Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Składanie kwiatów, a Powstanie Warszawszkie

Golub-Dobrzyń PiS Piątkowski SLD burmistrz Zamek

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adrian Wiciński~

~Adrian Wiciński~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 09:13:05

Wątek został usunięty na zlecenie ludzi zapewne Piątkowskiego, ponieważ człowiek ten nie lubi krytyki i sobie z nią nie radzi. W podobny sposób znikł wątek na stronach Urzędu Miasta o skróconych godzinach pracy ze względu na upały. 
Dla przypomnienia wklejam jeszcze raz tekst i zapraszam do mnie na stronę FB Adrian Wiciński.

Rocznice , święta trzeba upamiętniać, pamięć o zmarłych i zasłużonych szanować. Patrząc na te zdjęcia umieszczone na stronach urzędowych ...... na zdjęcia, gdzie zabrakło nawet drobnego szczegółu tych, których święto dotyczy nie ma.
Pamięć o JP II, skończyła się na słodkim zdjęciu włodarzy z kwiatami.... odwróconych do tablicy JP II tyłkiem. 
Pamięć o Powstańcach zakończyła się takim samym zdjęciem już nawet bez pomnika w tle. 
Czy liczy się tylko władza ? Czy tylko mamy n
a nich patrzeć ? Wszystko to prowizorka i na pokaz, nie widzę tu uczciwości, a tylko chęć odcięcia wyborczych kuponów.
ZAPAMIĘTAJCIE TE TWARZE I SZUKAJCIE ICH NA LISTACH WYBORCZYCH. 
Dziękuję za takich kandydatów, pozerów dla których liczy się jak wyglądam i czy ładnie wyjdę na zdjęciu. 
Dla każdego z osobna dedykuję wers piosenki Natalii Kukulskiej - "Im więcej Ciebie tym mniej" 
Dla przypomnienia wstawiam na swoim FB zdjęcia z Urzędu miasta "Wczoraj i Dziś"

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia w walce z nadrealizmem, w walce o normalność i prawdę. 
Wasze słowa pisane we wiadomościach prywatnych są naprawdę ważne. Rozumiem wasz strach przed pisaniem komentarzy, wiem że wiele osób związanych jest pośrednio lub bezpośrednio z UM. Mam tylko nadzieję, że w końcu będzie normalnie przestaniecie się bać i zaczniecie żyć. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 09:42:33

Brandzluj się dalej.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 11:52:04

Żenujący Adrian wel Roman. Kto jeszcze z tobą Romku kręci lody? Kogo jeszcze wciągnąłes w swoje bagienko? Trzeba mieć nasrane w glowie, żeby się z tobą układać

#4 ~Nie Adrian~

~Nie Adrian~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 14:00:22

Muszę Cię rozczarować .
Wpis skopiowałem z konta Wicinskiego i wkleiłem na forum. 
Nie jestem ani Romanem ani Adrianem, jestem mieszańcem, który podziela to co napisane u Wicińskiego. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 14:11:02

Muszę Cię rozczarować .
Wpis skopiowałem z konta Wicinskiego i wkleiłem na forum.
Nie jestem ani Romanem ani Adrianem, jestem mieszańcem, który podziela to co napisane u Wicińskiego.

...Dla przypomnienia wklejam jeszcze raz tekst i zapraszam do mnie na stronę FB Adrian Wiciński....- sam piszesz że zapraszasz na konto fb. Ogarnij się. Może skomentujesz wyrok sądu a nie kwiatki.

#6 ~Adrian Wiciński~

~Adrian Wiciński~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 18:23:36

...Dla przypomnienia wklejam jeszcze raz tekst i zapraszam do mnie na stronę FB Adrian Wiciński....- sam piszesz że zapraszasz na konto fb. Ogarnij się. Może skomentujesz wyrok sądu a nie kwiatki.

Po tym wnioskujesz że to pisał Wiciński . Gratuluję !

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 14:37:13

Belkocze tak samo jak ty osiolku

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Golub-Dobrzyń, PiS, Piątkowski, SLD, burmistrz, Zamek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych