Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skuteczny Dietetyk Bydgoszcz

dietetyk Bydgoszcz dieta

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 08:12:37

Witam,

Chciałabym skorzystać z usług dietetyka,  który jest skuteczny i dobry w tym co robi. Na rynku pełno pseudo-dietetyków z wątpliwymi kompetencjami. Może ktoś korzystał z usług fachowca i może polecić kogoś z Bydgoszczy?

Z góry dziękuję.

#2 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 11:18:40

Spróbuj z Natur House, mają 3 placówki, ja korzystałam z tej przy ulicy Długiej. Wizyty nic nie kosztują, płącisz tylko za suplementy. Wizyty kontrolne co tydzień. Traciłam kilo na tydzień, po 3 miesiącach uzyskałam 'swoją wagę'. Później stabilizacja i efekty jojo nie ma :)

#3 Tomek Skorczewski

Tomek Skorczewski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 19:52:47

Zapraszam do Poradni Zdrowego Odchudzania.

Znajdujemy się w samym centrum Bydgoszczy.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 21:23:06

Dietetyk co prawda ułoży Ci dietę, ale tak na prawdę w internecie jest wszystko i jak dobrze poszukasz to znajdziesz dla siebie każdą dietę i jak poczytasz podstawy to będziesz wszystko wiedziała. Ja stronie od takich osób, wolę sama się sobą zająć. Dobra dieta + suplementacja (ja używam therm line fast) + program ćwiczeń i od razu spadłam 3kg w 2 tygodnie a to dopiero początek ;)

#5 Kasia.W

Kasia.W

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 14:52:52

Cześć, ja osobiście polecam Panią Karinę z Naturhouse na wyżynach. Punkt mieście się na ulicy Ku Wiatrakom 42. Dieta prosta, łatwa do przyrządzenia, mega wsparcie dietetyka. Schudłam już 8kg. Oby tak dalej. :)

#6 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 20:24:01

Faktycznie trafić na naprawdę dobrego dietetyka wcale nie jest prosto. Sama zanim znalazłam swojego w Centrum Medycznym Awimed to przeszłam przez dwóch innych.  Ich diety nic nie pomagały a do tego były drogie. Teraz mam taką która daje efekty i jest dopasowana do moich możliwości finansowych. A i trzeba pamiętać że dietetyk to nie czarodziej i na zmianę sylwetki na lepszą trzeba jednak trochę odczekać. 

#7 ~Daria W~

~Daria W~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 13:48:45

Witam

Jeśli dalej poszukiwania trwają nowo otwarty gabinet Ujemna KALORIA zaprasza. 

#8 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 11:07:32

Polecam 

Poradnia Żywieniowa Magdalena Maciejewska

ul. Sobieskiego 2a

kom 790-871-090

#9 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 17:24:19

Polecam

Dietetyk Agnieszka Kos

Gabinet Ujemna Kaloria

ul. Powstańców Warszawy 1a/2 
85-681 Bydgoszcz

tel. 601-879-855

#10 KarolinkaTrycz

KarolinkaTrycz

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 09:27:15

Polecam Ci Panią Joannę Witkowską, która przyjmuje w gabinecie Projekt Zdrowie. Bardzo ciepła, otwarta osoba, przede wszystkim doświadczona i motywująca. Prowadzi mnie od jakiegoś czasu i czuję, że jestem w dobrych rękach. Nie mogłam schudnąć po ciąży, a będąc w niej przytyłam 20 kg. Zostało mi z 10 kg do zrzucenia. Chcę poczuć się lepiej, mieć więcej siły, zapału, a siedzenie przy dziecku w domu niestety sprawia, że zapomina się o aktywności, je się szybko, cokolwiek. Moja mała była dość wymagającym dzieckiem, więc nie miałam czasu gotować czy zadbać o siebie. Postanowiłam to zmienić z dniem, kiedy dziecko poszło do żłobka. Teraz przede wszystkim stosuję się do przygotowanej dla mnie diety, piję dużo wody (musiałam się tego praktycznie nauczyć), więcej się ruszam (lekkie ćwiczenia na macie w domu wieczorem). Mam nadzieję, że z czasem będzie tylko lepiej. Póki co kupuję już ubrania o rozmiar mniejsze więc jestem na dobrej drodze i tego będę się trzymać. Więc polecam Panią Joannę i Projekt Zdrowie - świetne miejsce. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dietetyk, Bydgoszcz, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych