Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Śliskie ulice

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 08:56:24

Jadąc rano do pracy na ulicach wjazdowych do Ciechocinka prawdziwa ślizgawka. Kto za to odpowiada. Kto zarządza taką firmą.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 09:03:31

Szanowni kierowcy , szanowni państwo . Mam pytanie bo bardzo interesuje mnie to i wręcz nurtuje każdego dnia.
Mianowicie : dokąd tak wszyscy jeździcie ?
Od rana do wieczora wieczny nieprzerwany ruch samochodów , korki , pośpiech itd. Możecie napisać tu za czym tak gonicie ? W godzinach pracy do południa , w międzyczasie , po południu , wieczorem a nawet nocą wiecznie jeżdżą i jeżdżą ludzie samochodami. Więc pytam : dokąd ?
Proszę o normalne odpowiedzi bo patrząc na to co się dzieje mam wrażenie jakby jeżdżenie samochodem było jedynym kluczowym sensem istnienia człowieka . A to już zalatuje głupota i skrajną zwykła płytka żenada.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 09:17:42

Pracujemy nierobie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 10:14:04

Sami sobie korki robimy bo polowa aut to jezdzi bez sensu bo mozna odległość do 1-2 km wykonac pieszo

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 15:55:04

Tak jest. Przecież w innych miastach własne po to wprowadzono rower miejski i elektryczne hulajnogi

#6 ~nowe chodzenie~

~nowe chodzenie~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 18:25:22

Tak jest. Przecież w innych miastach własne po to wprowadzono rower miejski i elektryczne hulajnogi

Ja widziałem dzisiaj,że taki jeden gościu szerokość drogi pokonywał przechodząc na czworaka.To jest bardzo ekologiczne.A jakby tak spróbował przejść z 1 lub 2 kilometry.....ciekawe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych