Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sklep obuwniczy

obsługa opinie

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 15:00:48

podsunąć temat i proszę..... no to może teraz o jakimś odzieżowym na 21 stycznia

#22 ~D~

~D~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 15:08:36

A ja w dalszym ciągu nie wiem o który sklep chodzi.......

widocznie mało chodzisz u nas na zakupy pewnie jeżdzisz po galeriach tak jak ja tam to już zupełny brak obsługi i człowiek sam potrafi się obsłużyć i jakoś nikt nie obgaduje i się nie skarży a u nas w tej zasranej mieścinie zawsze się ktoś znajdzie ''GOSC''

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 20:00:35

W tym (w wymyślaniu i obgadywaniu) najlepszy jest troll rypiński - glazurnik.

Uruchomi swoje klony ( teraz ujada najczęściej jako gość i czasem bis) i " wiśta wio " nakręci niejeden temacik. I nie tylko o kościele, pis-e,  Olkop-ie, burmistrzu, wójcie brzuskim, mirunku i fajkach, KDSH czy innych sklepach, ale w wielu, wielu innych dziedzinach.

To "pracowity" - etatowy dyżurny i POrządkowy - forumowy znafca.

Ty jak widać też nie próżnujesz bo co temat ci nie pasuje to buch i na wyżej wymienionego :)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 20:22:58

W tym (w wymyślaniu i obgadywaniu) najlepszy jest troll rypiński - glazurnik.

Uruchomi swoje klony ( teraz ujada najczęściej jako gość i czasem bis) i " wiśta wio " nakręci niejeden temacik. I nie tylko o kościele, pis-e,  Olkop-ie, burmistrzu, wójcie brzuskim, mirunku i fajkach, KDSH czy innych sklepach, ale w wielu, wielu innych dziedzinach.

To "pracowity" - etatowy dyżurny i POrządkowy - forumowy znafca.

Myślę że powinieneś zgłosić się do fundacji soyerka i poprosić o adres dobrego specjalisty bo u ciebie z głową to raczej nie hallo

#25 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 21:55:32

Myślę że powinieneś zgłosić się do fundacji soyerka i poprosić o adres dobrego specjalisty bo u ciebie z głową to raczej nie hallo

????

#26 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 22:34:34

Nie wiedziałem że.on dysponuje adresami dobrych specjalistow.To dlaczego jemu nie pomogli? A jeszcze może płacić kazałby za wskazanie adresow bo przecież wiadomo nic za darmo nie ma.

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 13:09:12

Nie ma sie co dziwić. Za dziekuje kowal konia nie podkuje . Informacja jest usługą niematerialną i też kosztuje.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 07:35:36

W internecie są informacje i płacić za nie nie trzeba.

#29 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 17:36:32

Tak,tak ten sklep to porazka. Siedzą i obgadują a klientem wcale się nie zajmują.

pozwalniać wszystkie ,wymienić na inne.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 10:23:53

nie polecam sklepu Pilsudskiego u szewczyka buty chinszczyzna tragedia

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 08:53:49

nie polecam sklepu Pilsudskiego u szewczyka buty chinszczyzna tragedia

Ale cena dobra. Pochodzisz troche i bez żalu wyrzucisz.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:46:39

Za dobre i wygodne buty ze skory trzeba zapłacić dużo - fakt ale to sie płaci .Jakość idzie w parze z ceną.

#33 ~krabsko~

~krabsko~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 15:53:58

Nie do końca, zależy gdzie kupujesz, te buty które kupowałam na mieście były rzeczywiście drogie, ale dalej to już robiłam zamówienia w sieci i to na prawdę się opłaca. Oczywiście - trzeba mieć porządnie stopę wymierzoną.

#34 ~veva~

~veva~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 14:38:01

ktoś serio odpowie normalnie na pytanie o jaki sklep chodzi?

#35 ~gortos~

~gortos~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 15:50:02

W sieci kupuję najczęściej, przez Merg. Jest znacznie taniej, wybór większy, dużo fajnych okazji, można naprawdę ciekawie tracić. A na mieście? To już nie dla mnie, nie ten wybór, nie te stawki. Jako że za każdym zamówieniem fajnie trafiam z tymi butami, to nie ma co kombinować.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 22:34:29

ha hallo hallo czuwa ekipa od wyzywania stowarzyszenie 

gryzmołów i nieudaczników gdzie mózg pracuje na klawiaturze bo tylko tego sie nauczył gdzie logika kończy sie na dwa razy dwa

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 01:41:00

Tak,tak ten sklep to porazka. Siedzą i obgadują a klientem wcale się nie zajmują.

pozwalniać wszystkie ,wymienić na inne.

Napierajcie na własciciela to może je pozwalnia a ja tam sie dostanę. Będę bardzo miła dla was i sprzedam wam wszystkie te piękne buciki, 

Zawsze do waszych usług Krysia. 

Kocham was wszystkich

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 01:51:33

Za dobre i wygodne buty ze skory trzeba zapłacić dużo - fakt ale to sie płaci .Jakość idzie w parze z ceną.

ktoś serio odpowie normalnie na pytanie o jaki sklep chodzi?

Nie przesadzaj z Tą jakością. Jak firma  Adidas, cena ciuchow wysoka tylko jakość chu-jowa i też szyte w Chinach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: obsługa, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych