Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Skuteczne Odchudzanie

Dieta Bądź Fit Odchudzanie Zbędne Kilogramy Suplementy Diety Głodówka Aktywność Fizyczna Tłuszcz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~justiw25~

~justiw25~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 10:27:03

Skutecznie odchudzanie to nie tylko dieta czy suplementy diety ale przede wszystkim nasze nastawienie i stosunek do jedzenie. Jeżeli tego nie zmienimy to żadna dieta nie będzie skuteczna. Ja swoje podejście zmieniłam z pomocą mojej diet coach - Oli Łomzik, która jest świetną osobą i zna się na swojej pracy. W tym momencie mój cel -20kg jest coraz bliżej a ja czuję się o wiele lepiej we własnym ciele niż wcześniej. 

#22 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 19:51:02

Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego środka wspomagającego odchudznaie jak Foreverslim. Ja po 3 miesiącach stosowania tych tabletek pozbyłam się 13 kilo

#23 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 14:27:48

Na odchudzanie najlepszy jest sport i zdrowa dieta. Cudowne środki na odchudzanie nie istnieją, jednak odpowiednia suplementacja jest bardzo potrzebna. Ja np. po każdym treningu robiłam sobie koktajl białkowy, najbardziej lubiłam truskawkowy od Eco&Fit. Byłam po nim syta, a mięśnie lepiej się regenerowały. Wydaje mi się, że właśnie dzięki połączeniu diety z ćwiczeniami i shakami osiągnęłam swój cel. 

#24 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 14:10:44

Dla każdego co innego jest najlepsze, nie da się jasno i jednoznacznie określić co będzie akurart dla ciebie najskuteczniejsze. Dla  mojej przyjaciółki najskuteczniejsze okazały się warsztaty z  diet coachingu u Oli Łomzik, po latach walki samej ze sobą udało jej się osiągnąć swój własny cel

#25 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 22 październik 2019 - 10:04:21

skuteczne odchudzanie ma miejsce wtedy, kiedy dieta jest odpowiednio zbilansowana, dodatkowo chodzi się na treningi i nie podjada.

#26 ~debowska90~

~debowska90~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 20:28:46

Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje Biphasic Slim problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam te tabletki koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Biphasic Slim to na prawdę dobry wybór, zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu a jednocześnie daje "kopa" energii. Jesli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie - Ada (kom.731 154 299). Pzdr

#27 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 08:27:56

Zaczynając dietę warto skorzystać z przykładowej diety. Na stronie Eco and Fit zamawiając zestaw próbek ich koktajli białkowych masz w gratisie plan dietetyczny i treningowy. Jeśli dobrze pamiętam to dostajesz też tabele, w której możesz notować swoje wymiary.

#28 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 15:13:05

Ja schudłam dzięki happy-diet.pl, genialny catering domowy. Nie chciało mi się przygotowywać odpowiednich potraw a tutaj wszystko gotowe. Polecam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dieta, Bądź Fit, Odchudzanie, Zbędne Kilogramy, Suplementy Diety, Głodówka, Aktywność Fizyczna, Tłuszcz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych