Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Śmieci

122 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:45:07

Śmieci

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:58:12

I będzie jeszcze drożej !

Dojna zmiana +

#3 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 16:48:09

105 % to za dużo Burmistrzu

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 16:57:10

Wzrost cen  żywności i energii też wina Burmistrza ?

Walnij się w głowę ignorancie!

A może wina Tuska?

:P :D :lol:

#5 ~Masz mózg ?~

~Masz mózg ?~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 16:59:41

Ty, gościu co wstawiasz te zdjęcia, weryfikujesz chociaż te informacje czy kopiujesz z innych stron i po prostu wklejasz to masowo na tym forum ? 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 17:12:36

Najlepsze jest to że do każdej odstawionej rzeczy na PSZOK-u pracownik musi drukować potwierdzenie tego że zważył te rzecz i przyjął na skup. Potwierdzenie to drukuje się kretyńskim pomysłem na trzech stronach A4. Gdzie tu ku*** ekologia ? Tam dziennie idzie chyba ryza papieru. Chętnie poznałabym idiotę który wprowadził takie zasady. Idiotę , tak idiotę. Polska tonie w papierkologii i biurokracji a tu nawet do pudełka po butach trzy kartki bezsensownego nikomu niepotrzebnego druku. Można prowadzić i trzeba jakaś ewidencję , ale w jednym zeszycie a nie ku*** drukować i bez sensu archiwizować te bzdety których i tak nikt nie czyta . Najgłupszy pomysł 2020 roku zdobywa ten mądry inaczej pomysłodawca tego systemu przyjmowania odpadów. Brawo.

#7 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 17:29:09

Najlepsze jest to że do każdej odstawionej rzeczy na PSZOK-u pracownik musi drukować potwierdzenie tego że zważył te rzecz i przyjął na skup. Potwierdzenie to drukuje się kretyńskim pomysłem na trzech stronach A4. Gdzie tu ku*** ekologia ? Tam dziennie idzie chyba ryza papieru. Chętnie poznałabym idiotę który wprowadził takie zasady. Idiotę , tak idiotę. Polska tonie w papierkologii i biurokracji a tu nawet do pudełka po butach trzy kartki bezsensownego nikomu niepotrzebnego druku. Można prowadzić i trzeba jakaś ewidencję , ale w jednym zeszycie a nie ku*** drukować i bez sensu archiwizować te bzdety których i tak nikt nie czyta . Najgłupszy pomysł 2020 roku zdobywa ten mądry inaczej pomysłodawca tego systemu przyjmowania odpadów. Brawo.

Hahaha...Byłem dziś i również mnie to zadziwiło. Trzy kopie, jedna dla mnie, dwie zostają. Idiotyzm. Rozumiem... ewidencja ewidencją, ale po co tyle papierologii?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 19:47:14

Hahaha...Byłem dziś i również mnie to zadziwiło. Trzy kopie, jedna dla mnie, dwie zostają. Idiotyzm. Rozumiem... ewidencja ewidencją, ale po co tyle papierologii?

Ktoś tam z zarządców powinien zmienić leki bez kitu. Nie szkoda wam ku*** papieru ?!?!?!?!?!?!?!?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 22:10:30

Podaj tu swoje dane krawaciarzu madralo hahahahaha jak można wpaść na tak głupi pomysł hahaha miej odwagę cywilna i powiedz kim jesteś żeby każdy klient pszoku wiedział kto wymyślił taka bzdurę hahaha :) :) :) dobrze że nie wymyśliłeś obowiązku drukowania 10kartek do jednej rzeczy :) że świat jeszcze nosi takich kretynów :)

#10 ~Kali~

~Kali~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 05:42:11

Nie wiecie po co to... No po to że ceny za te śmieci zostaną wam doliczone do rocznych kosztów wywożonych śmieci. Podpisując trzy kartki podpisujecie zgodę na to że zapłacicie. To kto jest niemądry tutaj...

#11 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 09:21:47

Popieram w 100%

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 13:20:06

Nie wiecie po co to... No po to że ceny za te śmieci zostaną wam doliczone do rocznych kosztów wywożonych śmieci. Podpisując trzy kartki podpisujecie zgodę na to że zapłacicie. To kto jest niemądry tutaj...

A jak mamy nie podpisać ? Jak nie podpiszesz nie przyjmą odpadów i co wtedy mam je w domu na półkę postawić ?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 13:26:10

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 13:26:41

.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 13:26:56

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 13:50:25

czy te deb***e u "władzy" nie widzą, że przez te podwyżki jeszcze więcej śmieci będzie leżeć po rowach i w lasach?

banda złodzieji!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 13:50:33

Śmieci

Stać mnie! 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 14:04:01

Stać mnie! 

głąb i deb*** ahahha

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 14:41:15

Podnoszenie stawek za wywóz śmieci zaczął się od decyzji nieudaczników samorządowych w Warszawie. Za nimi poszły inne samorządy i zaczęła się rzeź niewiniątek. I co nam pozostaje płakać i płacić.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 14:53:56

Ja nie płaczę. Mnie stać i niech się bieda patrzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych