Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SokzBuraka współtworzył Mariusz Kozak-Zagozda, obecnie zatrudniony przez warszawski ratusz jako marketingowiec

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:40:59

SokzBuraka współtworzył Mariusz Kozak-Zagozda, obecnie zatrudniony przez warszawski ratusz jako marketingowiec; piarowiec ma także etat opłacany przez Platformę Obywatelską – pisze tygodnik „Sieci”. 

SokzBuraka – „najbardziej hejterski obszar Internetu, którego celem jest niszczenie Prawa i Sprawiedliwości – został stworzony przez człowieka zatrudnionego nie tylko w PO, ale też w warszawskim ratuszu” - takie doniesienia, jak zapowiada wPolityce.pl, znajdą się w najnowszym numerze „Sieci”.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:41:51

SokzBuraka był internetową bojówką Platformy Obywatelskiej ...

Poseł Prawa i Sprawiedliwości komentował ustalenia Marka Pyzy i Marcina Wikło w tygodniku „Sieci” nt. profilu SokzBuraka.

Nie jestem zaskoczony, bo SokzBuraka był internetową bojówką Platformy Obywatelskiej, która była finansowana w pośredni sposób. To, że ten mężczyzna jest zatrudniony przez PO, a teraz się odcina, nie oznacza, że nie jesteśmy świadomi o chodzi. Nie chodzi tylko o to, że ten człowiek był finansowany przez Platformę, ale również o to, jaką formę akceptowała Platforma. To złodzieje, którzy krzyczą: łapać złodzieja. To hipokryci, którzy zarzucają nam sianie hejtu, a to oni rozpoczęli przemysł pogardy

— powiedział.

Treści publikowane przez SokzBuraka to czysta nienawiść. Powinniśmy przestać używać słowa „hejt”, to czysta nienawiść, która nie ma nic wspólnego ze sporem politycznym. Ma niszczyć ludzi rodzinnie, osobiście. Gdy Grzegorz Schetyna ogłosił, że będą totalną opozycją, byłem pewien, że będą sprzeczać się z nami na każdy temat. Nie możemy tu mówić po prostu o dyskusji politycznej. To jest po prostu używanie pewnego rodzaju form esbeckich – oczerniania, zarzucania rzeczy, które nie miały miejsca. Sam tego doświadczyłem. Złożyłem zawiadomienia do prokuratury i należy czekać aż ci ludzie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Nie możemy sobie pozwolić na to, by nam wmówiono, że prześladujemy blogerów czy dziennikarzy

— dodał.

Tarczyński mówił też o kwestii zatrudnienia Mariusza Kozak-Zagozdy.

To jest przesada, że ten człowiek pracuje dla Klubu Parlamentarnego POKO. Dziwna jest też ta struktura zatrudnienia. Pracuje dla PO, Ratusza i KP. To jest absolutny skandal, że kluby parlamentarne wykorzystują publiczne pieniądze do tego, by siać nienawiść. /.../

— mówił Dominik Tarczyński.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych