Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep MARTES nie uznaje reklamacji obuwia i oszukuje UWAGA

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ewelin~

~Ewelin~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 11:32:26

Również nie jestem zadowolona z tej firmy synowi buty się rozpruły i rozkleiły oczywiście reklamacja nie uznana

#22 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 05:32:21

Witamy. Reklamacja zostala rozpatrzona. Decyzja : Odmowa. Prosimy o dokonczenie procesu reklamacji w sklepie Martes Sport Europa Centralna Taki sms że sklepu. Buty 4 miesiące dziś zobaczę jaka przyczyna odmowy dodam że pękła podeszwa na piętach w obydwu butach tak samo.

#23 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 10:14:24

Po 4 miesiącach obuwie uległo naturalnemu starciu stopień starcia zależy od intensywność użytkownika oraz specyfikacji chodzenia. Tak uzasadnuł pracownik obsługi reklamacji.

#24 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 21:02:12

Martens Sport- reklamacja
Też właśnie dostałam smsa od Martens. Jestem z Legnicy. Trzeba by to poruszyć dalej. Buty Nike po 5 miesiącach się rozlatują, siateczka nie wytrzymuje naprężenia i puszczę na połączeniu ze skórą. Palce widać na zewnątrz juz, dramat. Nigdy nie reklamowałam butów, inne Nike trzymają się przez wiele lat a te to tandeta! Jutro idę po odbiór, choć dostałam smsa że odmowa. Chyba pierwszy raz wybiorę się do sądu bo to oszukańcza kpina! Bojkotujmy ten sklep!!! Ja na prwno nic tam juz nie kupię!!!!

#25 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:31:16

W Inowrocławiu też negatywne rozpatrzenie reklamacji. Sandały niewiele użytkowane puścił szew

#26 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:31:28

W Inowrocławiu też negatywne rozpatrzenie reklamacji. Sandały niewiele użytkowane puścił szew

#27 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:31:48

#28 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:32:06

#29 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:32:20

#30 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:32:33

#31 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:32:53

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 22:31:10

A w Martes Sport w Działdowie bez problemu reklamowałam buty 4 razy i każda rozpatrzona pozytywnie nie mierzcie wszystkich jedna miarą 

#33 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 19:26:21

U mnie to samo, drogie spodnie Nike - przetarły się a nie były często użytkowane i odrzucili moja reklamacje.

#34 ~Emi~

~Emi~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 20:28:25

To ja mam zupełnie inne doświadczenia. Dużo bardziej pozytywne. Sklep martes w Iławie-pełna kultura i szacunek do klienta. Buty reklamowane po około miesiącu użytkowania. Reklamacja załatwiona praktycznie od ręki. Bezproblemowy zwrot gotówki. Wiec to chyba wina obsługi i jej podejścia do sprawy. W Iławie pierwsza klasa!!!

#35 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:04:04

A ja miałam rzeczoznawcę, potem do sądu i wygrałam zwrot kosztów z odsetkami

A ja miałam rzeczoznawcę, potem do sądu i wygrałam zwrot kosztów z odsetkami

Jeżeli mogę dopytac o szczegóły. jakie były koszty sprawy sadowej, jaki argument podał sklep w odmowie itp sklepu

#36 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 22:22:45

Witam wszystkich.Niestety spotkał mnie ten sam problem z dwoma parami butów sportowych syna . Buty rozpadały się zwykle po miesiącu i  dwóch . Pisma jakie otrzymałem tylko mnie rozśmieszyły i wkurzyły, typu cyt "buty były wyprane i dla tego klej puścił"(prane po miesiącu )kpina.Ostatnie zdanie brzmiało że Martens sport nie widzi innej niż sądowa  droga aby uzasadnić roszczenie.Myślę że powinniśmy dać im to czego chcą.Minowicie myślę o złożeniu przeciwko nim pozwu zbiorowego bo tylko dużą grupą jesteśmy w stanie zmusić ich do oszukiwania ludzi .Co państwo n to?

#37 ~neutralna~

~neutralna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 06:07:36

A w Martes Sport w Działdowie bez problemu reklamowałam buty 4 razy i każda rozpatrzona pozytywnie nie mierzcie wszystkich jedna miarą 

Bo jesteś ich pracownikiem. :)

#38 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 22:00:05

Witam piszemy na forach , że Martens oszukuje,ale jak zapytałem czy ktoś byłby gotów przełączyć się do pozwu zbiorowego to cisza.Myślę że to jest jedyny sposób na aby przestali oszukiwać klientów. Oni nie robią żadnej łaski przy reklamacjach ponieważ to nie oni ją udzielają tylko firmy produkujące typu Nike Reebok itp.Martens nie udzielając nam reklamacji ma zwyczajnie większe rabaty.Jak będzie Nas dużo dopiero zaczną z nami rozmawiać.

#39 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:16:00

Reklamacja butów adidas

#40 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 17:16:13

Reklamacja butów adidas

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0