Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep MARTES nie uznaje reklamacji obuwia i oszukuje UWAGA

71 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 22:10:21

Potwierdzam. Oszuści u których nic już w życiu nie kupię.

Kupiłam u nich buty zimowe na grubej podeszwie i założone dosłownie kilka razy, wyglądają jak nówki, odkleił się kawałek podeszwy. Reklamacja odrzucona pod pretekstem przemoczenia butów.

Widocznie też źle konserwowałem klej do butów :)))

Wygląda na to, że sprzedają buty najgorszej jakości stąd taka polityka odrzucania reklamacji.Ja kupiłam u nich drugi i ostatni raz buty. Więcej mnie nie nabiorą oszuści.

#62 ~Arextar~

~Arextar~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 09:32:39

Oleśnica to samo dziady

#63 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 12:52:08

W Chełmie sytuacja, jak wyżej. Pękł materiał w korkach do gry w piłkę (po 4 m-cach użytkowania max 3 razy w tygodniu)W odpowiedzi na reklamację - Źle dopasowana stopa do obuwia (w jednej odpowiedzi - obuwie zbyt duże, a w kolejnej zbyt ciasne???!!!). Odradzam zakupów w tym sklepie!!!

#64 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 16:39:50

Gdańsk - Martens - Alfa  buty po kilku miesiącach rozleciały się. Po reklamacja 3 razy udrzucona w tym ostatni raz reklamowałem wraz z orzeczeniem biegłego sądowego d/s obuwia. 
Tym razem czas iść do sądu. Za ten sklep już dawno ktoś sie powinien zabrać bo to co oni robią z klientami to jest katastrofa, kpina i oszukaństwo. 

#65 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 14:33:38

A ja miałam rzeczoznawcę, potem do sądu i wygrałam zwrot kosztów z odsetkami

Witam. Jak wyglądał etap sądowny? tzn.gdzie to Pani zgłosiła i co dalej? dziękuję za odp.

#66 ~Oszukana~

~Oszukana~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 17:46:07

W Siedlcach to samo!!!!!!

Buty NIKE  kupione 3 miesiące temu i siatka zaczęła pękać a buty nałożone kilka razy. Więc zareklamowałam a tu dzisiaj odmowa. Jutro zobaczę co napisali w uzasadnieniu.

Oszuści !!! będę to każdemu powtarzać i nigdy więcej tam nie kupię.

#67 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 22:53:35

Nysa. Taka sama sytuacja. Jak czytam Wasze posty to dochodzę do wniosku, że oni wszystkim klientom wysyłają to samo odmowne pismo, podmieniając tylko dane. W moim przypadku wymieniono kilkanaście przyczyn odmowy. Omijać MARTES SPORT szerokim łukiem !!

#68 ~Marzenka~

~Marzenka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 13:45:04

Miałam to samo, przy odwołaniu nie obeszło się bez rzeczoznawcy. Polecam to rozwiązanie!

#69 ~Tynka~

~Tynka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 15:36:52

Miałam to samo, przy odwołaniu nie obeszło się bez rzeczoznawcy. Polecam to rozwiązanie!

A polecisz kogoś? Od tych ofert w necie można po prostu oszaleć...

#70 ~Marzenka~

~Marzenka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 18:14:48

A polecisz kogoś? Od tych ofert w necie można po prostu oszaleć...

Ja korzystałam z usług Rzeczoznawców Maj. Współpraca z nimi przebiegłą naprawdę szybko i sprawnie, zatrudniają prawdziwych ekspertów, a nie jakichś przypadkowych ludzi, także z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić :)

#71 ~Ak~

~Ak~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 19:58:02

We Wrocławiu w sklepie Magnolia tak samo. Po 3 mosoacach puścił. Szew na jednym bucie to stwierdzili ze but zpsatl wyprany i zle konserwowany ale oczywiście nie zostawię tak tego

#72 ~Ak~

~Ak~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 19:59:59

We Wrocławiu w sklepie Magnolia tak samo. Po 3 miesiacach puścil szew na jednym bucie. Stwierdzili ze but zostal wyprany i zle konserwowany. Oczywiście nie zostawię tak tego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych