Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Siłownia pod chmurką

Żnin siłownia bubel słabo

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 08:09:51

Byłem przed chwilą na siłowni "pod chmurką", pomyślałem fajna pogoda warto nie iść na siłownię dusić w jakiś ciasnych pomieszczeniach pójdę tam i co ?  I jestem zażenowany tymi urządzeniami to jest tak prymitywna budowla, że dosłownie odechciewa się ćwiczyć.

Ja nie wiem, ale mogę się domyślić, że ta siłownia to jest dla ludzi po jakiś urazach ortopedycznych chyba, bo jak inaczej wytłumaczyć pracę urządzeń tejże siłowni które wg. nie mają żadnego oporu , obrazowo to tak jak bym pchał pustą taczkę  a tylko pełna taczka piasku może coś zdziałać na moje ciało.  Generalnie mogę podsumować te urządzenia, w ten sposób, że są to urządzenia do ćwiczenia CI PKI  aniżeli jakiejkolwiek tężyzny fizycznej, szkoda pieniędzy na taki bubel ! Pieniądze uważam,  że wyrzucone w błoto.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 09:49:26

Na takich typów brak slow. Wymagania od wszystkich i wszystkiego dookoła duże. Zacznij od siebie pajacu forumowy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 11:05:23

Nie demonizuj bo Cię uj strzeli. Gowno postawiliście i jeszcze próbujesz wmówić ze jest inaczej ? Puknij sie w łeb ty cięciu. Sam nie korzystasz to sie nie wypowiadaj "znawco"

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 11:48:10

Nie demonizuj bo Cię uj strzeli. Gowno postawiliście i jeszcze próbujesz wmówić ze jest inaczej ? Puknij sie w łeb ty cięciu. Sam nie korzystasz to sie nie wypowiadaj "znawco"

za dużo koksu? czy też w dzieciństwie spadłeś z dywanu na podłogę? :)

#5 ~1216~

~1216~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 17:16:54

Byłem przed chwilą na siłowni "pod chmurką", pomyślałem fajna pogoda warto nie iść na siłownię dusić w jakiś ciasnych pomieszczeniach pójdę tam i co ?  I jestem zażenowany tymi urządzeniami to jest tak prymitywna budowla, że dosłownie odechciewa się ćwiczyć.

Ja nie wiem, ale mogę się domyślić, że ta siłownia to jest dla ludzi po jakiś urazach ortopedycznych chyba, bo jak inaczej wytłumaczyć pracę urządzeń tejże siłowni które wg. nie mają żadnego oporu , obrazowo to tak jak bym pchał pustą taczkę  a tylko pełna taczka piasku może coś zdziałać na moje ciało.  Generalnie mogę podsumować te urządzenia, w ten sposób, że są to urządzenia do ćwiczenia CI PKI  aniżeli jakiejkolwiek tężyzny fizycznej, szkoda pieniędzy na taki bubel ! Pieniądze uważam,  że wyrzucone w błoto.

co za głupek

#6 ~Strong man~

~Strong man~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 17:19:08

Byłem, poćwiczyłem i zgadzam się z opinią, że to zabawka dla dzieci sąsiedztwo placu zabaw nieprzypadkowe tylko po co tam ten plotek odgradzający ?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 17:19:37

Gdyby była do niczego juz wczoraj świeciłyby pustki. A ludzi ciagle pełno, sprzęt cały czas na chodzie. Znawco

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 19:20:01

Gdyby była do niczego juz wczoraj świeciłyby pustki. A ludzi ciagle pełno, sprzęt cały czas na chodzie. Znawco

Tak jak z nową zabawką, do czasu .
A wy już towarzyszu nie wpadajcie w samo zachwyt bo ocipiejecie dla tego Cezara.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 20:39:26

Byłem, poćwiczyłem i zgadzam się z opinią, że to zabawka dla dzieci sąsiedztwo placu zabaw nieprzypadkowe tylko po co tam ten plotek odgradzający ?

naprawdę "inteligenci" myśleliście, że to będzie siłownia z prawdziwego zdarzenia? :) jak to świadczy o Waszej inteligencji i wiedzy. może zamiast nad bicepsem należy popracować nad mózgiem B)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 06:32:43

naprawdę "inteligenci" myśleliście, że to będzie siłownia z prawdziwego zdarzenia? :) jak to świadczy o Waszej inteligencji i wiedzy. może zamiast nad bicepsem należy popracować nad mózgiem B)

Za późno. Nie pomoże już nic.

#11 ~monter~

~monter~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 08:10:03

Od kilku lat montuje takie siłownie w różnych miejscach. Podstawowa wada to mimo wszystko niskie obciążenie. Te sprzęty idealnie nadają się dla seniorów i wszystkich, którzy chcą się trochę poruszać; jednakże nijak nie mogą być substytutem maszyn na siłowni, to się po prostu nie uda. Kilka komentarzy tutaj o tym świadczy. Zasadne jest pytanie czy było to robione dla młodzieży ( bo można domniemać, że tak) czy dla dorosłych, a tak się niestety nie da, bo wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego tak jak doradcy ;-)

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 09:03:06

Od kilku lat montuje takie siłownie w różnych miejscach. Podstawowa wada to mimo wszystko niskie obciążenie. Te sprzęty idealnie nadają się dla seniorów i wszystkich, którzy chcą się trochę poruszać; jednakże nijak nie mogą być substytutem maszyn na siłowni, to się po prostu nie uda. Kilka komentarzy tutaj o tym świadczy. Zasadne jest pytanie czy było to robione dla młodzieży ( bo można domniemać, że tak) czy dla dorosłych, a tak się niestety nie da, bo wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego tak jak doradcy ;-)

skoro niby od kilku lat montujesz to powinieneś wiedzieć, że to nie jest robione stricte dla młodzieży. nigdzie tak nie jest i nigdy nie było takiej idei. sprzęt ten jest przeznaczony do rekreacji, a nie do darmowego pakowania swoich mięśni. tego typu miejsca mają zachęcić do aktywności fizycznej całe społeczeństwo! także dzieci i seniorów. przestańcie pisać te głupkowate komentarze, bo Wasza ignorancja powala.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 09:09:14

skoro niby od kilku lat montujesz to powinieneś wiedzieć, że to nie jest robione stricte dla młodzieży. nigdzie tak nie jest i nigdy nie było takiej idei. sprzęt ten jest przeznaczony do rekreacji, a nie do darmowego pakowania swoich mięśni. tego typu miejsca mają zachęcić do aktywności fizycznej całe społeczeństwo! także dzieci i seniorów. przestańcie pisać te głupkowate komentarze, bo Wasza ignorancja powala.

Takie siłownie są przede wszystkim dla seniorów, którzy często nie "odnajdują się" na zwykłych siłowniach i nie stać ich na nie.A tak generalnie to chyba lepiej że jest niż nie. No ale jak ktoś ma w charakterze ciągłe narzekanie to będzie narzekał ciągle.

#14 ~zardzewiała sztanga~

~zardzewiała sztanga~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 22:08:53

Nie chcę ci ubliżać ale chyba się nie bardzo zastanowiłeś nad tym co robisz,dla kogo i w jakim kraju żyjesz.

Załóżmy że maszyny mają możliwośc dociążania.

To w Polsce tylko po ingerencji spawacza bo złomiarze by wszystko zaj...przez noc.

Specjalnie byłem zobaczyć jak to wygląda.

Pewnie za tą kase można by to lepiej wykonać,ale to POLSKA !!

Wszystko zajęte.

Dzieci małe,starsze,jakieś laski,starsze kobitki,pewnie mamy pociech,które tam szalały na tym.

I dobrze że takie coś jest.

Lepsza inwestycja jak orliki i horoskopy dla psów za 600 000 rocznie z PO.

Gdy ja ćwiczyłem nie szło nic załatwić.

No qwa za cokolwiek skrzynki wódki i to po znajomośći odbieranie po nocy przez płot.

Jak ci meta albo coś innego nie pozwala na mniejsze ciężary kup sobie z olx.

Ogłoszeń sporo,można za małe pieniądze kupić niezły zestaw.

Zamiast płacić za siłownie załóżmy 70zł mc,bo laski chodzą to zapłacę.

Odkładaj w skarpete,nie pij,nie pal.

W rok masz ławkę obciążenie hantle,gryf,ale nie popatrzysz jak laski się napinają.

Był taki gość z Barcina.

W 1,5 roku wszystkie laski ściągały majty dla niego na pniewach.

Popytaj,powiedzą ci.

Fakt poszedł póżniej w sterydy i był większy od Arnolda i Pudziana.

Ale pokazał wcześniej.

W legendy Żnińskie nie wierz,bo sami sterydowcy co im ja..a wysiadły.

Byli lepsi,gorsi bez sterydów,promowani legendą,nic nie warty wieprz,donosiciel na policje kapował kumpli.

Jedyny który naprawde miał power w sobie to był SAJMON.

Siła sama w sobie z siły.

Reszta tylko na pokaz.

Wracająć do tematu.

JA uważam że to pierwsza sensowna inwestycja w Żninie.

Ogólnodostępna i jak na razie używana.

Pomysł zrobienia przy placu zabaw,genialny.

Dziecko się bawi,mama sobie gubi słoninke,i widzi co robi dziecko.

Jeszcze przydała by się maszyna do przysiadów.

Po 3 tyg mamy dostały by ładne pupcie ;)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 22:33:36

Nie chcę ci ubliżać ale chyba się nie bardzo zastanowiłeś nad tym co robisz,dla kogo i w jakim kraju żyjesz.
Załóżmy że maszyny mają możliwośc dociążania.
To w Polsce tylko po ingerencji spawacza bo złomiarze by wszystko zaj...przez noc.
Specjalnie byłem zobaczyć jak to wygląda.
Pewnie za tą kase można by to lepiej wykonać,ale to POLSKA !!
Wszystko zajęte.
Dzieci małe,starsze,jakieś laski,starsze kobitki,pewnie mamy pociech,które tam szalały na tym.
I dobrze że takie coś jest.
Lepsza inwestycja jak orliki i horoskopy dla psów za 600 000 rocznie z PO.
Gdy ja ćwiczyłem nie szło nic załatwić.
No qwa za cokolwiek skrzynki wódki i to po znajomośći odbieranie po nocy przez płot.
Jak ci meta albo coś innego nie pozwala na mniejsze ciężary kup sobie z olx.
Ogłoszeń sporo,można za małe pieniądze kupić niezły zestaw.
Zamiast płacić za siłownie załóżmy 70zł mc,bo laski chodzą to zapłacę.
Odkładaj w skarpete,nie pij,nie pal.
W rok masz ławkę obciążenie hantle,gryf,ale nie popatrzysz jak laski się napinają.
Był taki gość z Barcina.
W 1,5 roku wszystkie laski ściągały majty dla niego na pniewach.
Popytaj,powiedzą ci.
Fakt poszedł póżniej w sterydy i był większy od Arnolda i Pudziana.
Ale pokazał wcześniej.
W legendy Żnińskie nie wierz,bo sami sterydowcy co im ja..a wysiadły.
Byli lepsi,gorsi bez sterydów,promowani legendą,nic nie warty wieprz,donosiciel na policje kapował kumpli.
Jedyny który naprawde miał power w sobie to był SAJMON.
Siła sama w sobie z siły.
Reszta tylko na pokaz.
Wracająć do tematu.
JA uważam że to pierwsza sensowna inwestycja w Żninie.
Ogólnodostępna i jak na razie używana.
Pomysł zrobienia przy placu zabaw,genialny.
Dziecko się bawi,mama sobie gubi słoninke,i widzi co robi dziecko.
Jeszcze przydała by się maszyna do przysiadów.
Po 3 tyg mamy dostały by ładne pupcie ;)

Napisał przydupas RL

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 23:15:47

Pisałem jako obywatel,bezpartyjny i uważam że przypadkiem choć raz pieniądze dla ludzi.

Sam się tam wybiorę jak będzie wolne,i namówię mame i ojca jutro czyli dziś by tam przychodzili,zamiast jezdzić na nasyp i chodzić.

A jak ci coś nie pasi,to możesz mie ......

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Żnin, siłownia, bubel, słabo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych