Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Skuteczne Odchudzanie

Dieta Bądź Fit Odchudzanie Zbędne Kilogramy Suplementy Diety Głodówka Aktywność Fizyczna Tłuszcz

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~justiw25~

~justiw25~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 10:27:03

Skutecznie odchudzanie to nie tylko dieta czy suplementy diety ale przede wszystkim nasze nastawienie i stosunek do jedzenie. Jeżeli tego nie zmienimy to żadna dieta nie będzie skuteczna. Ja swoje podejście zmieniłam z pomocą mojej diet coach - Oli Łomzik, która jest świetną osobą i zna się na swojej pracy. W tym momencie mój cel -20kg jest coraz bliżej a ja czuję się o wiele lepiej we własnym ciele niż wcześniej. 

#22 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 19:51:02

Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego środka wspomagającego odchudznaie jak Foreverslim. Ja po 3 miesiącach stosowania tych tabletek pozbyłam się 13 kilo

#23 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 14:27:48

Na odchudzanie najlepszy jest sport i zdrowa dieta. Cudowne środki na odchudzanie nie istnieją, jednak odpowiednia suplementacja jest bardzo potrzebna. Ja np. po każdym treningu robiłam sobie koktajl białkowy, najbardziej lubiłam truskawkowy od Eco&Fit. Byłam po nim syta, a mięśnie lepiej się regenerowały. Wydaje mi się, że właśnie dzięki połączeniu diety z ćwiczeniami i shakami osiągnęłam swój cel. 

#24 naarie

naarie

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 10 październik 2019 - 14:20:21

Cudownych środków na odchudzanie nie ma, ale można wybrać sposób odpowiedni dla siebie. Poszukaj na przykład odpowiedniego cateringu dla siebie lub sprawdź na stronie caterobazar.pl/catering-dietetyczny-gdansk z pewnością znajdziesz dla siebie skuteczny sposób.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dieta, Bądź Fit, Odchudzanie, Zbędne Kilogramy, Suplementy Diety, Głodówka, Aktywność Fizyczna, Tłuszcz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych