Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Sesja absolutoryjna

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bezradny~

~Bezradny~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2009 - 22:37:53

Bravo panie burmistrzu, dokonał pan mistrzostwa świata pokazując kim pan naprawdę jest. Pan radny Kralewski przeszedł sam siebie. Obserwując jego zachowanie na tej sesji przychodzi mi tylko jedno stwierdzenie ,,czerwony piesek". Rozumiem takie szczekanie, ponieważ zawdzięcza pan emeryturę p. burmistrzowi. Sołtys Abrat też nic lepszego. Koniec wasz jest chyba rychły.

Z błogosławieństwem

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 08:08:31

No to jak przebiegała wczorajsza sesja?? Może jakieś informacje, bo temu co ukarze się na stronie "Z ostatniej chwili..." i w "Gońcu" autorstwa tego gminnego pismaka - K.K. nie można wierzyć.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 09:07:33

Przypadek normalnie porażki burmistrza.
W głosowaniu nie dostał 100% poparcia. Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło. Powinno dać jemu to dużo do myślenia. Wczoraj krótko przed sesją czytałem jakies posty, które p. Karolina sprawnie szybko usunęła. Pamiętam coś,że było o tym że zachwilę odbędzie się sesja a burmistrza samochód strasznie zabłocony stał przed urzędem. Jakąś chwilę potem samochodu już (brudnego) nie było pod urzędem. Jak chce pan burmistrz używać tego samochodu to niech go chociaż od czasu do czasu umyje (podobno burmistrzowi zależy na dobrej jakości lakieru).
Osobiście byłem świadkiem tej sesji (tragikomedii). Powiem tak ,to była żenada jak niektórzy radni swoimi wystapieniami , chroniącymi postępowania burmistrza , się ośmieszali. Niektórzy wytykali faktyczne błędy burmistrza, które były jednoznaczne, jednak większośc radnych udawała jakoby nic się nie stało.
Więcej inormacji później

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 10:51:41

Przypadek normalnie porażki burmistrza.
W głosowaniu nie dostał 100% poparcia. Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło. Powinno dać jemu to dużo do myślenia. Wczoraj krótko przed sesją czytałem jakies posty, które p. Karolina sprawnie szybko usunęła. Pamiętam coś,że było o tym że zachwilę odbędzie się sesja a burmistrza samochód strasznie zabłocony stał przed urzędem. Jakąś chwilę potem samochodu już (brudnego) nie było pod urzędem. Jak chce pan burmistrz używać tego samochodu to niech go chociaż od czasu do czasu umyje (podobno burmistrzowi zależy na dobrej jakości lakieru).
Osobiście byłem świadkiem tej sesji (tragikomedii). Powiem tak ,to była żenada jak niektórzy radni swoimi wystapieniami , chroniącymi postępowania burmistrza , się ośmieszali. Niektórzy wytykali faktyczne błędy burmistrza, które były jednoznaczne, jednak większośc radnych udawała jakoby nic się nie stało.
Więcej inormacji później

Już siejesz nienawiścią gadzie jeden. Przecież żaden post od wczoraj nie był usunięty. Te które wczoraj były na 9.00 rano to są do dziś. Widać próbujesz wywołać zamieszanie, a że nie masz o co to kłamco i oszuście sam twierdzisz, że inni mają taki sam charakter jak ty.
Nie jestem adwokatem urzędników, czy jakiejś p. Karoliny, ale śledzę posty na bieżąco i praktycznie co godzinę i widzę, że wszystko jest. .

#5 ~maryśka~

~maryśka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 11:02:36

Już siejesz nienawiścią gadzie jeden. Przecież żaden post od wczoraj nie był usunięty. Te które wczoraj były na 9.00 rano to są do dziś. Widać próbujesz wywołać zamieszanie, a że nie masz o co to kłamco i oszuście sam twierdzisz, że inni mają taki sam charakter jak ty.
Nie jestem adwokatem urzędników, czy jakiejś p. Karoliny, ale śledzę posty na bieżąco i praktycznie co godzinę i widzę, że wszystko jest. .

Całkowicie zgadzam się z Tobą gościu. Dziwię się tylko, że co dopiero po świętach a już tyle nienawiści w czytanych przeze mnie postach. Pozdrawiam :blink: :angry:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 11:41:47

Ja byłam i wszystkoo słyszałam na tej sesji.Chce powiedzieć ,że byłam pierwszy raz i żenada to aptekarz i skorek .Pełna podziwu jestem dla p.Koralewskiego /mojego radnego/ i p.Arbarta /którego już polubiłam/.za ich dojrzłość społeczną.Brawo, więcej takich radnych to jescze więcej zrobimy.Panowie aptekarz i skorek to ludzie o charakterze zawiści i praku odrobiny kultury.To co jest u nas tak jak powiedział p.Arbart to chce mu się tu żyć i mieszkać i ja tak myślę.Podzielam jego zdanie na temat dobrze pracującej służby zdrowia.Była wśród osób nie zadowolonych jedyna p.radna ale to przypadek ,który ona mówiła to humor który tlko tak pojmuje.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 12:14:14

Byłam na sesji i zobaczyłam prawdziwe oblicze ludzi ,którzy oprócz niekompetencji i braku szacunku dla
inaczej oceniających zachodzące fakty i zdarzenia nie wnieśli nic oprócz nienawiści i poniżania ludzi.To ludzie
z pogranicza groteski i komedii.Szanowni wyborcy i internauci poznajcie ich to Pan Sobolewski Jacek,Krzysztof
Skorski Pani Staszak. To Pan Jacek Sobolewski i jego spółka niech wstydzą ze sewj niewiedzy i nie znajomości przepisów.To Pan Koralewski Jerzy ,któremu można zarzucić,że kiedyś był "komuchem" ale na ostatniej sesji
pokazał co znaczy fachowość i znajomość pracy samorządu. Szanowni pseudo radni Koralewski Was obnażył z Waszej niewiedzy i braku troski o sprawy mieszkańców.Panie Koralewski tak trzymać,jest Pan z mojego okręgu ja
i moja cała rodzina będzie na Pana głosowała.Nie mogę też zapomnieć faktu Panie Koralewski,że tylko Panu
moja mama i ja zawdzięczamy Panu mieszkanie,które otrzymałam za tzw. "komuny".Dziekuję Panie Koralewski

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 12:28:39

Nie wiem co mam sądzić o wczorajszej sesji Rady Miasta i wybryków Pana Jacka Sobolewskiego. Uszom i oczom własnym nie wierzyłam jak mój radny ,na którego głosowałam Pan Jacek Sobolewski namawia Pana Burmistrza do
zemsty finansowej i łamania przepisów w stosunku do Pani Kurkowskiej.Z początku nie zrozumiałam o co chodzi,
dopiero wystąpienie Pana Radnego Koralewskiego mi to wyjaśniło,Brawo Panie Radny Koralewski.Panie Jacku
Sobolewski wstyd mi za Pana.Mogę Panu tylko powiedzieć do widzenia.Miałam o Panu inne zdanie - dobre.Teraz to zdanie zmieniłam.

#9 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 14:07:26

No no..a tak ładnie kampanię Pan Sobolewski rozpoczynał..

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 14:27:19

No no..a tak ładnie kampanię Pan Sobolewski rozpoczynał..

:P dla mojego aptekarza. Gnoił na sesji Kurkowską aż miło. Widać apteka mu w oczy kole. Nie ma to jak w białych rękawiczkach radnego eliminować konkurencję

#11 ~Ewcia~

~Ewcia~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 14:54:51

:P dla mojego aptekarza. Gnoił na sesji Kurkowską aż miło. Widać apteka mu w oczy kole. Nie ma to jak w białych rękawiczkach radnego eliminować konkurencję

No a ten v-cuś - radny nie od teraz, nie rozumiem, że można nie mieć wiedzy o absolutorium !!!!!!! To-już nawet przez zasiedzenie powinien ją mieć. Ale się popisał, no nie!!!!!! :unsure:

#12 ~~Halinka~~

~~Halinka~~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 14:57:29

nO TO Szerokiej drogi tą ASTRą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B)

#13 ~,,komuch"~

~,,komuch"~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 15:48:23

Byłam na sesji i zobaczyłam prawdziwe oblicze ludzi ,którzy oprócz niekompetencji i braku szacunku dla
inaczej oceniających zachodzące fakty i zdarzenia nie wnieśli nic oprócz nienawiści i poniżania ludzi.To ludzie
z pogranicza groteski i komedii.Szanowni wyborcy i internauci poznajcie ich to Pan Sobolewski Jacek,Krzysztof
Skorski Pani Staszak. To Pan Jacek Sobolewski i jego spółka niech wstydzą ze sewj niewiedzy i nie znajomości przepisów.To Pan Koralewski Jerzy ,któremu można zarzucić,że kiedyś był "komuchem" ale na ostatniej sesji
pokazał co znaczy fachowość i znajomość pracy samorządu. Szanowni pseudo radni Koralewski Was obnażył z Waszej niewiedzy i braku troski o sprawy mieszkańców.Panie Koralewski tak trzymać,jest Pan z mojego okręgu ja
i moja cała rodzina będzie na Pana głosowała.Nie mogę też zapomnieć faktu Panie Koralewski,że tylko Panu
moja mama i ja zawdzięczamy Panu mieszkanie,które otrzymałam za tzw. "komuny".Dziekuję Panie Koralewski

Towarzyszu K...lewski! Opamiętaj się wraz z towarzyszm Adamem!!!! Ciekawe sekretrzu PZPR czy na sesji byłeś trzeźwy, bo zawsze od Ciebie śmierdzi.Otworzyliście swoje czerwone lico. Większość Kowalewiaków pamięta sekretarza członka PZPR p. Jerzego jak całował tyłek Stalinowi. Jak taki czerwony komuch może jeszcze siedzieć w naszej radzie. To nasze Kowalewo jest niereformowalne. 29 lat jak zmienił się ustrój a te czerwone prosiaczki dalej przy korycie. Chyba to korytko niedługo wam odwrócimy i zostanie wam czerwona trawka.
Panie sołtysie pamiętamy jak donosił pan na ludzi, którzy chodzili do kościoła te uczynki długo zostaną piętnem na panu.
Teraz ma pan czelność siedzieć w kościelnej ławie - wstyd i hańba. Ksiądz Ryszard powinien was za uszy wyprowadzić i dać jeszcze kopa na zapęd.
W pewnym stopniu Was rozumię (łącznie z burmistrzem), nie chcecie oddać steru, do którego przyrośliście przez dzieści lat. Panie radny towarzyszu niedługo nowy miesiąc, nie zapomni pan wykupić abonament do knajpy przy polo. Jest tam pan częstym gościem, czyżbymiał tam pan swoje biuro?
Układ kowalewski jest widoczny z daleka. psl i sld. Burmistrz oddał sld-owi pewne stanowiska (dyr.gimn, dyr.rychnow., dyr szkoły podst. w kowal.).
Czas na was czerwoni!!!!!

P.S> Panu Jackowi i Panu Krzysztofowi to niedorastacie do pięt.
Na pewno na tych ludzi warto głosować

Z błogosławieństwem

#14 ~~Marek~~

~~Marek~~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 16:03:06

Towarzyszu K...lewski! Opamiętaj się wraz z towarzyszm Adamem!!!! Ciekawe sekretrzu PZPR czy na sesji byłeś trzeźwy, bo zawsze od Ciebie śmierdzi.Otworzyliście swoje czerwone lico. Większość Kowalewiaków pamięta sekretarza członka PZPR p. Jerzego jak całował tyłek Stalinowi. Jak taki czerwony komuch może jeszcze siedzieć w naszej radzie. To nasze Kowalewo jest niereformowalne. 29 lat jak zmienił się ustrój a te czerwone prosiaczki dalej przy korycie. Chyba to korytko niedługo wam odwrócimy i zostanie wam czerwona trawka.
Panie sołtysie pamiętamy jak donosił pan na ludzi, którzy chodzili do kościoła te uczynki długo zostaną piętnem na panu.
Teraz ma pan czelność siedzieć w kościelnej ławie - wstyd i hańba. Ksiądz Ryszard powinien was za uszy wyprowadzić i dać jeszcze kopa na zapęd.
W pewnym stopniu Was rozumię (łącznie z burmistrzem), nie chcecie oddać steru, do którego przyrośliście przez dzieści lat. Panie radny towarzyszu niedługo nowy miesiąc, nie zapomni pan wykupić abonament do knajpy przy polo. Jest tam pan częstym gościem, czyżbymiał tam pan swoje biuro?
Układ kowalewski jest widoczny z daleka. psl i sld. Burmistrz oddał sld-owi pewne stanowiska (dyr.gimn, dyr.rychnow., dyr szkoły podst. w kowal.).
Czas na was czerwoni!!!!!

P.S> Panu Jackowi i Panu Krzysztofowi to niedorastacie do pięt.
Na pewno na tych ludzi warto głosować

Z błogosławieństwem

Jak śmiesz "komuchu' kończyć słowami "z błogosławieństwem" post przesiąknięty nienawiścią i tymi powyższymi okropnościami. Przecież ubliżacie ludziom, którzy piastują określone stanowiska i to właśnie z wyboru swoich wyborców czy też z konkursu. Właśnie Ci dwaj panowie wym., którym rzekomo można zaufać , jak wynika z postów na tym forum zachowali się na sesji absolutoryjnej skandalicznie, wykazując tak małą wiedzę jako radni. żal mi ach żal............... ;)

#15 ~,,komuch"~

~,,komuch"~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 16:10:40

Ciebie czerwony piesku mi żal, ach żal. Widać łysy, że to ty piszesz
Śmierdzi na odległość.

Z błogosławieństwem

#16 ~Romuś~

~Romuś~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 16:34:00

Ciebie czerwony piesku mi żal, ach żal. Widać łysy, że to ty piszesz
Śmierdzi na odległość.

Z błogosławieństwem

Wstyd mi za Ciebie "komuchu". Rozejrzyj się w najbliższym otoczeniu - rodzinie i zobacz ile ta "komuna" im dała czy pomogła. Jak możesz Marko tak zionąć jak "smok" <_<

#17 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 16:36:19

Wstyd mi za Ciebie "komuchu". Rozejrzyj się w najbliższym otoczeniu - rodzinie i zobacz ile ta "komuna" im dała czy pomogła. Jak możesz Marko tak zionąć jak "smok" <_<

Pana Jerzego Koralewskiego wybrał elektorat na radnego , a Tobie nawet nie proponowali hahaha :D

#18 ~Socjalista~

~Socjalista~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 17:35:13

Panie Jerzy, może i jest Pan "komuchem" (ja bym powiedział Socjalistą) , ale z ludzką twarzą - POZDRAWIAM!

ps. piszę to z sympatiądo Pana, zwłaszcza dlatego, że nigdy nie wstydził sie Pan Swojej przeszłości lub chorował jak niektórzy na niepamięć dziejową.
Moim zdaniem mówienie o kimś "komuch" jest raczej pojoratywne, a zważywszy, na to że Radny Koralewski błyszczy na firmamencie Radnych w Kowalewie, jest to po prostu podyktowane pobudkami z krainy zazdrości.

Jakiś mały człowieczek pisał tutaj, że Pan Sołtys nie powinien przychodzić do Kościoła. Pokazał świadectwo, że nauka Kościoła jest mu obca. Polecam przypowieść o zbłąkanej owieczce, choć w przypadku tego małego człowieka (wiarą) nie sądzę, że zrozumie bądź będzie chciał zrozumieć!

Przy tym falstarcie tzw. opozycyjki Kowalewskiej (bo na miano opozycji trzeba zasłużyć czynami nie pyskówką) należy obiektywnie stwierdzić, że strzelili sobie aptekarskiego somobója.

Koralewski na Przewodniczącego RADY!!! - w końcu zdobył największą ilość głosów - nieprawdaż???

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 19:10:57

Pana Jerzego Koralewskiego wybrał elektorat na radnego , a Tobie nawet nie proponowali hahaha :D

Baśka tępa babo naucz się pisać poprawnie

#20 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2009 - 19:51:19

Baśka tępa babo naucz się pisać poprawnie

interesuje mnie tylko jedno.. po co ktos sie udziela jesli nie byl na sesji i nic nie slyszal..
no po co? a jak ma juz cos do powiedzenia to niech zachowa to dla siebie albo pogada sobie ze zwierzetami lub z kims innym..

jejku ludzie!!!

no po co te wszystkie kłótnie i pierdoły?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych