Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

śmieci w Aleksandrowie

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 16:16:26

Pomóżcie proszę. Na stronie urzędu miasta nie mogę znaleźć harmonogramu wywozu śmieci. Podeślijcie link.

#2 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 16:32:33

A czy to prawda, że colą jest w wodzie w naszym mieście, taką płytkę usłyszałam.

#3 ~słownik jakby~

~słownik jakby~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 22:38:58

A czy to prawda, że colą jest w wodzie w naszym mieście, taką płytkę usłyszałam.

przeczytaj jeszcze raz co napisałaś

#4 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 02:36:33

Oj słowniku jakby, przepraszam ale tak wystarczyła się tą kolą w wodzie, że paluszek się omsknął słowniku ty mój

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 03:57:27

Jakie "kolą w wodzie"? Poza poprawą ortografii dobrze by było pisać zrozumiałe.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 11:06:41

Firma wywożąca odpady zostawiła mi dzisiaj worki na śmieci - wszystkie trzy tego samego koloru  z napisem "papier" .  Na innych posesjach to samo, worki jednego koloru i do jednego rodzaju odpadów. A śmieci inne  niż papier to do którego worka mam wrzucać ? 

Może segregacja ma polegać na tym że do worków mamy wrzucać sam papier a z resztą odpadów zrobić co nam się żywnie podoba ? Firma tylko sam papier teraz będzie odbierała ? 

O co chodzi z tym systemem wywozu ? Żąda się segregacji dając worki jednego rodzaju. Czy włodarze miasta i pracownicy urzędu tego nie widzą ? 

#7 ~gość 2~

~gość 2~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:58:56

W Ciechocinku już jest to dawno : worek żółty -plastik z puszkami aluminiowymi ,  zielony-szło  , niebieski - papier , brązowy - bioodpady , kubeł plastikowy jest na śmieci niesegregowane .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 15:07:42

"kolą w wodzie" :D co za dzban :D

#9 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:30:42

Pewno chodzi o bakterie coli w wodzie.Pytaj w Sanepidzie.

#10 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 19:50:18

W Ciechocinku już jest to dawno : worek żółty -plastik z puszkami aluminiowymi ,  zielony-szło  , niebieski - papier , brązowy - bioodpady , kubeł plastikowy jest na śmieci niesegregowane .

A może jakaś porada gdzie te wszystkie worki z odpadami przechowywać w domu ?  W kuchni, pokoju ? łazience ?

#11 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 20:03:56

A może jakaś porada gdzie te wszystkie worki z odpadami przechowywać w domu ?  W kuchni, pokoju ? łazience ?

Tak , to jest problem dla mieszkańców bloków , w budynkach prywatnych worki przechowuje się w piwnicy lub garażu , bo w tych budynkach jest więcej miejsca .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:39:49

Przechowywać worki mogę ale wszystkie dostałem do papieru. Nie mam worków do mokrych i do suchych. Nie mam worku do popiołu. Ta segregacja to fikcja skoro wszystkie odpady będą w niebieskich workach z napisem papier. Gmina jako zamawiający i przedstawiciel mieszkańców powinna egzekwować od firmy takie rzeczy.

#13 ~spoza Aleksa~

~spoza Aleksa~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:50:54

Przechowywać worki mogę ale wszystkie dostałem do papieru. Nie mam worków do mokrych i do suchych. Nie mam worku do popiołu. Ta segregacja to fikcja skoro wszystkie odpady będą w niebieskich workach z napisem papier. Gmina jako zamawiający i przedstawiciel mieszkańców powinna egzekwować od firmy takie rzeczy.

U was w tym Aleksandrowie wszystko jest dziwne .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 23:44:20

U was w tym Aleksandrowie wszystko jest dziwne .

Segreguj jak do tej pory i wystawiaj worki do odbioru zgodnie z harmonogramem. Pełna segregacja od nowego roku.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:43:10

Suche masz wrzucać do worków z napisem papier, mokre masz wrzucać do worków z napisem papier i zmieszane masz wrzucać do worków z napisem papier  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych