Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ślub w żninie-koszty

Żnin Kościół Ślub

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ciekawska~

~Ciekawska~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 03:50:14

W przyszłym roku planuje ślub w zninie i ciekawa jestem ile sobie księża liczą za ślub, a ile kosztuje przystrojenie kosciola plus organista w parafiach zninskich. I ile tak naprawdę kosztuje "co łaska". Ktos moze wie cos na ten temat?

#2 ~Stach~

~Stach~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 06:15:52

W Górze zapłacisz ok 2000 bo jeszcze kościelny podobno kasuje dodatkowo

#3 ~Kasiunia~

~Kasiunia~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 07:39:41

A probi musi utrzymac nowe autko warte ponad 100 tys

#4 ~gośćmi~

~gośćmi~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 14:41:04

Ja polecam księdza Tomka z parafii Lubcz pod Żninem. Sympatyczny ksiądz pełen pozytywnej energii. Nie robi zbędnego zamieszania wokół ceremonii, idzie młodej parze na rękę. Polecam każdemu. I życzę kościołowi katolickiemu aby w swych szeregach miał więcej takich wspaniałych kapłanów. Koszt ceremonii to od 500 zł.

#5 ~OU~

~OU~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 19:04:13

W przyszłym roku planuje ślub w zninie i ciekawa jestem ile sobie księża liczą za ślub, a ile kosztuje przystrojenie kosciola plus organista w parafiach zninskich. I ile tak naprawdę kosztuje "co łaska". Ktos moze wie cos na ten temat?

Jak mnie na coś nie stać to nie kupuję. Slub to sakrament i to jest najważniejsze. Ta cała wysada na kredyt jest dla ludzi (może się z kopert wróci). 

#6 ~KOOPA CZASU~

~KOOPA CZASU~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2017 - 20:29:12

do pszyszłego rokó koopa czasó jezd wiele siem morze zmienic

#7 ~Ciekawska~

~Ciekawska~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 19:19:50

Jak mnie na coś nie stać to nie kupuję. Slub to sakrament i to jest najważniejsze. Ta cała wysada na kredyt jest dla ludzi (może się z kopert wróci).

Czy ja mowie, ze mnie nie stac? Pytam sie tylko jaki to koszt. Z jakim wydatkiem sie to wiaze. W celu informacyjym. Ale widze, ze niektorym zal d*** sciska, bo go nie stac to innych musi obrazac. Czy ja wloze pol tysiaca czy piec tysievy to juz moja sprawa. Ale chcialam sie dowiedziec ile tak sie daje w kopercie. Ile znaczy co łaska.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 21:25:15

Tu nie ma sensu o cokolwiek sie pytac . Tylko potrafia zakladac co chwile jakis temat tylko po to zeby ludzi obgadywac ! Pozdrawiam..

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 10:18:52

Tu nie ma sensu o cokolwiek sie pytac . Tylko potrafia zakladac co chwile jakis temat tylko po to zeby ludzi obgadywac ! Pozdrawiam..

Pytanie zasadnicze czy pisanie prawdy ktora jest niewygodna dla niektorych to obgadywanie?

#10 ~Ciekawska~

~Ciekawska~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:17:19

Zadalam proste pytanie. Chcialam uzyskac odpowiedz na nie. Pytanie bylo skierowane do osob, ktore wiedza cos na ten temat. A nie do ludzi, ktorzy tylko innym zazdroszcza.

#11 ~Franciszek~

~Franciszek~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 18:06:46

To nie jest kwestia zazdrości, tylko ludzkiej uczciwości i przyzwoitości.

#12 ~twój jamniczek~

~twój jamniczek~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 20:59:04

Zadalam proste pytanie. Chcialam uzyskac odpowiedz na nie. Pytanie bylo skierowane do osob, ktore wiedza cos na ten temat. A nie do ludzi, ktorzy tylko innym zazdroszcza.

A ja twierdzę -  baronowo - wkrótce minie zima zła,

Za wiosną zaczną się na nowo nasze słodkie trulla-la.

Twój Jamniczek

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 23:37:14

Nie pytaj na forum tu sami hejetrzy , pożyczą ci jak najgorzej.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 15:11:43

Nie licz na hejterów. Zapytaj księdza on prawdę ci powie

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 17:48:45

W dużym kościele (Floriana), wystrój kościoła to ok. 150 zł. A księdzu dają różnie - 400 zł, 500 zł w zależności ile kto może.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 23:35:51

Nie licz na hejterów. Zapytaj księdza on prawdę ci powie

To oczywiste.Nie pisz bzdur więcej.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Żnin, Kościół, Ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych