Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skład drewna we Włocławku

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 14:55:38

Pan Dendrolog w swoich tematach autorskich bardzo ciekawe rzeczy poruszał na temat drewna opałowego i kominkowego.
Proszę go dopuścić do głosu,a nie bez przerwy szkalować.Najlepszą dyskusją jest dyskusja na argumenty a nie na wulgarne,chamskie wpisy co stało się już niegrzeczne.Trzeba przyznać,że Pan Dendrolog zawsze dokonuje wpisów kulturalnych.Proszę zaprzestać go eliminować.

#2 szuja

szuja

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3012 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 17:35:20

Pan Dendrolog w swoich tematach autorskich bardzo ciekawe rzeczy poruszał na temat drewna opałowego i kominkowego.
Proszę go dopuścić do głosu,a nie bez przerwy szkalować.Najlepszą dyskusją jest dyskusja na argumenty a nie na wulgarne,chamskie wpisy co stało się już niegrzeczne.Trzeba przyznać,że Pan Dendrolog zawsze dokonuje wpisów kulturalnych.Proszę zaprzestać go eliminować.

Panie dendrolog chyba już się Pan przez dwa lata wypisałeś i opisałeś wszystko. A o dendrologii jak już pisałem ,to............. nie będę się powtarzał. Więc jeszcze raz uprzejmie proszę daj pan spoko.
Dołączona grafikaDołączona grafika

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:45:38

Temida vel dendrolog to cwaniak, który w jawny i bezczelny sposób zajmuje się oszustwem.
Bez najmniejszych skrupułów zamieszcza na forum swoje reklamy, podczas gdy inni płacą za taką reklamę ciężkie pieniądze.

Na szczęście moderatorzy to zauważyli i likwidują jego chamskie reklamowe temaciki – linki.

#4 ~Dendrolog z Włocławka~

~Dendrolog z Włocławka~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 20:15:13

Dziekuję, ale wiem( ja stąd!!!) , że takich jak my(...) niestety mniejszość!

Chesterton napisał o małych ludziach( w naszych stronach[ ja także z ok. W@łocławka] to typowe popłuczyny ormowców!) i ich marale:
..." Moralne problemy są zawsze straszliwie skomplikowane dla kogoś bez zasad"(!)
A skoro nie posiadają zasad( w ok. Lipna nabrałem PEWNOŚCI ABSOLUTNEJ( SIC!) - to zawsze będą jako ten Ananiasz kłamać, krzywoprzysiegać i kraść...
Ale nie chcąc wywoływać przysłowiowego " wilka z lasu...
nie tego z lasów pod Komorowem
[- wykopali grób i przygotowali miejsce dla mnie a Prokuratura mając " pewny slad"( specjalisci z Torunia wręcz zadrwili z niesprawdzenia Nr w tzw. " palecie numerów z KTÓRYMI SIĘ KONTAKTOWAŁ - <<< GRABARZ>>> DZWOMNIACY DO MNIE 2 VIII 2009 R!!!]
zobaczysz CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO PO 1 STYCZNIA 2011 R NA RYNKU DREWNA OPAŁOWEGO...
We Włocławku " MÓWIĄ GŁOSNO",
ZE ci z ???? a takze ci z XXXX , że nie wspomnę o tych z YYYY, którzy " napędzali tym z HHHH. za pomocą ZZZZ, którego WUJ( po kądzieli) jest """"

JUŻ NIE MAJA DO0OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJŚĆ DO " JAŁOWCOWYCH MAGAZYNÓW"
- na polankach w M....; a takze w k....., że o B..... i okolicach Lipna nie wspomnę-
NIE MAJĄ JUZ DOJŚCIA DO (...)
" q....rw.... w mojej Polsce Solidarnościowej
- ROZPANOSZYLI SIĘ z protekcji( jak Pan Fred pisze) TW- orków i "podwójnych TW-orków"...
Jest

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 20:30:33

Jezu, jesteś jak ropiejący wrzód na D.U.P.I.E. Mam nadzieję że dostaniesz stałego bana od moderatora

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 09:05:10

Jedyny uczciwy skład drewna we Włocławku prowadzi Pan Dendrolog,a ten tu cham co tak szkaluje Dendrologa najwidoczniej boi się uczciwej konkurencji i stosuje różne chamskie chwyty,klienci już się na tym poznali.

#7 ~Stały nabywca~

~Stały nabywca~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 09:17:20

Jedyny uczciwy skład drewna we Włocławku prowadzi Pan Dendrolog,a ten tu cham co tak szkaluje Dendrologa najwidoczniej boi się uczciwej konkurencji i stosuje różne chamskie chwyty,klienci już się na tym poznali.

Tylko u Dendrologa można kupić legalnie,rzetelnie i uczciwie drewno.
Ci drobni handlarze dziś są a jutro ich już nie ma.Kupiłem raz tanio drewno u dzikiego handlarza to stałem się paserem i w sumie zpłacłem trzykrotną cenę.Handlarz się wyparł,że sprzedał mi drewno,kichać na taki interes.

#8 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4083 postów

Napisano 30 grudzień 2010 - 10:52:51

Ci drobni handlarze dziś są a jutro ich już nie ma.Kupiłem raz tanio drewno u dzikiego handlarza to stałem się paserem i w sumie zpłacłem trzykrotną cenę.Handlarz się wyparł,że sprzedał mi drewno,kichać na taki interes.

Zapraszam Pana do siebie; udamy się do ...Nie , nie Pomorskiej(!!!)
Mój telefon 602 516064 - zapraszam; bądźcie odważni Kujawianie; nie dajcie się
" antkom" spod Lipna i Radomic...

To " bezwzględna masa o ludzkich kształtach"(...)

Użytkownik temida3 edytował ten post 30 grudzień 2010 - 18:08:40

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 22:49:30

Jezu, jesteś jak ropiejący wrzód na D.U.P.I.E. Mam nadzieję że dostaniesz stałego bana od moderatora

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 22:55:27

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 23:01:40

a moze tam cię okradną?

#12 ~Dendrolog z Włocławka~

~Dendrolog z Włocławka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 05:33:29

a moze tam cię okradną?

Tam, to znaczy- gdzie?
Na Toruńskiej 147; gdzie przed zakupem masz prawo nie tylko obejrzeć towar, ale dotknąć " zważyć w rękach"( sprawny kupujacy natychmiast rożróżni drewno od HUBY!), etc.etc. Możesz stać przy załadunku drewna i dokonywać korekt wobec sposobu ułożenia;
możesz "swoimi ludźmi" ułozyć drewno na sr. transportowych...Wreeszcie możesz pytając ( mnie!) o parametry drewna ( które masz zamiar kupić) jakie DREWNO ODDA W PIECU(!)

P.S.

Pokaż mi DRUGI TAKI SKŁAD WE WŁOCŁAWKU...I OKOLICZCH(!)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 11:06:25

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 13:13:15

Temida3 zdaje się,że cię znów przetrzepali na tym forum ,co koleś?

#15 ~To ja...~

~To ja...~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 15:20:49

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 20:11:19

Panie Dendrolog! Zakupione u Pana drewno to się nie pali,ono się gotuje.To jest drewno jak się wydaje nie sezonowane?

Proszę Pana,to handlarz,sam nie pali tym drewnem a innych namawia do zakupów,aby interes się kręcił.Najlepiej kupować w lasach.Najtaniej i przynajmniej wie Pan co Pan kupuje.A ten cwaniak zdaje się we Włocławku kręci interesy?

#17 ~dendrolog z Włocławka~

~dendrolog z Włocławka~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 21:31:10

Poczytaj kana.... co piszą Ci, którzy kupują od nas drewno!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 22:28:40

Ten Temida nie ma już co wypisywać,stracił wątek i wypalił się? Nie ma czym szachować klientów,no bo klientów chyba nie ma.A to jego drewno pewnie pikusie,nie ma czym chyba się nawet chwalić?

No to ciekawe,bardzo ciekawe;To jak ta rodzina,najbliżsi wytrzymują w domu przy takich jak piszesz "przymrozkach".
Jak zwykle Pan(co już zresztą zauważyli i inni forumowicze)ucieka od odpowiedzi na niewygodne pytania.
To po co Pan ludzi namawia do zakupów swojego drewna kominkowego skoro sam nim nie palisz?

Czy ten Pan Temida to sobie pochlał dzisiaj czy co,że takie bzdety tu wypisuje?

Patrz temida3 nikt ci życzeń nie złożył nawet z tych "oszukanych",a tak dużo edukacji im poświęciłeś,A ja ci składam Dosiego Roku.Niech ci się wiedzie jak najlepiej,tylko nie paszkwiluj na innych dostawców bo to ta sama branża...

Panie co Pan tu piepszysz za głupoty,bardzo dobrze jest,że mogę kupić na stacji np.2 pęczki drewna bo tyle potrzebuje,a nie 2 czy 5 mp od Pana i jeszcze mam płacić za transport.Panie zrozum Pan,że to jest dobrodziejstwo,że kupuję dwa worki drewna a nie 5 mp bo mnie nigdy nie potrzeba więcej.Ja powiedzmy kupują 2,3 razy w roku te 3,4 worki i jestem zadowolony i wielu jest takich jak ja,którzy nie potrzebują od razu 5 mp,bo nawet nie ma tego gdzie przechowywać.Panie swój interes Pan prowadź,ale nie właź z łapami w cudze sprawy!!!!!

#19 ~swoje imię~

~swoje imię~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 09:45:30

Gość pisze te wątki sam ze sobą.

#20 ~Dendrolog z Włocławka~

~Dendrolog z Włocławka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 09:55:59

Gość pisze te wątki sam ze sobą.

Masz na myśli " gościa" od wpisu # 18?
Jeżeli tak, to jest to B. PRAWDOPODOBNE- CZYLI BLISKIE 1(!)
Jeżeli "pijesz" do mnie, ze to ja wpisuję te pozytywne, to zapytaj MODERATORA( RÓW)...
Jedno co mogę napisac, to to, ze od czasu do czasu WKLEJAM te Ich opinie, zamiast zbędnej polemiki (!)HOWGH!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych