Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Śmieci

ŚMIECI

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 14:41:40

Co sądzicie o nowej firmie wywożącej odpady w mieście .Moim zdaniem kolejna porażka brak informacji o odbiorze i tylko raz w miesiącu odpady mokre.Kolejny niewypał władzy.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 14:53:26

Może z Tobą jest coś nie tak że piszesz kolejna firma i porażka jeżeli kolejna firma u nas nie może sobie poradzić to nie wina firm a wina nas mieszkańców. Coś tu nie gra?

#3 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 15:13:50

Widzę ze z tobą jest coś nie tak jeśli co roku mamy nową firmę to co to oznacza chyba jesteś pracownikiem UM i bronisz układu

#4 ~z blokowiska~

~z blokowiska~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 15:16:21

Nie ośmieszajcie się z tymi śmieciami to już trwa przez kilka lat.W śmietnikach w blokach,

jest czysto,jeśli nikt z nas nie rzuca obok pojemnika,lub mając remont  wszystko rzuci obok.

Wyrzucane są śmieci do koszy miasta,po co iść do śmietnika.Wszystkich wina!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 17:25:19

Ja mieszkam na piachach i tak jak gość napisał nie wiemy kiedy będą jeżdzić i porażka mokre raz w miesiącu teraz jest zimno a co będzie się ociepli?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 18:30:57

Tez mieszkam na piachah i ostatnio brali odpady suche zatem zabrali w worku plastikowe butelki puszki itp
Natomiast szok mnie spotkał bo nie zabrali pełnego śmietnika popiołu a od kiedy popiół nie jest suchy?
Jak eko skład był to zawsze brało plastik i popiół.
Teraz juz nie mam gdzie popiołu trzymać.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 18:49:00

Ja mieszkam na piachach i tak jak gość napisał nie wiemy kiedy będą jeżdzić i porażka mokre raz w miesiącu teraz jest zimno a co będzie się ociepli?

przeciez kazdy na piachach dostal harmonogram 

#8 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 17:38:05

Tez mieszkam na piachah i ostatnio brali odpady suche zatem zabrali w worku plastikowe butelki puszki itp
Natomiast szok mnie spotkał bo nie zabrali pełnego śmietnika popiołu a od kiedy popiół nie jest suchy?
Jak eko skład był to zawsze brało plastik i popiół.
Teraz juz nie mam gdzie popiołu trzymać.

Gościu jesteś śmieszny napisz mi  w jaki sposób przetworzysz  popiół to że jest suchy nie znaczy że nadaje się do przerobu jutro zalejesz go wodą i znowu powiesz że oddajesz go jako odpad bio mokry haha  Przecież jako suche są to plastiki puszki po piwsku makulatura oraz złom. Na myśl przyszło  mi jeszcze jedno jeżeli ktoś wyrzuci suche wapno lub suchy cement to też powiesz że to nadaje się z butelkami pet i innymi surowcami? Przecież jest też suche. Gość nie wie podstawowych rzeczy segregacji i pisze głupoty.

#9 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 18:59:12

Popiół jest suchy Groneko brało plastik i popiół w dwie komory śmieciarki.
Podczas rozmowy z panami z Groneko to popiół mieszany jest z mokrym i na chaldy sypany.

#10 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 22:04:41

Popiół jest suchy Groneko brało plastik i popiół w dwie komory śmieciarki.
Podczas rozmowy z panami z Groneko to popiół mieszany jest z mokrym i na chaldy sypany.

A od kiedy śmieciarka ma dwie komory???Głupoty gadali żeby nie wyszło że popiół z plastikami mieszają

#11 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 10:02:31

Nie ważne ile ma. Ważne ze zabrali teraz popiół nie jest odbierany i jest problem.
A segregacje robią juz sobie na składowisku.

#12 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 12:54:01

Nie ważne ile ma. Ważne ze zabrali teraz popiół nie jest odbierany i jest problem.
A segregacje robią juz sobie na składowisku.

Napisz na jakiej ulicy nie zabrali bo u mnie na Ogrodowej mam zabrany i jest czysto.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 14:23:54

Ulica kwiatowa

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 14:59:38

Ulica kwiatowa

W ilu domach?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 17:30:51

To prawda ze z niektórych ulic zabierali mokre raz a suche dwa razy Teraz od marca bd inaczej .Nawet gabarytowe bd brać raz w miesiącu.

#16 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 17:46:16

Zgadza się.
Również mam teraz problem z popiołem nie mam gdzie trzymać a pojemnik pełny. Groneko za każdym przejazdem brali popiół.
Przecież to oczywiście ze zima popiołu więcej jest zatem częściej trzeba odbierać a latem zadziej

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 18:32:42

To tylko w lutym tak było w marcu bd wywóz mokrych dwa razy i suchych tez dwa razy a raz gabarytowe,

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 22:10:38

Mieszkam na ulicy Brzozowej.Miałam problem z rozszyfrowaniem grafiku i parę pytań,wątpliwości.Pan kierowca bardzo uprzejmy  wyjaśnił mi wszystko w 2 minuty.A co do harmonogramów to Panowie obsługujący go nie ustawiali oni tylko wykonują swoją pracę,moim zdaniem bardzo dobrą.I taka jest nie tylko moja opinia.

#19 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 08:47:13

Mieszkam na ulicy Brzozowej.Miałam problem z rozszyfrowaniem grafiku i parę pytań,wątpliwości.Pan kierowca bardzo uprzejmy  wyjaśnił mi wszystko w 2 minuty.A co do harmonogramów to Panowie obsługujący go nie ustawiali oni tylko wykonują swoją pracę,moim zdaniem bardzo dobrą.I taka jest nie tylko moja opinia.

Zgadza się.
Również mam teraz problem z popiołem nie mam gdzie trzymać a pojemnik pełny. Groneko za każdym przejazdem brali popiół.
Przecież to oczywiście ze zima popiołu więcej jest zatem częściej trzeba odbierać a latem zadziej

Teraz Groneko,dajcie szansę nowej firmie.

Wszystko rozbija się o popiół,znowu źle,byle do wiosny.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 23:12:55

gdy się wdrożą w rynek będzie ok, Tak mi się wydaje bo robią porządną robotę a przede wszystkim nie pyskują tylko słuchają rad na naszej ulicy Drzewnej

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ŚMIECI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych