Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sesja bez głosu - w mieście teoretycznie jest dobrze.

sesja rady miasta golub-dobrzyń Mariusz Piątkowski Burmistrz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 18:39:47

Miasto podwyższyło podatki więc może inwestować w nagłośnienie. 

#22 ~POLSKO kto tu rządzi???~

~POLSKO kto tu rządzi???~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 20:53:36

Masz rację bardzo ubogą, tylko ABW trudno mu będzie omamić!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 21:33:19

Miasto podwyższyło podatki więc może inwestować w nagłośnienie. 

Co ty ledwo starcza na utrzymanie całej rzeszy nowych urzędników kolesi i koleżanek o samym naczalstwie nie mówiąc.

#24 ~nik~

~nik~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 08:07:18

Burmistrz bardzo źle dobrał sobie kierowników i współpracowników obecnych - wodociągi, pec, oświata, osir, obecny sekretarz . Nie widzi tego, ale tak jest. Ci ludzie ciągną go na dół. Sam burmistrz też się pogubił i niestety, ale nie ma swojego zdania. Zdecydowanie Pan Łukasz byłby dobrym kandydatem na burmistrza.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 08:15:16

Łukasz Pietrzak to bardzo dobry kandydat na burmistrza. Jeśli to prawda i za 4 lata wystartuje w wyborach to wygra je bez problemu. Ludzie mają dosyć obecnej władzy, a gekon i Dominika to co tu dużo mówić, wszędzie ich pełno i dziobią, dziobią nic poza tym. Łukasz to ogromna alternatywa.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 08:17:05

Burmistrz bardzo źle dobrał sobie kierowników i współpracowników obecnych - wodociągi, pec, oświata, osir, obecny sekretarz . Nie widzi tego, ale tak jest. Ci ludzie ciągną go na dół. Sam burmistrz też się pogubił i niestety, ale nie ma swojego zdania. Zdecydowanie Pan Łukasz byłby dobrym kandydatem na burmistrza.

Burmistrz bardzo źle dobrał sobie współpracowników w poprzedniej kadencji. Został przez nich omotany i wydymany.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:31:04

Bo Pietrzak jest konkretny i ma swoje zdanie i w tym wszystkim to słucha ludzi i autentycznie chce pomóc i wytłumaczyć a nie jest mściwy i pamiętliwy bez sensu.

#28 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 14:21:37

Kiedyś byłem w urzędzie u Burmistrza, nie powiem było miło sympatycznie, jakaś Pani kierownik przyszła ale ja mówiłem swoje oni swoje że się nie da i w ogóle.
Umówiłem się na rozmowę z Przewodniczącym Pietrzakiem, porozmawialiśmy w Urzędzie siedział i mnie słuchał ja mu tłumaczyłem, on się dopytywał i na końcu powiedział, że rozumie o co chodzi i zadał mi pytanie ;
w czym jest problem, bo on problemu żadnego nie widzi ? i o co chodzi że nie mogę tego załatwić?
No ja byłem super pozytywnie zaskoczony !!!!
Następnie wyjaśnił mi podając przybliżone daty załatwienia mojej sprawy poprosił też tą Panią kierownik, wytłumaczył jej po swojemu o co chodzi, obiecał że wytłumaczy radnym mój problem i go przestawi i że mam czekać na oficjalne stanowisko.
I temat nagle został załatwiony w sposób normalny.
Nie pisze tego aby kogoś oceniać.
Ale tak to powinno wyglądać ja się wreszcie poczułem że ktoś mnie faktycznie wysłuchał, zrozumiał mój problem i pomógł mi go rozwiązać. Naprawdę wielki szacunek.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 18:23:05

Pan Burmistrz chwali sie gdzie tylko się da  imprezą w mieście z okazji powrotu Pomorza i Kujaw do Polski ale o dużej podwyżce podatków od nieruchomości jakoś nie ma odwagi napisać. Panie Burmistrzu  skąd aż tak duża podwyżka?

#30 ~Bekon~

~Bekon~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 22:20:48

Cola wysadzi Ziutka z hukiem z fotela.
Filozof zje srzedawce pieluch inteligencją

#31 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 08:29:56

Dziwię się MARIUSZOWI, że na swojego zastępcę nie wziął właśnie Łukasz, bo bym miał z jego strony mega pomoc i mógł by mówić więcej co dokonał jego zastępca niż że tylko wymyśla woucher na WOŚP się uśmiecha i nie wprowadzałby KORPO BZDETÓW jak w golbudzie, wodociągach i teraz w urzędzie.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 13:51:55

Dziwię się MARIUSZOWI, że na swojego zastępcę nie wziął właśnie Łukasz, bo bym miał z jego strony mega pomoc i mógł by mówić więcej co dokonał jego zastępca niż że tylko wymyśla woucher na WOŚP się uśmiecha i nie wprowadzałby KORPO BZDETÓW jak w golbudzie, wodociągach i teraz w urzędzie.

Bo Pan Łukasz jest o wiele bystrzejszy niż Ziutek, a takich bystrzaków wokół siebie nie potrzebuje. To on jest gwiazdą i ma na to monopol. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 14:59:01

Byłem radnym tamtej kadencji i pamiętam jak dziś, jak Prezes Wodociągów Róża Kopaczewska dawała uchwałę aby poddać pod obrady i głosowanie Sesji Rady.
I wtedy Łukasz jako przewodniczący czytał ją dosłownie przed sesją i wyłapał jakieś oczywiste błędy procentowe bo na szczegółach to skąd on czy my byśmy mieli się znać, poprawił je długopisem i na korytarzu przed salą byłem świadkiem jego rozmowy z Prezes dosłownie przed samą sesją i ona przyznała rację, i na sesji Jarosław przeczytał wersje poprawioną przez niego i taka została przegłosowana.
To pokazuje też dużo co i jak.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 16:12:39

W Golubiu-Dobrzyniu się zmieni dopiero jak przyjadą Panowie z ABW i zrobią porządek. Oby tak się stało... Trzeba być cierpliwym i dobrym człowiekiem a dobro samo przyjdzie WIELCY PANOWIE!!!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 16:39:14

Tak, tak już jeden taki był zatrudniony przez Piątkowskiego
co pisał już na pół miasta, Tasarza, Piątka i byłych i obecnych radnych do CBA i innych i już tutaj takie służby miały być ze ho ho. Dobrze wtedy powiedziała Piotrowska ktoś tego „pana” wpuścił na salony.
Piątek go zatrudnił, Pietrzak jak by był Burmistrzem na pewno by jego nie zatrudnił i jest jedyny co go pozwał przed Sąd za to co pisał.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 12:36:26

Pan Burmistrz Pan Piątkowski to powinien się cieszyć że ma Pana Pietrzaka obok siebie, bo oglądam sesje i widzę że Pan Pietrzak ma wiedzę i szacunek do Pana Burmistrza i mu pomaga i go wspiera. I mi jako osobie starszej się to bardzo podoba.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 19:17:19

Tak, tak już jeden taki był zatrudniony przez Piątkowskiego
co pisał już na pół miasta, Tasarza, Piątka i byłych i obecnych radnych do CBA i innych i już tutaj takie służby miały być ze ho ho. Dobrze wtedy powiedziała Piotrowska ktoś tego „pana” wpuścił na salony.
Piątek go zatrudnił, Pietrzak jak by był Burmistrzem na pewno by jego nie zatrudnił i jest jedyny co go pozwał przed Sąd za to co pisał.

Zdaje się, że Tasarz kilkukrotnie pozwał tego zaufanego Piątka i ze skutkiem skazania, co Piątkowskiemu nie przeszkadzało, a może własnie pomogło zatrudnić skazanego jako swojego doradcę

#38 ~SZARAK~

~SZARAK~
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 18:42:24

A Zaporek to nie potrafi przeczytać projektu uchwały bez przytaczania podstawy prawnej!? On w ogóle zauważyłem, że ma duże braki w czytaniu

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 19:22:17

A Zaporek to nie potrafi przeczytać projektu uchwały bez przytaczania podstawy prawnej!? On w ogóle zauważyłem, że ma duże braki w czytaniu

Chwalił się z rodzinnego pobytu w górach razem z burmistrzem to chyba się dotlenił i przejdą mu te trzaski. Ciekawe co teraz się urodzi i komu po takim pobycie. Może jakiś przetarg tym razem na zaufanego słupa.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 22:02:48

Na tego typu przyjacielskich wyjazdach wiele można ugrać nie tylko dla siebie....

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sesja rady miasta, golub-dobrzyń, Mariusz Piątkowski, Burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych