Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sławomir Dębski poparł Andrzeja Wiśniewskiego i zrezygnował z kandydowania

Grudziądz PiS RdG Wybory samorządowe Sławomir Dębski Andrzej Wisniewski

109 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 16:36:56

Pan Dębski niech w pierwszej kolejności rozwiąże swoje problemy osobiste, później niech pan znajdzie stałą pracę, która pozwoli płacić na swoje dzieci porozrzucane po świecie i dopiero po tym może pan pokazywać się publicznie i próbować uzdrawiać Grudziądz. Narazie chłopie nie ośmieszaj się!!!!

To jak on chciał sfinansować kampanię? Przecież do tego trzeba pieniędzy. To chyba ściema była z tym kandydowaniem. Od początku nie miałem do niego zaufania. Jeszcze to jego zaplecze...

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 21:07:47

To jak on chciał sfinansować kampanię? Przecież do tego trzeba pieniędzy. To chyba ściema była z tym kandydowaniem. Od początku nie miałem do niego zaufania. Jeszcze to jego zaplecze...

Tak jak Malinowski.Inteligentni wiedzą kto finansuje i w jaki sposób kampanie wyborzce swoich.

#103 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 07:04:02

Bardzo dobrze Panie Sławku.

#104 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 05:17:28

Musicie wszyscy połączyć się przed wyborami, bo rozdawnictwo, sprzedaż, wyprzedaż majątku  i kupowanie ludzi jest głównym mechanizmem trzymania władzy.

#105 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 06:48:39

Bardzo dobrze Panie Sławku.

Dość mądry człowiek.

#106 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 10:50:20

Pan Dębski powinien oddac sprawe do sadu przeciwko cwaniakowi ,;ktory  wypisuje o sprawach osobistych!

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 10:57:48

A w jaki sposób SADownicy pomogą? 

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 15:17:59

Musicie wszyscy połączyć się przed wyborami, bo rozdawnictwo, sprzedaż, wyprzedaż majątku  i kupowanie ludzi jest głównym mechanizmem trzymania władzy.

Jesteśmy z Panem Panie Wiśniewski. Jak nie rozbije Pan "układu wybranych ludzi" w tym mieście to zniszczą, okradną je do końca.

Nigdy mnie tak nikt nie zawiódł jak Malinowski, nidgy nie myślałem że aż tak się stoczy, dla mnie stał się nadętym zarozumialcem, plującym ludziom jawnie w twarz chociaż by samą akcją CBA u swojego przyjaciela Sikory odwołując i powołując go ponownie do swojego "koryta", jak można upaść tak nisko, czy on naprwdę nie widzi, że jest już na samym dnie?

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 15:25:06

Jesteśmy z Panem Panie Wiśniewski. Jak nie rozbije Pan "układu wybranych ludzi" w tym mieście to zniszczą, okradną je do końca.

Nigdy mnie tak nikt nie zawiódł jak Malinowski, nidgy nie myślałem że aż tak się stoczy, dla mnie stał się nadętym zarozumialcem, plującym ludziom jawnie w twarz chociaż by samą akcją CBA u swojego przyjaciela Sikory odwołując i powołując go ponownie do swojego "koryta", jak można upaść tak nisko, czy on naprwdę nie widzi, że jest już na samym dnie?

Ja tam jestem przeciwko panu, panie Wiśniewski. Potrafi pan tylko obrażać mieszkańców i banialuki opowiadać. Nikt mnie tak nie zawiódł jak pan. Zaciąg Pana M.S. torównież pańska sprawa, jak odanie bloków tbso-owi, wystrawienie dziadowskich solanek i inne pana co najmniej kiepskie pomysły.

Jak pan mógł tak nisko upaść, nie mieć krzty honoru żeby kandydować w mieście, którego mieszkańców pan tak "poetycko" określił - wstyd!!!

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 22:11:03

Ja tam jestem przeciwko panu, panie Wiśniewski. Potrafi pan tylko obrażać mieszkańców i banialuki opowiadać. Nikt mnie tak nie zawiódł jak pan. Zaciąg Pana M.S. torównież pańska sprawa, jak odanie bloków tbso-owi, wystrawienie dziadowskich solanek i inne pana co najmniej kiepskie pomysły.

Jak pan mógł tak nisko upaść, nie mieć krzty honoru żeby kandydować w mieście, którego mieszkańców pan tak "poetycko" określił - wstyd!!!

Przecież dla tego Buraka liczy się tylko kasa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grudziądz, PiS, RdG, Wybory samorządowe, Sławomir Dębski, Andrzej Wisniewski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych