Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Sonda – Burmistrz Miasta i Gminy Gniewkowo – wybory 2014

wybory burmistrz gniewkowo 2014

59 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Sonda – Burmistrz Miasta i Gminy Gniewkowo – wybory 2014 (6 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz swój głos ?

1. Borowska Joanna (4 głosów [66.67%])

Procent z głosów: 66.67%

2. Drzażdżewski Paweł (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Jankowski Józef (0 głosów [0.00%])

4. Roszak Adam (1 głosów [16.67%])

Procent z głosów: 16.67%

5. Straszyński Adam (1 głosów [16.67%])

Procent z głosów: 16.67%

6. Tomasz Milewski (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 w_o_j

w_o_j

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 20:17:58

Witajcie, mieszkańcy i kandydaci...

Wypowiedzi w internecie jest wiele. Jedne popierające inne nie. Może zatem warto abyście na forum poddali Was jak i Wasze programy ocenie części mieszkańców, która na ramach tego forum może oddać na Was głos.

Zapraszam kandydatów do przedstawiania najistotniejszych punktów swoich programów, przekonujcie nas wyborców, a my w zamian oddamy głos w ankiecie.

Drodzy mieszkańcy, to jest czas dla nas, na przemyślenia i próbę. Mamy szansę zasymulować to co już za 2 miesiące się wydarzy: wybory do rady miejskiej i na stanowisko burmistrza.

Zachęcam raz jeszcze kandydatów i internautów. Głosujmy, krytykujmy, myślę że warto

Proszę pamiętać, aby oddać głos trzeba się zarejestrować, założyć konto na tym forum.

Zbigniew

Użytkownik w_o_j edytował ten post 06 listopad 2014 - 18:34:21

#2 ~Krzysztof Rolirad~

~Krzysztof Rolirad~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 14:22:47

Program Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Straszyńskiego, oraz sylwetkę samego Kandydata, można poznać,

wchodząc na stronę internetową 

tu Mieszkańców Gniewkowa i Ziemi Gniewkowskiej

Pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof Rolirad - rzecznik Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Straszyńskiego.

Na koniec chciałem dodać, że moim zdaniem, to głosowanie (sonda) może jedynie mieć funkcję zabawy, a nie realnego sondażu.

W takich sondach bardzo często próbują pokazać się kandydaci o najmniejszych szansach.

Ale namawiam do zabawy. (-:

#3 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 19:01:48

Zapoznałem się z programem i mam pytanie. Jaki macie Państwo pomysł na rozwiązanie problemu jakim jest przeciążona SP nr 1 ? Kolejny rok będzie obfitował w kolejną falę dużej ilości nowych uczniów...

Mieszkaniec

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 19:30:01

Zapoznałem się z programem i mam pytanie. Jaki macie Państwo pomysł na rozwiązanie problemu jakim jest przeciążona SP nr 1 ? Kolejny rok będzie obfitował w kolejną falę dużej ilości nowych uczniów...

Mieszkaniec

Ja wiem o dwóch pomysłach.

Jeden z nich każe im grać w szachy.

Drugi każe im się modlić.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 21:40:05

Mieszkaniec

Drogi Mieszkańcu, zmotywowałes mnie żeby raz jeszxcze zajrzec do programu wyborczego Adama S. Logika podpowiada, że skoro planują rozbudowe sieci szkół o kolejne gimnazjum to w byłej dwójce będzie więcej miejsca. I tak to rozumię i powiem że pomysł trafiony szczególnie jesli chodzi o dzieciaki z osiedla. Jestem od teraz za. Podobnie jak podoba mi sie pomysł walki z bezrobociem i szczepień dzieci... super!

#6 ~Krzysztof Rolirad~

~Krzysztof Rolirad~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 11:12:04

Bardzo dziękuję "Mieszkańcowi" za bardzo ważne pytanie i kolejnej osobie za próbę odpowiedzi na nie.

Jako rzecznik Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Straszyńskiego, informuję, że pan Adam Straszyński nie będzie unikał spotkań z Mieszkańcami. Tak istotne pytania będziecie mogli Państwo sami zadać panu Straszyńskiemu osobiście, na wielu spotkaniach, które planujemy.

Jedno mogę powiedzieć w sprawie szkół.

Jest to jeden z najistotniejszych tematów dotyczących naszego życia lokalnego, gdyż dotyczy naszych dzieci. Nie można pozwolić sobie na to, żeby coś tutaj zepsuć.

Obecny Burmistrz, poprzez ogromne długi, które za Jego rządów i dzisiejszej Rady Miejskiej powstały, moim zdaniem, zagroził istnieniu wielu szkół.

Dlatego trzeba kompetentnych i doświadczonych osób, które zadbają o to, aby nasze szkoły mogły wykonywać swoje podstawowe obowiązki a zarazem się rozwijać.

Z poważaniem.

Krzysztof Rolirad - rzecznik Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Straszyńskiego

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 17:17:23

Jak zwykle Rolirad. Dużo słów, zero treści. Nie chce się aż na te fora zaglądać. Wszędzie pisze te bzdury.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 18:13:19

Popieram. Pan Rolirad duuuuuzo pisze a glosu nie oddal... Dziwne...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 23:01:16

Obecny Burmistrz, poprzez ogromne długi, które za Jego rządów i dzisiejszej Rady Miejskiej powstały, moim zdaniem, zagroził istnieniu wielu szkół.

Najmniejszego pojęcia nie masz pan o funkcjonowaniu samorządu.

#10 n_i_c_k

n_i_c_k

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:55:52

Jestem za panią Joanną Borowską

Rolnik

#11 ~Krzysztof Rolirad~

~Krzysztof Rolirad~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 07:11:58

Odpowiedź na wyżej wymienione komentarze:

Jest jednak różnica między mną a Panem/ią krytykującą mnie powyżej.

Ja chcę stanąć z Panem/ią osobowo "twarzą w twarz" i porozmawiać merytorycznie.

A Pan/i cały czas ukrywa się pod różnymi "pseudonimami".

Cóż takiego ma Pan/i do ukrycia? 

Wszystko na to wskazuje, że jedną rzecz na pewno chce Pan/i ukryć.

A mianowicie, jaką rolę pełni Pan/i w kampanii wyborczej.

Niejaki "Obserwator Gniewkowski", który mimo, że anonimowo się wypowiada, to i tak nie potrafi na Facebooku, bez nerwów o mnie pisać.

Zdaję sobie sprawę, że jestem na swój sposób "dziwadłem", gdyż postanowiłem narazić się, pod swoimi danymi osobowymi na "opluwanie" przez anonimowego tchórzliwego Osobnika.

Dlatego jeszcze raz powtórzę, że bardzo dziękuję tym Osobom (również tym anonimowym), którzy merytorycznie rozmawiają na dany temat.

Mogę za to, tylko współczuć tej tchórzliwej Osobie, która zamiast dyskusji merytorycznej, woli robić "wycieczki personalne".

Pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof Rolirad 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 13:41:59

Oby Joanna Borowska :)

#13 Obserwator Gniewkowski

Obserwator Gniewkowski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2014 - 10:59:53

Nigdy nie ukrywałem, na kogo będę głosował.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 13:19:48

Cieszy mnie panujący optymizm w kwestii wyboru Pani B., chociaż ma małe szanse (jak zawsze) to niektórzy liczą ze wygra, ja nie daję żadnych szans.

#15 Obserwator Gniewkowski

Obserwator Gniewkowski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 wrzesień 2014 - 21:19:13

Temat o pani Borowskiej, a Roliradzik swoje brednie tutaj też wciska. Dokladnie jak kundel, który musi olać każde nowe miejsce.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 17:30:53

Odpowiedź na wyżej wymienione komentarze:

Jest jednak różnica między mną a Panem/ią krytykującą mnie powyżej.

Ja chcę stanąć z Panem/ią osobowo "twarzą w twarz" i porozmawiać merytorycznie.

A Pan/i cały czas ukrywa się pod różnymi "pseudonimami".

Cóż takiego ma Pan/i do ukrycia? 

Wszystko na to wskazuje, że jedną rzecz na pewno chce Pan/i ukryć.

A mianowicie, jaką rolę pełni Pan/i w kampanii wyborczej.

Niejaki "Obserwator Gniewkowski", który mimo, że anonimowo się wypowiada, to i tak nie potrafi na Facebooku, bez nerwów o mnie pisać.

Zdaję sobie sprawę, że jestem na swój sposób "dziwadłem", gdyż postanowiłem narazić się, pod swoimi danymi osobowymi na "opluwanie" przez anonimowego tchórzliwego Osobnika.

Dlatego jeszcze raz powtórzę, że bardzo dziękuję tym Osobom (również tym anonimowym), którzy merytorycznie rozmawiają na dany temat.

Mogę za to, tylko współczuć tej tchórzliwej Osobie, która zamiast dyskusji merytorycznej, woli robić "wycieczki personalne".

Pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof Rolirad 

Ale ciągle nie udzielił Pan odpowiedzi na konkretne pytanie odnośnie, jak kandydat widzi problem przeciążonej podstawówki?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 19:57:19

Drogi Mieszkańcu, zmotywowałes mnie żeby raz jeszxcze zajrzec do programu wyborczego Adama S. Logika podpowiada, że skoro planują rozbudowe sieci szkół o kolejne gimnazjum to w byłej dwójce będzie więcej miejsca. I tak to rozumię i powiem że pomysł trafiony szczególnie jesli chodzi o dzieciaki z osiedla. Jestem od teraz za. Podobnie jak podoba mi sie pomysł walki z bezrobociem i szczepień dzieci... super!

Drogi Gościu, a co powiesz na taką odpowiedź?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:01:44

Ale ciągle nie udzielił Pan odpowiedzi na konkretne pytanie odnośnie, jak kandydat widzi problem przeciążonej podstawówki?

o i mamy odpowiedź na wyżej postawione pytanie... ale czy to wystarczy? Przeciez najbardziej trafione pomysły ma li tylko obecna władza... taki monopol na wszystko...

#19 w_o_j

w_o_j

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:06:47

metamorfozy.jpg

Zapraszamy KWW Różni ale Równi ;-)

#20 ~Krzysztof Rolirad~

~Krzysztof Rolirad~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 08:18:03

Odpowiedź dałem i tak, jak zaznaczyłem będzie można liczyć na spotkaniach wyborczych z panem Adamem Straszyńskim i innymi osobami z naszego Komitetu Wyborczego, na bardziej szczegółowe odpowiedzi, które będą publicznie wypowiedziane.

Szanowny "Gościu", może jednak warto, abyś zadał takie pytanie wszystkim kandydatom na burmistrza, gdyż przyznaję, że jest to bardzo ważne pytanie.

Z poważaniem.

Krzysztof Rolirad - rzecznik Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Straszyńskiego

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, burmistrz, gniewkowo, 2014

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych