Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Służba zdrowia Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski szpital służba zdrowia lekarze pielęgniarki

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ROBERT~

~ROBERT~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 07:07:19

W dniu dzisiejszym, tj. 29.04.2015 znalazłem się w szpitalu gdyż złamałem nogę,  Złamanie było na tyle poważne-złamana kość strzałkowa nogi, że nie mogłem chodzić o własnych siłach, po założeniu gipsu z dodatkowym obciążeniem chodzenie graniczyło z cudem, na prośbę mojej mamy o udostępnienie wózka żebym mógł, jakoś dotoczyć się do samochodu usłyszeliśmy, cytuję : "NIE UŻYCZYMY WÓZKA, BO KOŁA SIĘ UBRUDZĄ"......

BRAWO SŁUŻBA ZDROWIA

TRZEBA BYĆ ZDROWYM ŻEBY SIĘ LECZYĆ....

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:42:13

Tragedia jest oddzial wewnetrzny.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:50:50

a w GA hymny pochwalne i peany o szpitalu

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 13:24:09

Wystarczy byc pacjentem oddzialu wewnetrznego momentalnie odechciewa sie tak ogolnie zyc.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 03:50:25

A co na to prezes?

#6 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 07:54:57

W dniu wczorajszym, tj. 4.05  spotkała mnie miła niespodzianka,  odwiedziła mnie Pani z izby przyjęć szpitala w Aleksandrowie Kujawskim.

Dziękuje Pani za zainteresowanie w tym impasie.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 08:15:49

W dniu wczorajszym, tj. 4.05  spotkała mnie miła niespodzianka,  odwiedziła mnie Pani z izby przyjęć szpitala w Aleksandrowie Kujawskim.

Dziękuje Pani za zainteresowanie w tym impasie.

Na czym polegała ta wizyta,czy były przeprosiny?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 11:18:30

Na czym polegała ta wizyta,czy były przeprosiny?

Tak, były przeprosiny. Nie zmieni to odczucia z tamtej sytuacji, ale przyznam że było to miłe.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 08:36:09

w laboratorium w szpitalu pracuje pani po 70-stce,znajomości??/

czy nie mozna zwolnić miejsce młodym?czy to etat do śmierci?

#10 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 17:47:35

To  babinka !

#11 ~abcd~

~abcd~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 08:38:00

W dniu dzisiejszym, tj. 29.04.2015 znalazłem się w szpitalu gdyż złamałem nogę,  Złamanie było na tyle poważne-złamana kość strzałkowa nogi, że nie mogłem chodzić o własnych siłach, po założeniu gipsu z dodatkowym obciążeniem chodzenie graniczyło z cudem, na prośbę mojej mamy o udostępnienie wózka żebym mógł, jakoś dotoczyć się do samochodu usłyszeliśmy, cytuję : "NIE UŻYCZYMY WÓZKA, BO KOŁA SIĘ UBRUDZĄ"......

BRAWO SŁUŻBA ZDROWIA

TRZEBA BYĆ ZDROWYM ŻEBY SIĘ LECZYĆ....

O ludzie jak sie komus nie chciało zapłacic 5 zł za wjazd na teren szpitala a ma pretensje o to ze nie pozyczono mu wózka to sie trzeba zastanowic gdzie to ruzum ludzi ktorzy całe zycie maja do wszystkich o wszystko pretensje i ze skargami biegaja. robercie puknij sie w łeb!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 10:36:18

O ludzie jak sie komus nie chciało zapłacic 5 zł za wjazd na teren szpitala a ma pretensje o to ze nie pozyczono mu wózka to sie trzeba zastanowic gdzie to ruzum ludzi ktorzy całe zycie maja do wszystkich o wszystko pretensje i ze skargami biegaja. robercie puknij sie w łeb!!!

W sytuacji w której znalazł się Robert chyba nie znaczenia gdzie znajdował się pojazd bo czy byłby na parkingu szpitala czy też na zewnątrz to w obu przypadkach musiał się dostać do samochodu.

Tak więc nie usprawiedliwiaj szpitala bo wystarczyło mieć odrobinę rozumu i nawet z własnej woli można było zaproponować taki wózek choremu

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 12:20:52

W sytuacji w której znalazł się Robert chyba nie znaczenia gdzie znajdował się pojazd bo czy byłby na parkingu szpitala czy też na zewnątrz to w obu przypadkach musiał się dostać do samochodu.

Tak więc nie usprawiedliwiaj szpitala bo wystarczyło mieć odrobinę rozumu i nawet z własnej woli można było zaproponować taki wózek choremu

:blink: B)

I tak by musiał jakoś dostać się na parking do auta,ze świeżym gipsem..

Nie broń pracowników.. :(

#14 ~Emeryt~

~Emeryt~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 13:11:56

:blink: B)

I tak by musiał jakoś dostać się na parking do auta,ze świeżym gipsem..

Nie broń pracowników.. :(

Taka jest służba zdrowia....tylko znajomości lub koperta..

#15 ~Grześ~

~Grześ~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 09:06:16

No i dobrze ! :D Praca po 70-stce,to już jest do śmierci !

Szkoda,że etat jest zablokowany młodej,wykształconej osobie!

pracujmy do śmierci moherowe berety!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Aleksandrów Kujawski, szpital, służba zdrowia, lekarze, pielęgniarki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych