Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

75 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~asdf~

~asdf~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 18:51:58

szkoda kasy na jego prawko bo pewnie rodzice mu je zafundowali, takich rajdowców jest więcej niestety

#2 ~Wioletta~

~Wioletta~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 19:17:20

Co ty wiesz dzieciaku. Widać tak musiało być. Każdy z nas dostał pieniążki na prawo jazdy, a to że jechał BMW nie znaczy że był jakimś rajdowcem. Szkoda chłopaka i szczere kondolencje dla rodziny.

#3 ~baltazar~

~baltazar~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 19:29:09

Moze to otworzy oczy chlystkom spod lidla.

#4 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 19:43:48

Niestety wyprzedał kolumnę aut z zawrotną prędkością. Na mieście i za miastem ciągle pędził ponad dozwoloną prędkość i palił gumę na progach zwalniających . Tak to na pewno nie jego wina ....

#5 ~Lord~

~Lord~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 20:01:15

Co ty wiesz dzieciaku. Widać tak musiało być. Każdy z nas dostał pieniążki na prawo jazdy, a to że jechał BMW nie znaczy że był jakimś rajdowcem. Szkoda chłopaka i szczere kondolencje dla rodziny.

#6 ~Lord~

~Lord~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 20:02:47

Z tego co ja akurat wiem, to jak on 200 na tej trasie nie jechał, to tak jakby nie jechał wcale.

#7 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 20:23:56

Mnie też tak jeden kierowca uderzył. Jeżdżą jak wariaci, mózg mają chyba w spodniach. Dobrze ze nikogo nie zabił przy okazji. A że siebie? No cóż - na pewno miał świadomość tego co robi.

#8 ~Gej~

~Gej~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 20:30:53

Nie chce tu nikogo obronić....ale jest jedna kwestia, jeśli wyprzedzał kolumnę aut a jedno z nich nie upewniając się czy ktoś pasa nie zajmuje skręcił w lewo ( na zdjęciu widać ze to nie jest uderzenie centralnie w bok lecz raczej w przed ja bocna cześć pojazdu ) to nie jestem taki pewien czy to wina w 100 % kierowcy BMW .

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 21:08:48

Dajcie wszyscy spokoj
Chlopak nie żyje ,nic wasze pisanie nie zmieni
Ci go znali bedą go bronic a reszta bedzie potępiać
Naprawde nic to nie zmieni

#10 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 21:22:27

Zamiast oczerniac chlopaka ktory juz nie zyje pomyslcie lepiej co teraz przezywa jego rodzina.nie tylko on zginal w ten sposob bo duzo ludzi skonczylo tak jak on.nie oczerniajcie jego bo nie wiecie co Was jeszcze spotka.szkoda goscia bo cale zycie przed nim.i nie tworzcie bajek.wyrazy wspolczucia dla rodziny

#11 ~Gerwazy~

~Gerwazy~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 22:08:24

Ja to twidze ze wiekszosc ktora sie tu wypowiada to idioci. Nie zapominaj jeden z drogim ze wy tez naginacie przepisy nie jestescie swieci! A to czym jezdzisz to kazdego indywidualna sprawa rownie dobrze mozna napisac ze ci co jezdza audi honda fordem czy jaguarem to buraki czy cwaniaki jest wiele aut ktore maja lepsze osiagi niz bmw. Kazdy z was ma dzieci lub bedzie je mial i zobaczymy jak wasze dzieci to spotka bedziecie takie wypociny bez poziomu pisac

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 22:09:25

Jest takie mądre powiedzenie - O zmarłych mówi się dobrze, albo nie mówi się nic -. Proszę przestańcie.

#13 ~wina audi~

~wina audi~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 23:04:23

mistrz z wiochy , wjeżdżający na wsiową posesję,który ma zawsze pierszeństwo,na starym ruplu,kontra prawidłowo wyprzedzające bmw!,remis !! mistrz ma rozpierd.lonego rzęcha,jest bez prawka, póki co, nikomu drogi nie zajedzie
 i to jest świetna wiadomość !! 2 ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej.

#14 ~Xx~

~Xx~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 23:18:14

PRZESTANCIE JUZ Z TYMI KOMENTARZAMI.CHLOPAKA JUZ NIE MA.NIEWAZNE CZYM JECHAL..NIECH ODPOCZYWA W POKOJU.NIEKTORZY Z WAS Z SIEBIE ROBIA IDIOTOW W TYM MOMENCIE

#15 ~Nocna jazda bez celu ...~

~Nocna jazda bez celu ...~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 23:26:21

Jesli ten z audi potrafil by patrzec w lusterka to by chlolakowi drogi nie zajechal !!! I co ze w bmw to gorszy ???? Auto jak kazde inne . bmw to hooby pasja i milosc do tej marki . jesli bog kochal by przedni naped chodzili bysmy ne rekach. Spoczywaj w pokoju kolego (*)

#16 ~Nocna jazda bez celu ...~

~Nocna jazda bez celu ...~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 23:37:00

A jesli nasz kolega by jechal starym golfem audi honda to tez byscie tak pisali ????? Maluchem by mogl jechac i tez by tak bylo bo lajac ma a4 czy a6 i lusterka go nie obowiazuja???

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 00:22:12

Jestem świadkiem tego wypadku i sądzę że wina jest po stronie audi , pomimo to jestem zdania że ludzie po zdaniu egzaminu na prawo jazdy powinni przez minimum 3 lata jeździć autami o mocy 1.0 a nie młody bez doświadczenia wsiada do mocnego auta i takie są efekty

#18 ~BKW~

~BKW~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 06:58:44

Idioty wcale nie szkoda bo widac sam sie pchal idiota na tamten swiat bo jezdzil BMW szpanerksi małolat.Szkoda tylko by bylo ludzi kturzy by przez niego niewinnie zgineli.Dobrze ze zginol jednego idioty mniej

Ty je***y małocie naucz się pisać, a później udzielaj odpowiedzi znałem chlopaka osobiście, a to że wyprzedził i jakiś koleś zajechał mu drogę, to ratował się i chciał najwidoczniej polecieć w rów. A jak macie tak pisać bez sensu to lepiej zamknijcie dupy i zajmijcie się swoim życiem!!!!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 07:58:53

E36 na pierwszy samochód to trochę kiepski pomysł, na pierwszy samochód to jakaś przednio napędówka, szkoda chłopaka i e36

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 08:12:44

E36 na pierwszy samochód to trochę kiepski pomysł, na pierwszy samochód to jakaś przednio napędówka, szkoda chłopaka i e36

Takim nieodpowiedzialnym ludziom to rowery dac a nie samochody
Znając jazde tego chlopaka to byla kwestia czasu
Dobrze ze nikt wwiecej nie zginol
O zmarlych mowi sie dobrze albo wcale
Szkoda mlodego ale nieodpowiedzialnego czlowieka

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych