:18

tylko plotki krążą ,że mają zostać rozwiązanie 2 drużyny młodzieżowe ,ale pożyjemy zobaczymy - mam nadzieję,że nie :) a nawet jak nie zostaną rozwiązane to za pół roku zamiast grać w lidze wojewódzkiej będą kopać piłkę z jakimiś słabymi drużynami, bo zarząd powie ,że nie ma na wyjazdy w lidze wojewódzkiej :) więc lepiej niech już teraz się określą, bo po co grać jak jest szansa na awans ,a i tak nie awansuja

#13 ~masz dopwiedz~

~masz dopwiedz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 13:00:36

może i krążą ale chłopaki z tego co mi wiadomo tak szybko broni nie złożą, a co do drużyn młodzieżowych to

bez dramatu - byłem na gali i sam słyszałem jak burmistrz powiedział, że jak tylko drużyna awansuje to pomoże wiec myślę, ze klub podejmie właściwe decyzje, a burmistrz jak obiecał pomoże
dal niedowiarków polecam materiał filmowy
http://www.tvlbarcin...1212&Itemid=143

#14 ~byczek benek~

~byczek benek~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 13:04:19

w Zagłębiu będę 3 druzyny od tego roku a nie 2 !!!

#15 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 13:15:50

w Zagłębiu będę 3 druzyny od tego roku a nie 2 !!!

jak to mozliwe w trakcie sezonu dodatkowa druzyna to nie ma takiej opcji chyba ze od wrzesnia jak sie sezon zacznie nowy ale to za 9 miesiacy dopiero

#16 ~Laiczka/Laik~

~Laiczka/Laik~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 13:38:13

jak to mozliwe w trakcie sezonu dodatkowa druzyna to nie ma takiej opcji chyba ze od wrzesnia jak sie sezon zacznie nowy ale to za 9 miesiacy dopiero

Czy "dodatkowa drużyna" musi się równać "nowy sezon" Marzenko/Marzenku? Wytłumacz mi czy drużyna "liczy się" tylko jak gra w jakiejś lidze?

#17 ~dąb~

~dąb~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 13:49:37

w nastepnch wborach barcin podsumuje peziaka

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 16:20:38

Kolego - Barcin to nie tylko Dąb ...

#19 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 16:58:14

Rozpędzić na cztery wiatry tych "sportowców" za kasę z naszych podatków i dla "przyjemności" podchmielonych kibiców oraz nawalonych zadymiarzy. Niech się "bawią" za swoje. Z podatków dawać tylko na dzieci szkolne. Stare byki nam reklamy nie robią

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 17:17:21

Brawo MAMA ! kolejna osoba,która wie co jest dobre, a zarząd Dębu miał podobno stawiać na młodzież - Panowie młodzież to nie pierwsza drużyna ,powiedzmy szczerze ,nie znacie się na tym co robicie...najlepiej zostawcie jedną drużynę młodzieżową i wpychajcie kasę w seniorów z których i tak nic nie będzie...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: barcin, klub, gmina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych