Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skok śmierci

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 09:57:35

Ale ty masz pusty łeb postaw się wtedy co rodzina czuje bezmózgowcu.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 10:34:42

wyrazy wspolczucia. jednak tak zapytam, bo mnie jako osobe wierzaca to zawsze nurtuje... na jakich zasadach samobojcy maja msze w kosciele i sa chowani na cmentarzu przez ksiedza? samobojstwo to grzech smiertelny.... znajomej corka tez wiele lat temu to zrobila i ksiadz bodajze z lotniska nie wyrazil zgody... musieli chowac w innej parafii i cmentarzy poza miastem, chyba w okoninie...

Ciebie pochowają na 100% z wściekłymi psami.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 10:47:36

Ty wierzący pustaku brednie zatrzymaj dla siebie .

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 14:13:13

Powiem szczerze ze tez sie nad tym zastanawialem, nie wiem po co te wyzwiska, kolega grzecznie zapytał. Wiem ze msza odbyla sie w parafi na rządu ( skąd byla Oliwia ) może ksiądz przymknoł oko

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 14:42:22

To było dziecko, ksiądz musiałby byc największym draniem gdyby odmówił pochówku. Niech to dziecko spoczywa w pokoju.
Nie wyobrażam sobie nawet tragedii jaka przeżywa rodzina.
Wspolczuje z całego serca.

#26 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 15:12:47

ja pytalem normalnie, nie mialem zadnego zlego zamiaru

corki mojej znajomej (a miala wtedy z 15 lat) po prostu nie pochowano i juz wielokrotnie tez tutaj na forum przy okazji takich tragedii byl o tym watek, ze jak to jest z kosciolami, ze niektore sie zgadzaja, inne nie, a samobojstwo niezaprzeczalnie jest po prostu grzechem ciezkim i niewybaczalnym

przykre jest to co sie stalo, strasznie mi zal tej dziewczynki, jej rodzicow, przyjaciol, znajomych...

to okropne, ze takie mlode osoby odchodza z tego swiata i jeszcze jak strasznie musza cierpiec, ze same do tego doprowadzaja...

straszne co dzieje sie z tym swiatem...

#27 ~Gibgibon skład~

~Gibgibon skład~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 16:10:58

Mam bardzo stary odkurzacz dlatego też postanowiłem kupić nowy.Po przyjściu do domu i rozpakowaniu,włożyłem rure w odbyt i uruchomiłem urządzenie,to było niesamowite,posprzątałem i latałem jak małysz po pokoju

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 16:13:19

W mózgach się pier....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych