Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Składowisko za płotem Hydrotoru

śmieci ochrona srodowiska

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~segreguję śmieci~

~segreguję śmieci~
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 07:31:03

Dobrze, że Tokis porusza ten problem. Może zdjęcia zamieszczone na stronie witryny przemówią do rozsądku!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 08:11:37

Nie mają się do czego przyczepić, a co z tym zrobić? Spalić czy co? Miasta na wywózke nie stać, hydrotoru wszyscy się boja bo sie obrazi i kasy nie da i pracy, to jest jak widać. Święta krowa i tyle, a tokis niech się lepiej czepia nielegalnych wysypisk radnych 

#3 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 08:19:57

A ja widziałam jak oni to wczoraj krecili  :P

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 08:57:13

Nareszcie ktoś im się do doopy dobrał, mieszkam tuż obok i codziennie ten syf musze oglądać.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2013 - 11:51:52

Hydrotor liczył na kasę a został z g...em. Ale zobaczcie jak ta firma wygląda ogólnie nawet z frontu - brud i zaniedbanie i nie przemawia do mnie, że "cicho" bo oni pracę dają. Taka firma powinna być wizytówką jak w innych miastach.

Kto jechał przez Bytów i widział Drutex ten wie o czym mówię.

A u nas zardzewiałe płoty, krzywe jakieś znaki i tablice i ogólnie smutek i rozpacz. Wstydź się prezes!!!

#6 ~Krasnoludek~

~Krasnoludek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 14:50:52

Hydrotor liczył na kasę a został z g...em. Ale zobaczcie jak ta firma wygląda ogólnie nawet z frontu - brud i zaniedbanie i nie przemawia do mnie, że "cicho" bo oni pracę dają. Taka firma powinna być wizytówką jak w innych miastach.

Kto jechał przez Bytów i widział Drutex ten wie o czym mówię.

A u nas zardzewiałe płoty, krzywe jakieś znaki i tablice i ogólnie smutek i rozpacz. Wstydź się prezes!!!

To jeszcze tego nie uprzątnęli? Zgroza!!!

#7 ~tucholanin~

~tucholanin~
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 17:35:18

fasola to spali w piecu  zakładowym!!!!idzie juz zima wiec opał juz jest na miejscu!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śmieci, ochrona srodowiska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych