Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep u Bazi na Chełmińskiej

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:20:57

Nie wiem czy Bazia w swoim sklepie spożywczym cos płaci swoim pracownicom ale kiedy się tam nie wejdzie to strzelają ryje, są niemiłe jednym słowem jakby pracowali za karę. Jak nie nadają się do pracy z klientami to niech wyp..... do pracy na produkcję. W szczególności gruba Natalia to jakiś dramat wredna grubaska.

#2 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:22:53

Od dawna zastanawialem się jak to możliwe że nie ma jeszcze tego tematu na forum na Natalie narzeka każda osoba która jest przez nią obsluzona

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:24:15

Nie wiem czy Bazia w swoim sklepie spożywczym cos płaci swoim pracownicom ale kiedy się tam nie wejdzie to strzelają ryje, są niemiłe jednym słowem jakby pracowali za karę. Jak nie nadają się do pracy z klientami to niech wyp..... do pracy na produkcję. W szczególności gruba Natalia to jakiś dramat wredna grubaska.

Musi płacić aż za dużo, bo jak nie to co je wtedy grubaska?    :D

#4 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:26:32

Haha ja omijam ten sklep szerokim łukiem wolę pójść 100 metrów dalej, traci klientów przez obsługę

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 13:30:45

Zwolnić w trybie natychmiastowym!!!!

#6 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 16:34:03

Ludzie zastanówcie się co piszecie. Każdy wygląda inaczej i nikogo to nie powinno interesować. Powinniście spojrzeć na siebie a wtedy kogoś oceniać. Każdy miewa zły dzień i nie zawsze musi mieć dobry humor. Jeżeli aż tak wam nie podoba się wygląd pani Natalii to powiedzcie jej to w prost a nie piszecie takie rzeczy na forum. ;)

#7 ~Abc s~

~Abc s~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 17:52:04

Sam ku*** smierdzisz....od Pani Natalia zawsze ładnie pachnie....a ci co wymuslaja takie głupoty niech sie za robotę wezmę bo widze ze w głowie sie pier***i

#8 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 18:31:18

Ludzie naprawdę wam się nudzi jak można oczerniac ludzi w ten sposób praca sprzedawcy to nie jest taki miód proszę postawić się na miejscu pracującej ile marudnych i wybrednych klientów musi wysłuchać dlatego bywają gorsze dni jak każdemu zresztą

#9 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 19:16:49

Ludzie wy serio nie myślicie co piszecie? To co tu się dzieje jest żałosne. Od Natali nie śmierdzi tak jak twierdzicie tylko pachnie. Jeżeli ktoś wchodzi do sklepu po nie miłym kliencie to logiczne, że zapach w sklepie jest nieprzyjemny. Zainteresujcie się sobą i swoim wyglądem a nie oceniacie innych. Niech każdy kto jest taki mądry stanie za ladą i obsłuży kilka osób które potrafią być bardzo nie miłe i nie mają szacunku do sprzedawców. Wydaje mi się że szacunek należy sie każdemu bo wtedy odrazu lepiej się pracuje. Nie pozdrawiam osób które piszą takie głupoty ;)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 20:35:28

Gdzie ten sklep

#11 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 20:41:50

Witam wszystkich Anonimów. :D
Jeżeli macie do mnie jakiś problemik to zapraszam osobiście, porozmawiamy sobie:) każdy potrafi być mądry w internecie. Bardzo mnie ciekawi czy te ODWAŻNE osoby wszystkie są takie idealnie piękne, szczuplutkie, gustownie ubrane,itd. Takie, że ah i eh. Oczywiście to jest forum, każdy ma prawo napisać swoje zdanie. Ja osobiście te Wasze zdania mam gdzieś.Nie sądzę, żebym odstraszała klientów. Mówicie sobie co chcecie. Każdy jest taki cwany, uczy innych kultury. A ½ osób, która wchodzi do sklepu nie potrafi powiedzieć dzień dobry czy do widzenia,a o "poproszę" już nawet nie będę wspominać. Łoooo ktoś napisał też, że śmierdzę? To mnie teraz rozbawiło najbardziej:) nazwę to głupotą z palca wyssaną:D
Ja też jestem tylko człowiekiem mam prawo mieć gorszy dzień, wstać lewą nogą i tylko dlatego, że komuś nie podoba się mój wyraz twarzy, no sorry ale nie zrobię sobie operacji z tego powodu. Znam swoją wartość, jak kogoś dobrze nie znam to nie oceniam. Mama mnie uczyła, że nie ocenia się książki po okładce. Cieszę się, że mam taką mądrą mamę i wychowała mnie tak, żeby nie sprawiać przykrości innym tylko dlatego, że np. ktoś jest gorzej ode mnie ubrany;] ja może i jestem grubsza, ale na pewno mam więcej oleju i rozumu w głowie niż anonimki, które mi ubliżają bo mnie nie lubią :P pozdrawiam.
PS. Tak naprawdę nikt nie jest w tych czasach do końca anonimowy. Każdy zostawia ślad, więc bez problemu można sprawdzić kto to pisał;)

#12 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 20:51:21

Gdzie ten sklep

Chełmińska 17 zapraszamy!

#13 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 20:51:35

Gdzie ten sklep

Chełmińska 17, serdecznie zapraszamy. Na pewno nie odstrszę nikogo zapachem. :)

#14 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 20:51:56

Gdzie ten sklep

Chełmińska 17, serdecznie zapraszamy. Na pewno nie odstrszę nikogo zapachem. :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 21:32:52

Brawo Pani Natalio

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 21:55:53

Większość osób mieszkających na tej ulicy nie pracuje żyje z mops’u ,ja osobiście robię zakupy w tym sklepie i nie mogę narzekać na obsługę panie bardzo miłe i pomocne. Tak jak powyżej piszą każdy miewa gorszy dzień, gdyby klienci nie byli by tacy wybredni i wymagający też lepij by się pracowało, każda osoba która wypisuje takie bzdury niech spróbuje stanąć po drugiej stronie po tym może wyrażać swoje zdanie na ten temat mówię to z własnego doświadczenie bo tez kiedyś pracowałam w sklepie nie jest to łatwy zawód.. Więc zanim coś piszesz pomyśl dwa razy bo każdy ma uczucie i nie wygląd świadczy o człowieku, a osoby wypisujące to bzdury widocznie są mało inteligentne.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 22:16:12

#18 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 22:25:11

[quote name="Michał" post="3599081" timestamp="1554898857"]
Nie wiem czy Bazia w swoim sklepie spożywczym cos płaci swoim pracownicom ale kiedy się tam nie wejdzie to strzelają ryje, są niemiłe jednym słowem jakby pracowali za karę. Jak nie nadają się do pracy z klientami to niech wyp..... do pracy na produkcję. W szczególności gruba Natalia to jakiś dramat wredna grubaska.[/
Hahah myśle że osoby nie pracujące żyjące z 500+ i z innych instytucji mają więcej pieniędzy niż one które użerają się z tymi jak te osoby którym się nudzi i wypisują takie bzdury jak na tym forum widać brak zajęcie ale co zrobisz tylko przeczytać i olać to. Zastanów się czy ty byś się nadawał do tej pracy i zadaj sobie jeszcze jedno pytanie czy nadajesz się do jakiej kolowiek pracy...

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 23:16:38

Zgadzam.sie z Panią Natalia. Naprawdę dużo ludzi nie mają kultury by pow dzień dobry itp. Sama pracuje w takim samym fachu i naprawdę nie raz człowiek ma zły dzień itp. Ale nie każdy tego rozumie. A jak piszecie osobach koszystajac z mopsu, 500 plus to dzięki takim ludzia jak my macie to. Bo my na was pracować musimy żeby państwo wam dało.

#20 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 17:40:53

Ludzie pomyślcie ile lat życia wam zostało,czy warto je tracić na takie pierdoły?
"Grubaska",a jakby była chuda byłaby fajniejsza?
A może ruda?albo piegowata?albo...
Znajdźcie sobie jakieś hobby,jakąś pasję i dajcie spokój sprzedawcy,listonoszowi,urzędnikowi oni tylko pracują tak jak wszyscy.
Czy sobie nie macie nic do zarzucenia?
Ludzie bez skazy?
Chodzące ideały?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych