Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sesja bez głosu - w mieście teoretycznie jest dobrze.

sesja rady miasta golub-dobrzyń Mariusz Piątkowski Burmistrz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 14:51:57

To są jakieś kpiny !
Czekałam na transmisję z sesji RM, a tu taka niespodzianka. 
Sesja jak nieme kino, bez dźwięku, gdzie ten nowy sprzęt gdzie tak o nim głośno było ?
Jestem coraz bardziej utwierdzona w tym, że w naszym mieście dzieje się dobrze ale tylko teoretycznie albo tylko na zdjęciach. Reszta jak w tym wypadku "mówi" sama za siebie. Niemy krzyk rozpaczy miasta, aż nadto unosi się na sali plenarnej naszego magistratu.  WSTYD ! 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 15:22:53

Śmiech na sali :D 
Co to za parodia sesji ?  Dajcie przynajmniej jakieś napisy !

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 15:38:11

Ludzie na poprzedniej Sesji też tak było. To są już strusie j... Gdzie nadzór, gdzie wojewoda. Panie Prezesie, przyjedź Pan do Golubia-Dobrzynia i zobacz co tu się dzieje. CYRK!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 15:53:43

Śmiech na sali :D
Co to za parodia sesji ? Dajcie przynajmniej jakieś napisy !

Ja mam głos z sesji w internecie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 16:02:19

chyba jesteś gluchy

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 16:08:56

chyba jesteś gluchy

Ja głos mam i słyszę to raczej Ty jesteś głuchy skoro nie słyszysz.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 16:14:56

To twoje omamy głosowe i sie nie liczy, bo i tak słyszysz co chcesz słyszeć.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 16:17:23

Głos jest dopiero od 40 minuty, teraz głosu nie mają radni w interpelacjach. Głos ma tylko przewodniczący i jako taki burmistrz.
Wyje coś strasznie momentami. Co to się dzieje ?!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 16:26:24

Mam telewizor podgłoszony na maksimum i ledwo co słyszę, niektórych w ogóle nie słychać. Jak miasto może cokolwiek zrobić dobrego jak nie radzi sobie ze zwykłym nagłośnieniem ?  

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 16:28:14

Kto przemawia do narodu w miescie???

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 16:47:49

Ja głos mam i słyszę to raczej Ty jesteś głuchy skoro nie słyszysz.

Jak siedzisz na sesji to słyszysz. Wystarczy odtworzyć sobie sesje na internecie i sprawdzić czy wszystko dobrze słychać. 
Burmistrz i jego środowisko powie, że jest dobrze. 
Jedynie jak zawsze czujny na posterunku jest Pan Przewodniczący, który wstrzymał sesję ze względu na brak głosu. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 16:56:13

Dokonał cudu!!! Za co bierze pieniądze?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 19:01:30

W zasadzie czy to takie ważne jest czy nie ma głosu? Takie przelewanie z pustego w próżne. Rozpędzić to całe towarzystwo, co bierze niezła kasę za nie wiadomo co.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 19:43:32

Jak siedzisz na sesji to słyszysz. Wystarczy odtworzyć sobie sesje na internecie i sprawdzić czy wszystko dobrze słychać.
Burmistrz i jego środowisko powie, że jest dobrze.
Jedynie jak zawsze czujny na posterunku jest Pan Przewodniczący, który wstrzymał sesję ze względu na brak głosu.

Sesję rady miasta zwołuje przewodniczący rady. Sesję prowadzi przewodniczący. Sesję ma prawo przerwać przewodniczący co też uczynił kiedy do niego dotarło że jest brak fonii. Ale jak zwykle winny wg niektórych jest Piątkowski.

#15 ~Małek~

~Małek~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 21:26:47

Sesję rady miasta zwołuje przewodniczący rady. Sesję prowadzi przewodniczący. Sesję ma prawo przerwać przewodniczący co też uczynił kiedy do niego dotarło że jest brak fonii. Ale jak zwykle winny wg niektórych jest Piątkowski.

Więc dobrze znowu nie winny Piątkowski, winni inni. Niech Ci będzie. Tylko musisz sobie uzmysłowić , że Przewodniczący nie ma dwóch pracowników, pracowników ma Urząd Miasta. Proszę nie szukać winy w Panu Łukaszu przewodniczącym Miasta. Są wydziały techniczne, które się tym zajmują. Może Przewodniczący mało wymaga? Może to są podstawy? Nawet zapytał czy dwa tygodnie to mało aby ustawić sprzęt. Szanujmy się bo to z naszych pieniędzy. Wierzę, że Pan Łukasz będzie w kolejnej kadencji Burmistrzem i namawiam go do tego dzięki temu forum.

#16 ~Małek~

~Małek~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 21:26:55

Więc dobrze znowu nie winny Piątkowski, winni inni. Niech Ci będzie. Tylko musisz sobie uzmysłowić , że Przewodniczący nie ma dwóch pracowników, pracowników ma Urząd Miasta. Proszę nie szukać winy w Panu Łukaszu przewodniczącym Miasta. Są wydziały techniczne, które się tym zajmują. Może Przewodniczący mało wymaga? Może to są podstawy? Nawet zapytał czy dwa tygodnie to mało aby ustawić sprzęt. Szanujmy się bo to z naszych pieniędzy. Wierzę, że Pan Łukasz będzie w kolejnej kadencji Burmistrzem i namawiam go do tego dzięki temu forum.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:20:51

Rzeczywiście Łukasz to byłby dobry burmistrz. Jakaś alternatywa dla piątka i gekona. Ciekawe ciekawe. Miałby ogromne szanse.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 11:03:33

Rzeczywiście Łukasz to byłby dobry burmistrz. Jakaś alternatywa dla piątka i gekona. Ciekawe ciekawe. Miałby ogromne szanse.

Łukasz by się z Gekonem dogadał , żeby nie startował a wręcz go poparł. Nie widać między nimi tarć i przepychanek.

#19 ~Mik~

~Mik~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 11:20:33

On się potrafi z każdym normalnie dogadać czy z Dominiką czy Gekonem czy Jagielskim i nie boi się powiedzieć czy napisać co myśli Burmistrzowi czy innym urzędnikom i ma wiedzę co się gdzie dzieje i co robić.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 12:07:06

On się potrafi z każdym normalnie dogadać czy z Dominiką czy Gekonem czy Jagielskim i nie boi się powiedzieć czy napisać co myśli Burmistrzowi czy innym urzędnikom i ma wiedzę co się gdzie dzieje i co robić.

I takich nam ludzi trzeba, którzy spajają, a nie dzielą. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sesja rady miasta, golub-dobrzyń, Mariusz Piątkowski, Burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych