Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Smog - Sicienko

smog sicienko

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Roksi~

~Roksi~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 19:41:56

Oj z tym smogiem to jest ciężko, że tak to delikatnie ujmę. Nie ma co sie oglądać na innych, ja kupiłam oczyszczacz powietrza z firmy philipiak. Akurat na 2-pokojowe mieszkanie.

#2 ~Bina~

~Bina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 15:17:38

Fakt, jak sami sobie nie pomożemy to nikt tego nie załatwi. Sądzę ze dobry oczyszczacz powietrza to dobry pomysł. 

#3 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 15:35:29

Fakt, jak sami sobie nie pomożemy to nikt tego nie załatwi. Sądzę ze dobry oczyszczacz powietrza to dobry pomysł. 

Zgadzam się, również postawiłem na takie rozwiązanie i różnicę czuć od razu. Powietrze jest bardziej sterylne, nie ma specyficznego zapachu. 

Mnie się dużo lepiej śpi, rano budzę się bez kataru. 

Kupiłem sobie model z nawilżaczem od sharpa, śmiało mogę polecić takie coś. Na loveair jest promka teraz, warto sprawdzić jak to wygląda. :)

#4 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 13:06:37

Oj z tym smogiem to jest ciężko, że tak to delikatnie ujmę. Nie ma co sie oglądać na innych, ja kupiłam oczyszczacz powietrza z firmy philipiak. Akurat na 2-pokojowe mieszkanie.

Jaką powierzchnię jest w stanie maksymalnie oczyścić? Nada się do średniej wielkości domu?

#5 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 17:38:57

Jaką powierzchnię jest w stanie maksymalnie oczyścić? Nada się do średniej wielkości domu?

Witam! Aneta, filtr powietrza Air Purifier Philipiak pozwala oczyścić powietrze w pomieszczeniach do 250 m3. Pozwoli on zatem w Twoim przypadku.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

#6 ~Wasabi~

~Wasabi~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 17:23:58

Ja akurat mam inny oczyszczacz powietrza, bo mam z sharpa kc d40 z Goodair.pl . Też kupiłam go na promocji za 1499 zł.Ale to było kilka miesięcy, a nie wiem jak teraz wygląda.

#7 ~MikiMaus~

~MikiMaus~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:16:04

loveair.pl/oczyszczacz-powietrza-na-smog

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smog, sicienko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych