Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep MARTES nie uznaje reklamacji obuwia i oszukuje UWAGA

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:19:55

Reklamacja butów adidas za ok 300 zł odrzucona. Buty używane do biegania przez miesiąc. Przestrzegam wszystkich przed kopiowaniem w tej sieci. Co do butów...widać adidas już nie jest tak solidną marką jak dawniej. Ka już nie kupię w sieci martes i butów adidas. Zakupy a galerii alfa w grudziądzu

#42 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:20:16

Reklamacja butów adidas za ok 300 zł odrzucona. Buty używane do biegania przez miesiąc. Przestrzegam wszystkich przed kopiowaniem w tej sieci. Co do butów...widać adidas już nie jest tak solidną marką jak dawniej. Ka już nie kupię w sieci martes i butów adidas. Zakupy a galerii alfa w grudziądzu

#43 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 18:19:41

Oszukują. Buty adidas rozpadły się po miesiącu użytkowania. Reklamacja odrzucona. Nie kupujcie w tej sieci

#44 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 21:39:01

Witam wczoraj zadzwoniłem do firmy puma polska z prośbą o interwencje w sprawie mojej reklamacji w martensie i dowiedziałem się , że martens kupuje od nich buty wraz z odpowiedzialnością ,a przez to mają niższą cenę.Więc teraz wiem czemu nie mają interesu uznając reklamacje bo sami ponoszą ich koszty.Pozdrawiam

#45 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:49:47

Rękawice bramkarskie Nike kupione w martensie.

#46 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 11:00:11

16.08 kupiłem dziecku rękawice bramkarskie. 24.09 Oddałem je do reklamacji ponieważ zrobiły sie mocne przetarcia w wewnętrznej części rękawic. Oddałem je do reklamacji i dostałem odpowiedź negatywną że uszkodzenie jest uszkodzeniem mechanicznym nie podlegającym reklamacji i że podczas tak krótkiego czasu były niewłaściwie używane !!!! To jak można niewłaściwie używać rękawic bramkarskich ? Przecież służą chyba do łapania piłki a nie do postawienia je na komodzie i oglądania. Pi 10 dniach , gdzie były używane może 5 razy. Co mam teraz się sądzić o rękawice za 50zl ? Odradzam tego sklepu.

#47 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 11:00:37

16.08 kupiłem dziecku rękawice bramkarskie. 24.09 Oddałem je do reklamacji ponieważ zrobiły sie mocne przetarcia w wewnętrznej części rękawic. Oddałem je do reklamacji i dostałem odpowiedź negatywną że uszkodzenie jest uszkodzeniem mechanicznym nie podlegającym reklamacji i że podczas tak krótkiego czasu były niewłaściwie używane !!!! To jak można niewłaściwie używać rękawic bramkarskich ? Przecież służą chyba do łapania piłki a nie do postawienia je na komodzie i oglądania. Pi 10 dniach , gdzie były używane może 5 razy. Co mam teraz się sądzić o rękawice za 50zl ? Odradzam tego sklepu.

#48 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 20:22:44

Kupiłem buty adidas po miesiącu biegania tj ok 100 km buty przetrały sie na piecie i co ciekawe oba. Reklamacja w sklepie Martes została odrzucona powód to uszkodzenie mechaniczne. Dla przykładu opiszę sytacje z Decathlon: kupiłem buty do biegania marki kaneli po czterech miesiącach tj po ok 600 km biegu zauważyłem że oba się przetarły na piecie, zaniosłem buty do sklepu i od razu otrzymałem zwrot pieniędzy. 

Nie polecam sklepu Martes. Wszystko miało miejsce w Radomiu.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 22:37:26

Jak naumiesz się biegać to nie będziesz nieoskrobanymi pietami butuw psuł. Psujo jedna ty.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 16:10:20

W Gliwicach w Forum również ekspert od reklamacji jest ortopedą bo stwierdził że syn ma wadę chodzenia nie widząc jak chodzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych