Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Slimunox

odchudznaie Slimunox suplement diety

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 20:52:59

Od trzech lat nie mogłam pozbyć się nadwagi. Ostatnio, koleżanka poleciła mi zastosowanie Slimunox. Nie zmieniłam diety. Więc jedyna różnicą jaka jest pomiędzy dniem dzisiejszym a tym co było miesiac temu, to fakt stosowania dodatkowo tych tabletek. I o dziwo, moja waga w tym czasie spadła o 5 kilogramów. Nie wiem co o tym myśleć, czy faktycznie ten suplement ma tak zbawinny wpływ, cvzy to kwestia psychiki, że zaczełam go stosowac i to był impuls?

#2 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:12:21

Moim zdaniem  Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających jakie są obecnie dostępne na rynku

#3 ~bianQa~

~bianQa~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 20:43:35

Tez tak macie, że każda dieta w 100% nie miała sensu, suplementy nie działają tak cudownie jak na reklamach??? tj. W moim przypadku kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Więc sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Meridię, bo o niej dziewczyny pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe, od dłuższego czasu wreszcie dobrze czuję się we własnej skórze. Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Natalią (kom.733 566 390), każdy kto zamawiał od niej wie, że to 100% jakości i pewności. Polecam

#4 ~Sonia~

~Sonia~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 14:12:08

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

#5 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 16:32:14

Mnie udało się stracić w sumie 11 kg przy tabletkach Slimunox. Kuracja trwała w sumie 3 miesiące. Zmieniłam nieco dietę, wprowadziłam wieczorne ćwiczenia. Kurację zakończyłam miesiąc temu i jak na razie właściwą wagę udaje się utrzymywać. Obawiałam się efektu jojo - jak na razie jest ok. Oby to się tylko utrzymało na stałe.

#6 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 18:23:54

Ja zaufałam tabletką które są już znane na rynku.Dzięki Slimunox udało mi się schudnąc 14 kg i to w dość krótkim czasie.W ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się odżywiać tak że teraz nie mam żadnych problemów z utrzymaniem normalnej i prawidłowej wagi.

#7 ~Nika~

~Nika~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 16:50:27

Każdy sposób jest dobry gdy opiera się o sporą aktywność fizyczna i optymalną dietę. Ja dodatkowo wspierałam się suplementem Slimunox który ułatwiał mi odchudzanie i podkręcał jego efekty

#8 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 18:29:25

Ja stosowałam Slimunox przez 3 miesiace. Poleciła mi go koleżanka, której jestem bardzo wdzięczna. W końcu udało mi się pozbyć nadwagi

#9 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 20:00:16

Po skończeniu brania Slimunox mam teraz nowe hobby uwielbiam chodzić na zakupy i kupować takie ciuchy na jakie mam ochotę.A jeszcze rok temu kupowałam ciuchy w rozmiarze 48 i nie miałam zbyt wielkiego wyboru.Teraz to co innego.

#10 ~Kajka~

~Kajka~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 17:41:22

Pierwsze efekty po Slimunox można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Slimunox i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudznaie, Slimunox, suplement diety

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych